Soru 33w şarj var ama olmuyor

yusufkorucu2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
mi 9 se
Konular
20
arkadaşlar internette gördüğüm videolarda şarja takınca mi turbo charge diyor sayaç gibi ilerliyor %20.01 gibi benimki ilerlemiyot %20 diyor ben sayaçlı istiyorum nasıl yapcaz

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
arkadaşlar internette gördüğüm videolarda şarja takınca mi turbo charge diyor sayaç gibi ilerliyor %20.01 gibi benimki ilerlemiyot %20 diyor ben sayaçlı istiyorum nasıl yapcaz
Sayaçlı stock romda yok hocam o sadece custom romlara özel eu rom mesala eu rom kurarsanız o dediğiniz şekilde oluyor animasyon eu beta yada eu kararlı rom kurmanız lazım

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
arkadaşlar internette gördüğüm videolarda şarja takınca mi turbo charge diyor sayaç gibi ilerliyor %20.01 gibi benimki ilerlemiyot %20 diyor ben sayaçlı istiyorum

Normalde aksine bu özellik global romlarda da var. Adaptör orjinal ise turbo özelliği devreye girer dediğin gibi 25.12 gibi yazar ilerler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Seçtiğin tema da değiştirebilir bunu. Temaya göre değişiklik gösterir bildiğim kadarı ile.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33

Seçtiğin tema da değiştirebilir bunu. Temaya göre değişiklik gösterir bildiğim kadarı ile.
Hayır tema değil hiç bir tema bunu sağlamaz bu sadece eu roma has bir özellik mi note 10. Pro kullanıyorum global romda sadece turbo charge yazıyordu ama eu romda 3 farklı şarj animasyon seçeneği var ve animasyonlu şekilde hem kararlı hemde beta romunda bu özellik var redmi note 9 pro cihazımda da aynıydı eu roma geçince geldi o animasyon

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Hayır tema değil hiç bir tema bunu sağlamaz bu sadece eu roma has bir özellik mi note 10. Pro kullanıyorum global romda sadece turbo charge yazıyordu ama eu romda 3 farklı şarj animasyon seçeneği var ve animasyonlu şekilde hem kararlı hemde beta romunda bu özellik var redmi note 9 pro cihazımda da aynıydı eu roma geçince geldi o animasyon
Haklı olabilirsin bir şey demiyorum ama bende sana bizzat kullandığım bildiğim bir şeyden bahsediyorum. Global rom da var bu özellik. Hemde animasyonlu. Şarj yuvasından yukarı akım gelir gibi animasyon ve küsürarli gösteriyor. Ayrıca temanın özelliğin de varsa o animasyon değişiyor hatta açılış animasyonu bile ekli ise o da değişir. Yani söylediklerim kullanıma bağlı şeyler ihtimal yada varsayım değil.

• Beğen
Tepkiler: edy

edy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
xiaomi
Konular
4
Mi 10 t Pro ekteki animasyon çıkıyor(MİUİ QJDEUXM 12.0.18 )

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Erayflr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray Filar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
27
Arkadaşın kastettiği olay farklı benim cihazım yurtdışı prize takabilmem için dönüştürücü kullanıyorum ve kabonun ucundaki yerler ve adaptörün USB port yeri beyaz fakat Türkiye'de satılan note 9 pro modelinde dediğim yerler turuncu Türkiye de verilen şarj aletini taktiğimda arkadaşın dediği gibi turbocarcing yazıp sayılar hızlı bir şekilde yazıyor fakat hiç bir rom değişlikliği ya da tema değişikliği yapmadan yurtdışı adaptörünü taktiğimda sadece hızlı şarj ibaresi gözüküyor bunun sebebini bende anlamış değilim bilen varsa detaylı açıklama yapabilir mi

Mi 10 t Pro ekteki animasyon çıkıyor(MİUİ QJDEUXM 12.0.18 )

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Evet dediğimiz olay bu yazdığım yazıya bakarsanız anlayacaksınız

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-17-01-08-19-685_lockscreen.jpg
    Screenshot_2021-01-17-01-08-19-685_lockscreen.jpg
    273,9 KB · Görüntüleme: 28

Enesim880

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
6
Hocam her telefonda bu özellik yok

yusufkorucu2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
mi 9 se
Konular
20