Rom [9.0 PİE] [UNOFFİCİAL]RESURRECTİON REMİX v7.0.1[Mido]By Escobar1945

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Elinize sağlık hocam. Miui harici romları beğenmem ama bu rom baya iyi gözüküyor. İnşallah yarın kurup deneyeceğim.
Resurrection bana göre en iyisi hocam tabiki farklı pie romlarda mevcut ama kaynakları en güncel olan RR ve lineages

RR-P-v7.0.1-20190311-mido-ByEscobar1945

caner1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
caner
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
14
Hocam iyi calismalar. DotOs roomunuzu kulaniyorum. Pil performansı olarak RR mi önerirsiniz DotOs mu?

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Hocam iyi calismalar. DotOs roomunuzu kulaniyorum. Pil performansı olarak RR mi önerirsiniz DotOs mu?
DotOS pil performansı bakımından RR den bir tık geride kullanım olarak genel de iyi extralar İngilizce biraz can sıkıyor geliştiricisi ile konuştum Türkçe dil için kısa zamanda güncelleme yapılacağını söyledi tavsiyem RR daha fazla özelleştirme var DotOS da fazla yok hocam..

RR-P-v7.0.1-20190311-mido-ByEscobar1945

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Hocam acil yardım lütfen dediğiniz her şeyi eksiksiz yaptım rom açıldı kişilere girdim ve bi anda dondu cihaz. yeniden başlatayım kendine gelir dedim ama dokunamadım telefona ekranı kapatıp açtım ama sadece siyah ekran yukarda saat ve pil göstergesi alttaki tuşlar yanmıyor ve pcye bağladım telefonu görmüyor ne yapacağım ben :( Telefon elimde kaldı resmen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

cihaz hiçbir türlü dokunmatik algılamıyor ve yaklaşık 10 dkdır böyle ne yapacağım ben

şu an pil göstergesi de gitti sadece siyah ekran

Kendi kendine kapandı ve mi logosu geldi. Şuan twrpden miui'ya dönüyorum. aosp tabanlı rom? bir daha asla

Hocam acil yardım lütfen dediğiniz her şeyi eksiksiz yaptım rom açıldı kişilere girdim ve bi anda dondu cihaz. yeniden başlatayım kendine gelir dedim ama dokunamadım telefona ekranı kapatıp açtım ama sadece siyah ekran yukarda saat ve pil göstergesi alttaki tuşlar yanmıyor ve pcye bağladım telefonu görmüyor ne yapacağım ben :( Telefon elimde kaldı resmen

cihaz hiçbir türlü dokunmatik algılamıyor ve yaklaşık 10 dkdır böyle ne yapacağım ben

Kendi kendine kapandı ve mi logosu geldi. Şuan twrpden miui'ya dönüyorum. aosp tabanlı rom? bir daha asla
pixel romu sağolsun hoparlöre zarar verdi baya. Şimdi de elimde kalıyodu telefon.

Son düzenleme:

erdemm18

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi Note 4X
Meslek
Insaat Muhendisi
Konular
0
Hocam benim Telefon redmi note 4x, snapdragon. Benim kurmam gereken rom [Santoni] mi olmali. Yoksa [mido] da uygun mudur?

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52

pixel romu sağolsun hoparlöre zarar verdi baya. Şimdi de elimde kalıyodu telefon.
Nasıl beceriyorsunuz anlamakta güçlük çekiyorum bugün ekstra mod ilave ettim üst üste 4 kez sıfırlama yaparak aynı romu kurdum böyle bir şey görmedim lütfen böyle şeyler ile gelmeyin çalışmayan bir rom uygulama falan fıstık neden paylaşma ihtiyacı duyayım..

RR-P-v7.0.1-20190311-mido-Unofficial By Escobar1945

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Konular
81
Nasıl beceriyorsunuz anlamakta güçlük çekiyorum bugün ekstra mod ilave ettim üst üste 4 kez sıfırlama yaparak aynı romu kurdum böyle bir şey görmedim lütfen böyle şeyler ile gelmeyin çalışmayan bir rom uygulama falan fıstık neden paylaşma ihtiyacı duyayım..

RR-P-v7.0.1-20190311-mido-Unofficial By Escobar1945
Ben de anlamadım vallahi. Kişilere bastığım an gitti 10 dakika gelmedi. Ne hata yapabilirim diye düşündüm hepsini eksiksiz yaptım. Bide ölü piksel artım oldu bi daha böyle işlere kalkışmam artık beceremiyorum demekki

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Konular
81
sen rom nasil kurulur bir arasdir hep sikinti cikiyor sende geçen haftada konuda boyle dedin gsi mi room için)
Ama cidden ben sadece yazılanları yapıyorum neden olduğunu anlamıyorum ayrıca o romun kendisi sıkıntılı cidden benlik bişey değil şuanda mi globeu sıkıntısız bi şekilde kurdum ve kullanıyorum. Daha da kurcalamam telefonu.

Üst Alt