Yardım 75Hz modundan sonra bootda takılı kalma.

kaanayaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Mi9T
Konular
1
Selamlar herkese yine bir yedeksiz işe giriştim ve bu modu program üzerinden flashladım şuan telefon açılmıyor. TWRP giremiyorum. DBTO.img yedeğini almıştım.
TWRP tekrar fastboot modunda flashlasam sistemden silinen birşey olur mu ve TWRP açılırsa orjinal DBTO.img dosyasını tekrar flashlayıp teli açabilirmiyim ?.

tarik2634

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tarık
Cihazım
Xioami Mi Play
Meslek
Teknik servis
Konular
6
Selamlar herkese yine bir yedeksiz işe giriştim ve bu modu program üzerinden flashladım şuan telefon açılmıyor. TWRP giremiyorum. DBTO.img yedeğini almıştım.
TWRP tekrar fastboot modunda flashlasam sistemden silinen birşey olur mu ve TWRP açılırsa orjinal DBTO.img dosyasını tekrar flashlayıp teli açabilirmiyim ?.
marka model nedir ?

Oyla:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
DBTO nun ne olduğunu bilmiyorum ama twrp kurup kullandığınız romu flaşlarsanız veri kaybı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Twrpyi başarılı bir şekilde kurabilirsiniz ilk olarak resim video gibi verilerinizi yedeklemenizi tavsiye ederim.

Oyla:

kaanayaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Mi9T
Konular
1
DBTO.img alttaki modu yaparken sistemde değişiklik yapılan dosya. Program içinden orjinal yedeğini alıp modlu olan .IMG dosyasını flashladım. Veri kayıpsız bu sorundan kurtulmaya çalışıyorum işin açığı.
Mod - [Mi9T/K20] Ekranınızı overclock edin. Ekran Yenileme Oranı 75HZ [RooT]
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

fastboot ile vs. telefon bu halde iken belli başlı şeyleri kurtarma imkanımız yok mu ?

Son düzenleme:
Oyla:

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
DBTO.img alttaki modu yaparken sistemde değişiklik yapılan dosya. Program içinden orjinal yedeğini alıp modlu olan .IMG dosyasını flashladım. Veri kayıpsız bu sorundan kurtulmaya çalışıyorum işin açığı.
Mod - [Mi9T/K20] Ekranınızı overclock edin. Ekran Yenileme Oranı 75HZ [RooT]

fastboot ile vs. telefon bu halde iken belli başlı şeyleri kurtarma imkanımız yok mu ?
Fastboot modunda twrp tekrar flaşlayın , eğerki açılırsa yedeği geri flaşlarsınız
Çözüm sağlamazsa bulunduğunuz sürümü hiçbir wipe yapmadan flaşlamakta çözüm olabilir

Oyla:

kaanayaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Mi9T
Konular
1
Fastboot modunda twrp tekrar flaşlayın , eğerki açılırsa yedeği geri flaşlarsınız
Çözüm sağlamazsa bulunduğunuz sürümü hiçbir wipe yapmadan flaşlamakta çözüm olabilir

EU Rom Stabil kuruluydu. TWRP flashlıyorum ama tık yok. Fastboot üzerinden veya başka bi şekilde yedek alma olmalıdır diye düşünüyorum.

EU Rom ' u fastboot veya başka bi şekilde tekrar üstüne yazabilirmiyim sistemi açmak için ?
İşin açığı uğraşmak istemediğim Global Rom MiFlash ile kurarken bir ton sıkıntı çektim sürekli bi yerde kitlendi 3 saatte sürekli tekrar deneye deneye sona ulaştım.

Oyla:

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
EU Rom Stabil kuruluydu. TWRP flashlıyorum ama tık yok. Fastboot üzerinden veya başka bi şekilde yedek alma olmalıdır diye düşünüyorum.
Maalesef tek çare dosyaları koru seçili iken mi flashla global rom atma ancak o zaman belki kurtarılabilir

Oyla:

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10
çünkü hatalı dosya kurdun. bu dosyayı kurarken xda'daki konuya dikkat et, her sürümde çalışmıyor. k20 pro'da kurarken senin gibi hata aldım akabinde fastboot ekranında kaldı. nereden indirdi isen ana konu dışında bir yerden indirme, bana nereden indirdi isen link atar mısın bakayım.

Sadece eu 10.3.12 romu üzerinde çalışıyor. yani bunda bunu kur sonra yükle sorun kalmayacak.

Oyla:
Üst Alt