İpucu 8.4.19 Global Beta İçin Google Camera

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Twrp den mi yedek alıyım

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayır hocam Pc ye yedekleyin cihazdaki Önemli dosyalarınızı yani. Çünkü Eger cihaz acilmaz ile, Mi Flash ile tekrar rom kurulumu gerekebilir en kötü ihtimal ile. Veya Twrp den Format Data yapıp hafizayi komple sifirlayip, Custom rom kurabilirsiniz alternatif olarak. Fakat bunlar en kötü ihtimaller.

gorkem03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
görkem
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
15
Hayır hocam Pc ye yedekleyin cihazdaki Önemli dosyalarınızı yani. Çünkü Eger cihaz acilmaz ile, Mi Flash ile tekrar rom kurulumu gerekebilir en kötü ihtimal ile. Veya Twrp den Format Data yapıp hafizayi komple sifirlayip, Custom rom kurabilirsiniz alternatif olarak. Fakat bunlar en kötü ihtimaller.
Anlatmak istediğinizi anladım hocam teşekkür ederim

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Hocam Şimdi şöyle. Sakın 4 wipe, Format data falan yapmayın acilmaz sistem. Önce 3.2.1-1 Twrp kurdurun, sonra Twrp den Çıkmadan Magisk Root u flashlayin Cihaza. Twrp bu sekilde kalıcı oluyor.
Anladım. Twrp attıktan sonra magisk de kurup direk olarak sistem açılıyor mu yani rom kurmadan ilginç :)
[doublepost=1528726107,1528726028][/doublepost]Teşekkür ederim ilginiz için. Deneyecem.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Anladım. Twrp attıktan sonra magisk de kurup direk olarak sistem açılıyor mu yani rom kurmadan ilginç :)
[doublepost=1528726107,1528726028][/doublepost]Teşekkür ederim ilginiz için. Deneyecem.

Evet hocam Twrp den Magisk Flashlamak haricinde hiçbir sey yapmayın ama. Yoksa sistem acilmaz. Magisk, Boot.img yi Patchledigi için, Stock Recovery kurulmasını engelliyor.

ahmetsl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orta
Cihazım
mi 6
Konular
6
İyi akşamlar hayırlı ramazanlar arkadaşlar. Xiaomi ailesine yeni katıldım. Daha önce nexus kullanıyordum. Mi 6 nın kamera yazılımı beni pek cezbetmiyor, fotoğraf çekimlerine önem veren bir insanım. Yazılarınızı bir kaç sayfa okudum ve rootlamak harici bu tip bir uygulama kurmanın pek mümkünatı olmadığını anladım. Bütün sayfaları okumadım bilgim eksik ise kusura bakmayın. Cihazımı alalı 2 ay oldu ve rootlama işlemini pek sevmiyorum. Harici kamera yazılımını rootlamadan nasıl kurabilirim. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
İyi akşamlar hayırlı ramazanlar arkadaşlar. Xiaomi ailesine yeni katıldım. Daha önce nexus kullanıyordum. Mi 6 nın kamera yazılımı beni pek cezbetmiyor, fotoğraf çekimlerine önem veren bir insanım. Yazılarınızı bir kaç sayfa okudum ve rootlamak harici bu tip bir uygulama kurmanın pek mümkünatı olmadığını anladım. Bütün sayfaları okumadım bilgim eksik ise kusura bakmayın. Cihazımı alalı 2 ay oldu ve rootlama işlemini pek sevmiyorum. Harici kamera yazılımını rootlamadan nasıl kurabilirim. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Google Camera yi kuramazsiniz hocam. Opencamera gibi alternatif bir program deneyebilirsiniz ancak.

asim03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asım
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
6
merhaba arkadaşlar.ön kamera ayna görüntüsü nerden ayarlanıyor? aradım ama bulamadım

Üst Alt