İnceleme 4.ayında pil performansı

Serifcelik

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serif
Cihazım
Note 8 pro
Konular
15
3 aydır kullanıyorum iki gün önce Hindistan Roma geçtim. Bugün ilk defa 10 saat ekran süresi aldım. Gün boyu sosyal medya ile. Bence kesinlikle uygulamalarla alakalı
Hangi apk o gösteren
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

50ye yakın uygulama var bende de, 5. ay oldu ve pil dayanımım çok iyi. 12 saatleri buluyor ekran sürem, siz uygulama bazlı sorun yaşıyorsunuz, işlemciden bağımsız bazı uygulamalar qualcomm cihazlarda da pil sömürüsü yapabiliyor. Sd820'de stabil çalışan eski bir uygulama 845'te sorun yaratabiliyor. Uykuda telefonda hangi uyglamanın ne harcadığını gösteren bir app kurup kontrol etmeniz lazım.
Hangi apk o gösteren

trsword52

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ONUR
Cihazım
note 8 pro
Konular
29
Valla arkadaşlar ben media marktan aldım cihazı. 5. aydayım. İnanın oynadığım oyunlar çok basit oyunlar archero gibi.. bir günde üç kere şarja takılır mı bi cihaz. Kaç kere hard reset attım. Ampere uygulamasını kullanarak şarj ediyorum
Yine de şarj dayanmıyor. BL kilidinin açılmasını bekliyorum. İnşallah Endonezya rom a geçince düzelir
Global 11.0.6 yüklü

hakankocatepe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
iPhone 11
Meslek
Memur
Konular
8
Valla arkadaşlar ben media marktan aldım cihazı. 5. aydayım. İnanın oynadığım oyunlar çok basit oyunlar archero gibi.. bir günde üç kere şarja takılır mı bi cihaz. Kaç kere hard reset attım. Ampere uygulamasını kullanarak şarj ediyorum
Yine de şarj dayanmıyor. BL kilidinin açılmasını bekliyorum. İnşallah Endonezya rom a geçince düzelir
Global 11.0.6 yüklü
Benim de 7.gün. yukarıdaki yorumda söylediğim gibi. 6.5 saat pubg oynadım daha %19 şarj vardı. 1 saat sonra da bl açacağım bi aksilik çıkmazsa.

trsword52

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ONUR
Cihazım
note 8 pro
Konular
29
Beyler bu Greenify uygulama bulamıyor ne yapmam gerekiyor. Ya da arka planda çalışan uygulamaları rootsuz kapatan bir uygulama var mı

S

Silinen üye 107783

Guest
Hangi apk o gösteren
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hangi apk o gösteren

Gösteren derken ekran süresinden bahsediyorsan eğer şuan da %49 şarjım var ve ekran süresi aşağıda ki gibi.

Yani neredeyse 12 saati devirecek bu gidişle.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Adrorel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Konular
6
Ekranın pili bu kadar kullanması normal mi?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

barisdogaan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
baris
Cihazım
note 5
Konular
8
Benim anlamadığım şu, her yorumda telefonu kötülemeniz mantıklı gelmedi bana. Madem test ediyorsunuz sürekli, rutin olarak ekran süresi alırsınız ve bunların ekran görüntülerini konuya eklersiniz ki o zaman gerçeklik kazanır. Yani verilen her cevapta 4 ayda perte çıktı demek mantıksız. Milyon adet sattı bu cihaz. Sadece bizlerde yok. Artık "mtk işlemciler berbat vs" sözleri baymaya başladı. Amd içinde aynı muhabbet dönerken firma kendini geliştirdi ve yükseldi. Kimsede demiyor ki ; ulan madem mtk berbat mtk söyle böyle neden yıllardır ayakta ve hala arge yapıp gelişiyor. Neyse. Sonuç olarak bunu demeniz için kanıt sunmanız lazım sistematik biçimde . İyi forumlar herkese

brabbit

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi MI 5S
Konular
22
Beyler bu Greenify uygulama bulamıyor ne yapmam gerekiyor. Ya da arka planda çalışan uygulamaları rootsuz kapatan bir uygulama var mı

Hocam bildiğim kadarıyla arka planda kapalı tutma olayını rootsuz yapamazsınız. Greenify dahil tüm uygulamalar uygulamayı uyutur fakat bir süre sonra tekrar çalışmaya devam ediyor uygulamalar.

Üst Alt