Çözüldü 4. Geleneksel MIUI Türkiye Buluşması Fotoğrafları(06.08.2017)

'Forum Yarışmaları ve Etkinlikler' forumunda aLLMeTaLLiCa tarafından 8 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. #1 aLLMeTaLLiCa, 8 Ağustos 2017
    En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 9 Ağustos 2017
    4.Geleneksel İstanbul/sirkeci(06.08.2017) MiuiTürkiye Fan Etkinliğine Katılanlara Herkese Teşekkürlerimi Sunuyorum. Herşey çok güzeldi . Eğlendik içtik yedik . Hediyelerimizi Fan üyelerimize Dağıttık .

Adminlerimize , Moderatörlerimize Ve @Cepport Çalışanlarımıza İlgi ve Alakalarından dolayi burdan Bizzat Teşekkürlerimizi Sunarız.

#DonanımHaber Genel Yayın Yönetmeni Sn . Mesut Cevik Katılımlarından Dolayı
    Teşekkürlerimizi arz ederiz.

Ve Ayrıca Cocuklar Duymasın Sülayman Yağcı (Fıs Fıs İsmail ) Olarak Bilinen Oyuncumuza MiuiTürkiye Ekibi olarak Katıldıklarından dolayı Teşekkürlerimizi Arz ederiz .

Herşey gönlünüzce olsun .Bir Seferki Etkinliklerde Görüşmek Dileğiyle

Konu Sabitleşir ve Düzenlenirse Cok İyi olur . Sağolun varolun

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

4. MIUI Türkiye Fan Buluşması / Fan Meetup İstanbul 360 Derece VR Foto Video Denemesi

4. MIUI Türkiye Fan Buluşması / Fan Meetup İstanbul 360 Derece VR Video Denemesi

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

PURE, lowradiation, casibao ve 22 kişi daha bunu beğendi.
  2. Güzel paylaşımınız için teşekkür ederim

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aLLMeTaLLiCa ve Skorpi bunu beğendi.
  3. Çok teşekkürler, süper fotoğraflar, tabiki bu işin ustasından...elinize sağlık

KyhnVrgli41 ve aLLMeTaLLiCa bunu beğendi.
  4. Çok güzel olmuş etkinlik. Keşke katilabilseydim . T shirt lerde çok hoşuma gitti, kalmadı mı hiç

Mi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi ve aLLMeTaLLiCa bunu beğendi.
  5. Çok güzel bir etkinlik olmuş belli, orada olmak isterdim gerçekten.

aLLMeTaLLiCa ve Skorpi bunu beğendi.
  6. teşekkürler emeğine sağlık diğer fotoğraf çeken arkadaşlarda çektiklerini bu başlık altına eklerse iyi olur kanısındayım

Skorpi ve aLLMeTaLLiCa bunu beğendi.
  7. cepport çalışanlarımız.... bu ifadeyi anlamadım...

aLLMeTaLLiCa bunu beğendi.
  8. Cepport sponsorluğunda Yer alan .

Skorpi bunu beğendi.
  9. iyi bakalım

10. Hay maşallah Ankara Buluşmasından çok daha fazla katılım olmuş

11. Keşke bende gelseymişim... :(

12. siyah tsört den bir tane istiyorum nasıl satın alıcaz? gelemedik bari elimizde bi ürün olsun.

aLLMeTaLLiCa ve JohnA bunu beğendi.
  13. Elinize sağlık çok güzel etkinlik olmuş keşke bende gelebilseydim :(

14. mesut çevik değilmi o fotodaki :)

15. İlk mesajda Mesut Çevik olduğu yazıyor...

16. hımm o yazıyı görmemiştim

17. hiç şaşırmadım ki zaten:Dhaha--haha--

18. :) :)

Skorpi bunu beğendi.
  19. Güzel bir etkinlik olmuşa benziyor. Mesut Çevik'in katılımı güzel bir ayrıntı olmuş. Yalnız bazı fotoğraflardan gördüğümüz kadarıyla elinde mikrofon olup konuşanlar var belli ki. Bu konuşmacılar ne hakkında konuştu? Konuşmaların videoları var mı? Elinde video olanlar paylaşırsa organizasyona katılmamış bizim gibilerde nasiplenmiş oluruz.

Skorpi bunu beğendi.
  20. Videolar da en kısa zamanda eklenecek hocam. Aslında barkovizyon üzerinden Xiaomi ve MIUI geçmişi ile ilgili bir sunum yapacaktık ancak sohbet o kadar güzeldi ki kimsenin sohbetini kesmek istemedik dolayısıyla mikrofon sadece çekiliş için kullanıldı :)

Skorpi bunu beğendi.
  21. Bu güzel fotoğraflar için ellerinize, gözlerinize sağlık aLLMeTaLLiCa hocam. Çok teşekkürler :)

aLLMeTaLLiCa, Skorpi ve KyhnVrgli41 bunu beğendi.
  22. vay beee çok güzelmiş. bir de sirkeci garı bana çok şey hatırlattı :( . . .

Skorpi bunu beğendi.
  23. Bana da....5 yaşındayken, yani 54 sene önce Kara trene binip, Alamanyaya gittiğimizi hatırlıyorumsmirk~~
    Size neyi hatırlatıyor Üstadım?:o

24. Bende beğendim arkadaşlar İnşallah seneye gelmeye çalışırım

25. İstanbul hayatımda ilk kez gelmiştim 3 sene önce. 11 ay orda kalmıştım. ilk buluşma yerimizdi

Skorpi bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...