Etkinlik 4. Geleneksel MIUI Türkiye Buluşması Fotoğrafları(06.08.2017)

DeeD

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi 4 + m5s+mix2
Konular
5
siyah tsört den bir tane istiyorum nasıl satın alıcaz? gelemedik bari elimizde bi ürün olsun.

msy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 6 (Yknda)
Konular
13
Elinize sağlık çok güzel etkinlik olmuş keşke bende gelebilseydim :(

damn2u

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
R.Note 5 Pro
Konular
7
Güzel bir etkinlik olmuşa benziyor. Mesut Çevik'in katılımı güzel bir ayrıntı olmuş. Yalnız bazı fotoğraflardan gördüğümüz kadarıyla elinde mikrofon olup konuşanlar var belli ki. Bu konuşmacılar ne hakkında konuştu? Konuşmaların videoları var mı? Elinde video olanlar paylaşırsa organizasyona katılmamış bizim gibilerde nasiplenmiş oluruz.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Güzel bir etkinlik olmuşa benziyor. Mesut Çevik'in katılımı güzel bir ayrıntı olmuş. Yalnız bazı fotoğraflardan gördüğümüz kadarıyla elinde mikrofon olup konuşanlar var belli ki. Bu konuşmacılar ne hakkında konuştu? Konuşmaların videoları var mı? Elinde video olanlar paylaşırsa organizasyona katılmamış bizim gibilerde nasiplenmiş oluruz.

Videolar da en kısa zamanda eklenecek hocam. Aslında barkovizyon üzerinden Xiaomi ve MIUI geçmişi ile ilgili bir sunum yapacaktık ancak sohbet o kadar güzeldi ki kimsenin sohbetini kesmek istemedik dolayısıyla mikrofon sadece çekiliş için kullanıldı :)

Üst Alt