Soru 3G-4G-LTE şebeke

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Herkese merhaba, mi 8 se miuipro sürümündeyim. Cihazı 4g,ye alınca şebeke arada bi gidip geliyo, 3gde olunca sorun yok. Birde şöyle bi durum var, şehir merkezinde 4g yada 4,5gyi açınca bu sorun yaşanmıyor. Ama kırsal kesimde dediğim gibi oluyo? Rom yada modemle alakalı değil sanırım. (bütün romları deneyip modemi flaşladım değişen yok yine aynı)

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
süper hocam düzeldiyse ne mutlu :) alınan hata çok komikti yok cihaz 4.5 g uyumlu değil vs umarım artık bir sorun yaşamazsınız.
Hocam volteyi hallettik. Şu an 4,5 g volte açık ve cihaz şebeke gidip geliyor :( pubg oynarken gidiyo vw ben nakavt :)

Oyla:

losmagandos

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
Hocam volteyi hallettik. Şu an 4,5 g volte açık ve cihaz şebeke gidip geliyor :( pubg oynarken gidiyo vw ben nakavt :)

bu durumu operatöre iletin hocam gerekirse sim değişikliğine gidin cihaz kaynaklı ya da rom kaynaklı bir sorun olacağını düşünmüyorum açıkçası. peki ss te ilettiğiniz 4.5 g uyarısı hala var mı ?

Oyla:

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
bu durumu operatöre iletin hocam gerekirse sim değişikliğine gidin cihaz kaynaklı ya da rom kaynaklı bir sorun olacağını düşünmüyorum açıkçası. peki ss te ilettiğiniz 4.5 g uyarısı hala var mı ?
Yok hocam uyarı gitti. Destekliyor diyor. Ama işte tek sıkıntı şu şebeke gidip gelmesi. Modemle sorun çözülüyor ama o modemi denedim olmadı. Şebeke bandından süpheleniyorum.

Oyla:

losmagandos

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
Yok hocam uyarı gitti. Destekliyor diyor. Ama işte tek sıkıntı şu şebeke gidip gelmesi. Modemle sorun çözülüyor ama o modemi denedim olmadı. Şebeke bandından süpheleniyorum.

olabilitesi yüksek dediğim gibi operatörünüz ile bence bir görüşün diyeceğim ama işte bunu anlayabilecek bir çağrı merkezi çalışanına denk gelmeniz gerekli :) bende bir çağrı merkezi çalışanı olarak bazen çalışanların bilgisizliğinden usanmış durumdayım maalesef

Oyla:

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
olabilitesi yüksek dediğim gibi operatörünüz ile bence bir görüşün diyeceğim ama işte bunu anlayabilecek bir çağrı merkezi çalışanına denk gelmeniz gerekli :) bende bir çağrı merkezi çalışanı olarak bazen çalışanların bilgisizliğinden usanmış durumdayım maalesef
Benim cihaza imei atılmış. Sonra demesin ki hem klonlu cihaz kullanıyorsun hemde ağlıyon :) :)

Oyla:

losmagandos

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
Benim cihaza imei atılmış. Sonra demesin ki hem klonlu cihaz kullanıyorsun hemde ağlıyon :) :)

ona birşey diyemedim cidden hocam şimdi :) umarım en kısa sürede bu sorundan kurtulursunuz. iyi forumlar.

Oyla:

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Mi8 se de band 20 desteği yok muhtemelen kırsal dasınız operatörde band 20 yayını yapıyordur , bu sebeple sorun yaşarsınız , bir çözümü yok malesef ,

ama 4g öncelikli ayarlamak tan sa tercihli yapın en iyi çeken şebekede kalacaktır,

pubg için 3g de yeterli oluyor 2 3 mb internet ile ,

Oyla:

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Ekteki gibi yapınca sorun yok. Harici birini seçince şebeke gidip geliyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt