Rom [8.1][PORT][Durduruldu] Mi A1 Epic Rom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konuk5555

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Mı a1
Konular
0
Videonun yarım kalan kısmını anlatabilirmisiniz

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Teşekkür ederim elinize sağlık.problem yasarsam yazarım yeniden:))
Video için de kusura bakmayın hocam. Video açıklamasında ve video içeriğinde belirttim, kısa sürede hazırladım yoğun bir zamanda ve düşük ekipmanlarla hazırladım. Hatta videoyu iş yerinde render edip upload ettim. Bu yüzden fazlasıyla amatör bir video oldu :)

tasmustafa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
0
8.9.20 versiyonundayım google camera da video moduna gectiğimde "kameraya bağlanılamıyor" hatası alıyorum çözümü var mıdır ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

8.9.20 versiyonundayım google camera da video moduna gectiğimde "kameraya bağlanılamıyor" hatası alıyorum çözümü var mıdır ?
kusura bakmayın stock romda yüklediğim apk yı kurmusum bu gönderidekini yükleyince düzeldi

Son düzenleme:

Yucowan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yücel
Cihazım
Mia1
Konular
0
Şarj güzel gidiyor. Daha önceden geç şarz oluşu orjinal le yapmadığım için oluş. Şimdi 1 buçuk saatte oluyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-10-12-14-12-16-393_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2018-10-12-14-12-16-393_com.miui.securitycenter.png
    60,9 KB · Görüntüleme: 30

YUNUS EMRE ÇELEBİ

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
YUNUS EMRE
Cihazım
Mİ A1
Konular
0
benim laptopuma baglanıp yapabilme şansınız varmı yada arama yöntemi ile bana karışık geliyor hala zar zor tel aldım ondanda olmayayım :(

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23

Brkyldz71

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi A1
Konular
3
Evet arkadaşlar bu ROM'u kurup GPS sorunu yaşayan arkadaşlar için yazıyorum bunu, 2 adet config dosyası vereceğim size ve bunu root erişimli dosya yöneticileri aracılığı ile sistem dosyalarının içine atacaksınız. Ben GPS sorunumu böyle çözdüm belki diğer GPS'i çalışmayanlara da yardımcı olur.
Anlatım :
1. Eğer romu kurduktan sonra hiç Magisk'e girmediyseniz, önce Magisk'e girin ve aktifleştirin, aktifleştirme işlemini kendisi yapıyor sadece siz sihirbazı takip edin.
2. Daha sonra eğer bir root yetkili dosya yöneticiniz yoksa ekte vereceğim root explorer-4-1-6.apk isimli root yetkili dosya yöneticisini indirebilirsiniz.
3. Root explorer i kurun ve root yetkilerini verin.
4. Ardından ekte verdiğim gps test.rar dosyasını indirin ve rardan çıkartın, içinden 2 adet config dosyası çıkacaktır. "flp.conf" ve "gps.conf"
5. Şimdi root explorer'a girelim ve rardan çıkartmış olduğumuz gps ve flp dosyalarını kopyalayalım.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

6. Kopyalamış olduğumuz dosyaları "root/system/etc/" dizinine yapıştıralım.

7. Kopyalama işlemi bittikten sonra "flp.conf" dosyasının üzerine uzun basalım ve seçelim daha sonra yukarıdaki 3 noktadan "permissions" seçeneğini seçelim.

8. Burada açılan pencereden "write" satırının altında bulunan "Group" ve "Others" konumunda bulunan tikleri kaldıralım ve "ok" diyelim.

9. Aynı işlemi "gps.conf" dosyası içinde yapalım ve root explorer uygulamamızı kapatalım. Ardından telefonu yeniden başlatalım.
Muhtemelen GPS sorununuz çözülmüştür. Güle güle kullanabilirsiniz.

mertino qaLo Mutluluk_yakın arkadaşlar GPS sorununuz devam ediyor ise hazırladığım rehberi bir deneyin bence happy~~

Son olarak hala GPS sorunu yaşıyor iseniz ;
GPS Fix adındaki uygulamayı kullanmayı deneyebilirsiniz.

Google Play Link :

İyi günler dilerim.
Reis bu
Evet arkadaşlar bu ROM'u kurup GPS sorunu yaşayan arkadaşlar için yazıyorum bunu, 2 adet config dosyası vereceğim size ve bunu root erişimli dosya yöneticileri aracılığı ile sistem dosyalarının içine atacaksınız. Ben GPS sorunumu böyle çözdüm belki diğer GPS'i çalışmayanlara da yardımcı olur.
Anlatım :
1. Eğer romu kurduktan sonra hiç Magisk'e girmediyseniz, önce Magisk'e girin ve aktifleştirin, aktifleştirme işlemini kendisi yapıyor sadece siz sihirbazı takip edin.
2. Daha sonra eğer bir root yetkili dosya yöneticiniz yoksa ekte vereceğim root explorer-4-1-6.apk isimli root yetkili dosya yöneticisini indirebilirsiniz.
3. Root explorer i kurun ve root yetkilerini verin.
4. Ardından ekte verdiğim gps test.rar dosyasını indirin ve rardan çıkartın, içinden 2 adet config dosyası çıkacaktır. "flp.conf" ve "gps.conf"
5. Şimdi root explorer'a girelim ve rardan çıkartmış olduğumuz gps ve flp dosyalarını kopyalayalım.

6. Kopyalamış olduğumuz dosyaları "root/system/etc/" dizinine yapıştıralım.

7. Kopyalama işlemi bittikten sonra "flp.conf" dosyasının üzerine uzun basalım ve seçelim daha sonra yukarıdaki 3 noktadan "permissions" seçeneğini seçelim.

8. Burada açılan pencereden "write" satırının altında bulunan "Group" ve "Others" konumunda bulunan tikleri kaldıralım ve "ok" diyelim.

9. Aynı işlemi "gps.conf" dosyası içinde yapalım ve root explorer uygulamamızı kapatalım. Ardından telefonu yeniden başlatalım.
Muhtemelen GPS sorununuz çözülmüştür. Güle güle kullanabilirsiniz.

mertino qaLo Mutluluk_yakın arkadaşlar GPS sorununuz devam ediyor ise hazırladığım rehberi bir deneyin bence happy~~

Son olarak hala GPS sorunu yaşıyor iseniz ;
GPS Fix adındaki uygulamayı kullanmayı deneyebilirsiniz.

Google Play Link :

İyi günler dilerim.
Reis bu GPS test dosyası arızalı herhalde boş çıktı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt