İnceleme 4.ayında pil performansı

Serifcelik

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serif
Cihazım
Note 8 pro
Konular
15
Emin olmasam böyle bir konu açmam. Kullandığım uygulamalar sabit konuda yazdığım gibi. Belki şu olabilir sd de pili yormayan uygulama mtk işlemcide pili yoruyor olabilir. Ama yinede aon çıkan versiyonlardan biri ona göre işlemci mimarisini düzenlemeleri lazım gelir.

hakankocatepe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
iPhone 11
Meslek
Memur
Konular
8
Cihazı alalı 4 gün oldu. Dün gece tam şarjda iken pubg oynamaya başladım. Pubg ekran süresi 6.5 saat iken %19 şarj vardı. Hiç ısınma ve kasma yapmadı.

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Ben de cihazı alalı 4 ayı geçti. Pil süresi ilk günlerdeki gibi. Her zaman +9saat ekran süresi alıyorum 2 günde bir şarja takıyorum.

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17
Cihaza format atın

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-03-22-21-24-23-910_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-03-22-21-24-23-910_com.miui.securitycenter.jpg
    114,1 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_2020-03-22-21-24-27-961_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-03-22-21-24-27-961_com.miui.securitycenter.jpg
    231,7 KB · Görüntüleme: 51

Bastonluİhtiyar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 8pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
11
Hocam cihaza suç aman bana abes geldi,Şahsen benim cihazım 128 Gb lık versiyonu 256 gb sd vard'la besliyorum, aylardır kullanıyorum belki 100'ün üstünde apk vardır, ve sağda solda unuttuğum bir çok uygulama, ne pilinde bi kayıp yaşıyorum ne performansında, kesinlikle önermem demek bence yanlış bi kanı, Belkide sizin hatalarınızdan ötürü yanlış yaptığınız şeylerden dolayı böyle bir durumla karşılaşıyorsunuz, Emin olun ben 4k render almaya çabalıyorum telefondan yeri geliyor, sizin belki yorduğunuzdan iki misli yoruyorumdur cihazı, lakin 3 gün istisnasız kullanıyorum, gayette memlunum cihazdan, Kullandığım bir çok telefon modeline rağmen V10'dan sonra stabilitesini en beğendim telefon oldu

kemal895

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
8
Sürekli PUBG ve AFK Arena oynuyorum. Onun haricinde 2 adet normal Whatsapp (biri çift uygulama ile çalışıyor) 1 adet Whatsapp business discord skype Instagram tapatalk çalışıyor arkada. Bu ss i çektiğimde ekran süresi 8.5 saat idi ayrıca çift hat olarak kullanıyorum telefonu. Kesinlikle önermem kısmı telefon için haksızlık bence hocam sizin kullandığınız uygulamaların pil kullanımı MT işlemciye göre daha fazla olabilir ki buda uygulamaların sorunudur net şekilde güncellemeler ile çözülür bunlarda. Bu arada telefon romu kendi orijinal gelen romu değiştirmedim. Telefonu almadan önce kullandığınız uygulamaların bu işlemciye nasıl bir tepki vereceğini araştırmalısınız mutlaka bazı kişiler de sırf bu yüzden pro olmayan versiyonunu alıyor. Bana soracak olursanız, ben telefonda bir suç göremedim.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Serifcelik

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serif
Cihazım
Note 8 pro
Konular
15
İlk başta bende çok memnundum. 3 aydan sonra pil performansı düşmeye başladı ve 4. Ayda bu konuyu açtım.

LeanBack

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
0
50ye yakın uygulama var bende de, 5. ay oldu ve pil dayanımım çok iyi. 12 saatleri buluyor ekran sürem, siz uygulama bazlı sorun yaşıyorsunuz, işlemciden bağımsız bazı uygulamalar qualcomm cihazlarda da pil sömürüsü yapabiliyor. Sd820'de stabil çalışan eski bir uygulama 845'te sorun yaratabiliyor. Uykuda telefonda hangi uyglamanın ne harcadığını gösteren bir app kurup kontrol etmeniz lazım.

trsword52

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ONUR
Cihazım
note 8 pro
Konular
29
Üst Alt