Rom [8.1][PORT] Mi A1 için MiRoom Yükleme Rehberi

Execuvite

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melik Genç
Cihazım
Mı a1
Konular
1
Merhaba arkadaşlar kardesimde bu telefon var mı A1 epic rom yüklü ben bu Roma nasıl gecebilirim PC gerekli mi neleri indirmem gerekiyor indirdim nasil yol izlemek lazım tabiri caizse salaga anlatır gibi anlatır mısınız

kanuni

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi A1
Konular
3
Merhaba arkadaşlar kardesimde bu telefon var mı A1 epic rom yüklü ben bu Roma nasıl gecebilirim PC gerekli mi neleri indirmem gerekiyor indirdim nasil yol izlemek lazım tabiri caizse salaga anlatır gibi anlatır mısınız

Ben dün itibari ile geçiş yaptım. Şu anda gayet akıcı ve stabil gözüküyor. Onun ötesinde şarj önemli ölçüde uzun gitmeye başladı.Evet PC gerekli. (Windows 64 bit) İlk mesajda arkadaşımız konuyu gayet güzel anlatmış rehberi kullanarak kurulumu yapabilirsiniz.

Execuvite

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melik Genç
Cihazım
Mı a1
Konular
1
Ben dün itibari ile geçiş yaptım. Şu anda gayet akıcı ve stabil gözüküyor. Onun ötesinde şarj önemli ölçüde uzun gitmeye başladı.Evet PC gerekli. (Windows 64 bit) İlk mesajda arkadaşımız konuyu gayet güzel anlatmış rehberi kullanarak kurulumu yapabilirsiniz.

Hocam o ilk defa kuranlar için geçerli yani stoktan bu Roma geçenler için ben epic romdayim twrp vs kurulu bende o yüzden sordum şimdi ben bir daha stock rom gecip mi room yüklemeye gerek yok sanırım epic romdan geçiş yoluda vardır

Hasan0123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi A1
Konular
2
Hocam o ilk defa kuranlar için geçerli yani stoktan bu Roma geçenler için ben epic romdayim twrp vs kurulu bende o yüzden sordum şimdi ben bir daha stock rom gecip mi room yüklemeye gerek yok sanırım epic romdan geçiş yoluda vardır
Kardeşim şunu yapman gerekiyor:
Aşağıda linkte verdiğim dosyayı indiriyorsun sonra twrp menüsünü açıyorsun daha sonrasında wipe yazan bölüme girip advanced wipe seçeneğine tıklıyorsun,sonrasında ilk üç seçeneğe tik atıp alttaki çubuğu kaydırıyorsun.Bu işlemleri yaptıktan sonra geri gelip install bölümüne giriyorsun ve indirmiş olduğun rom dosyaysını flashlıyorsun ve işlem bitiyor.Flashlama işlemi 7-8 dakika sürebilir bittikten sonra reboot seçeneği gelir altta ona da tıklayarak telefonu yeniden başlatacaksın.

Rom Linki:

Execuvite

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melik Genç
Cihazım
Mı a1
Konular
1
Eyvallah en kısa sürede deneyecegim

kanuni

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi A1
Konular
3
Aşağıda linkte verdiğim dosyayı indiriyorsun sonra twrp menüsünü açıyorsun daha sonrasında wipe yazan bölüme girip advanced wipe seçeneğine tıklıyorsun,sonrasında ilk üç seçeneğe tik atıp alttaki çubuğu kaydırıyorsun.Bu işlemleri yaptıktan sonra geri gelip install bölümüne giriyorsun ve indirmiş olduğun rom dosyaysını flashlıyorsun ve işlem bitiyor.Flashlama işlemi 7-8 dakika sürebilir bittikten sonra reboot seçeneği gelir altta ona da tıklayarak telefonu yeniden başlatacaksın.

Rom Linki:

Mi hesaba bağlanma ve güncelleme ile yeni bir gelişme olursa bilgilendirmelerinizi bekliyorum. Room baya hoşuma gitti.

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25

Rom Linki:
Verdiğin linkte xiaomi.eu romun linki miroom değilmi bu

Sglm6

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi A1
Konular
2
Miroom neden telefon bostayken cok sarj yiyor da kullanirken daha az yiyor bilginiz varmi ? 15 saat once sarj etmistim cok ara ara kullandim fazla kullanamadim ekran acik kalma suresi 1 saat 35 dk sarj %59. Normal sartlarda surekli kullansam ortalama 6-6.30 saat ekran aliyorum.

mcyasak511

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tayyip
Cihazım
Mi A1 (Miui)
Konular
1
Ben Kurulumu Yaptım Fakat Hızlı Şarj Yok Yardımcı Olurmusunuz ?

Üst Alt