Duyuru 6. Geleneksel MIUI Türkiye Fan Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bedak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bedirhan
Cihazım
mi 6 Ceramic Ed
Konular
0
helal olsun valla ben İstanbul'da olmasam zor gelirdim. ama sizi gördükçe buluşmaya daha cok bağlanıyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim. Geçen, mi store mağazası açılışına katıldım, oldukça keyifliydi, bir kaç kişi ile tanışma şansı buldum. Bu buluşmanın da oldukça keyifli olacağına eminim, görüşmek üzere...

eymevt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
5
Saygı değer MIUI Türkiye ailesi cumartesi günü yapılacak güzel organizasyonda bulunmayı can gönülden katılmayı ve özelikle sevgili hocam abim skorpi ottoman hocam koçara hocam ve cantara hocamı görmek ve yakından tanışmayı çok istiyordum lakin bu senede nasip olmayacak iş nedeniyle katılamıyacağmı ve cantara hocamsan da listeden ismini kaldırmasını rica ediyorum başka arkadaşların haklarına girmemek adına

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Saygı değer MIUI Türkiye ailesi cumartesi günü yapılacak güzel organizasyonda bulunmayı can gönülden katılmayı ve özelikle sevgili hocam abim skorpi ottoman hocam koçara hocam ve cantara hocamı görmek ve yakından tanışmayı çok istiyordum lakin bu senede nasip olmayacak iş nedeniyle katılamıyacağmı ve cantara hocamsan da listeden ismini kaldırmasını rica ediyorum başka arkadaşların haklarına girmemek adına
Üzüldük hocam hiç mi şansınız yok ?

eymevt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
5
Üzüldük hocam hiç mi şansınız yok ?
Hocam inanın imkansız gibi görünüyor malumunuz bir telefon bayisinde çalışıyorum yanımda çalışan arkadaşın Trabzon da sel nedeniyle ailesinin yanına gitmek zorunda kaldı bu nedenle hocam

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam inanın imkansız gibi görünüyor malumunuz bir telefon bayisinde çalışıyorum yanımda çalışan arkadaşın Trabzon da sel nedeniyle ailesinin yanına gitmek zorunda kaldı bu nedenle hocam
Arkadaşınıza geçmiş olsun hocam. Sağlık olsun bir sonraki etkinliğimizde görüşürüz İnşallah :$

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt