Soru 5x hızlı sarj.

bahiii

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bahtiyar
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Merhaba arkadaşlar. Anladığım kadarıyla 5x de hızlı sarj yok. Kutusundan 2a lık adaptör çıktı ve mi6 nin şarjı ile şarj ettiğim zaman göstergesinde çember olmasi lazımdı.

MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Adaptörle alakalı değil hızlı şarj desteği yok hocam. Zaten gayet yeterli şuan ki şarj olma hızı bence.

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Mi 5x de hızlı şarj desteği yok hocam ;)

Oyla:

bolobolo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cantekin
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
11
A1'e Oreo ile hızlı şarj desteği gelecekmiş, bu durumda mi5x e de gelir diye mi düşünmeliyiz? :)

Oyla:

YusufArslan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Arslan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
27
A1'de ki olay yanlışlıktan ibaretti güncelleme geri çekildi :) Gelmez büyük ihtimal.
Nasıl yani? Bildiğim kadarıyla Mi 5X/A1 modellerinde hızlı şarj desteği var ancak kernel kodlarına müdahale edilerek hızlı şarj özelliği deaktif edilmiş.

Mi A1'e gelen oreo güncellemesiyle hızlı şarj özelliği gelmişti, bu Xiaomi'nin bir hatası mıydı? Yani aslında isteyerek hızlı şarj açılmadı öyle mi?

Bir de Mi A1 alma düşüncem var, şu anda aldığım cihazda hızlı şarj desteği var mı?

Gelecek güncellemeyle hızlı şarj kapatılır mi?

Oyla:

Hellios Darkline

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
5
Nasıl yani? Bildiğim kadarıyla Mi 5X/A1 modellerinde hızlı şarj desteği var ancak kernel kodlarına müdahale edilerek hızlı şarj özelliği deaktif edilmiş.

Mi A1'e gelen oreo güncellemesiyle hızlı şarj özelliği gelmişti, bu Xiaomi'nin bir hatası mıydı? Yani aslında isteyerek hızlı şarj açılmadı öyle mi?

Bir de Mi A1 alma düşüncem var, şu anda aldığım cihazda hızlı şarj desteği var mı?

Gelecek güncellemeyle hızlı şarj kapatılır mi?
Hocam kernelden açılabiliyor hızlı şarj desteği doğru fakat bildiğim kadarı ile Qualcomm ile lisans anlaşmasına gidilmesi gerekiyor buda tahmin edebileceğiniz üzere ekstra ücrete tabii tutulacak bu nedenden dolayı açılması hakkında bir şeyin olmasını söyleyemem Mi A1'deki olay hata idi sonra o güncelleme geri çekilip yeni bir güncelleme de yayınlandı. Şarj süresi maksimum 2 saat oluyor zaten hızlı şarjlara göre yakın bir süre yeterli olacaktır sizin için.

Oyla:

YusufArslan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Arslan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
27
Hocam kernelden açılabiliyor hızlı şarj desteği doğru fakat bildiğim kadarı ile Qualcomm ile lisans anlaşmasına gidilmesi gerekiyor buda tahmin edebileceğiniz üzere ekstra ücrete tabii tutulacak bu nedenden dolayı açılması hakkında bir şeyin olmasını söyleyemem Mi A1'deki olay hata idi sonra o güncelleme geri çekilip yeni bir güncelleme de yayınlandı. Şarj süresi maksimum 2 saat oluyor zaten hızlı şarjlara göre yakın bir süre yeterli olacaktır sizin için.
Şu anda mevcut olan 8.0 sürümünde hızlı şarj yok yani?

Oyla:

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
2 saat cok uzun bır sure. 3500 amperlık mı note 3 1 saatı bıraz gecıyor. eger bu sekılde durum varsa aldırmayalım kımseye mı 5x veya a1 gunah o paralara hızlı sarj bıle yoksa.

Oyla:
Üst Alt