2600 TL ye sıfır mi mix

• Konbuyu başlatan system
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 20
  • Görüntüleme 3K

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Arkadaşlar , peki orada kutusunu açtırtıp deneteyim mi cihazı, yada nelere dikkat etsin arkadaş ?

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
Arkadaşlar , peki orada kutusunu açtırtıp deneteyim mi cihazı, yada nelere dikkat etsin arkadaş ?
acsın baksın muzık acsın haporlor ıcın baskasını arasın ses gelıp gıtmede sıkıntı varmı dıye test programı kursun ıslemcı ram yuk altında ıken kendını kapatıp acıyorsa donanımsal sıkıntısı vardır
kamera ıle fotograf ceksın

baskada bır sey aklıma gelmıyor.

f.oksuz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
LeMax2 6/128
Konular
15
telefonu orada kontrol ederken bir sorun çıkarsa değişecekler mi ki hemen. yoksa servise vermeniz gerekiyor mu diyecekler.
her iki türlüde kontrol faydalıdır ama. diyelim ki kontrol ederken bir sorun ile karşılaştı. telefonu servise vermeniz gerekiyor dediler arkadaşınıza. hemen servisine verip yaptırabilir onu. türkiye den servise yollamak çok sıkıntılı, uğraşlı ve masraflıdır.
hazır yerinde iken arkadaşınız servise verip sorununu halledip size getirebilir telefonu.

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Kontrol esnasında bir sıkıntı çıkarsa sorunsuz değiştirebilir. konuşmuştuk bu durumu.

munans

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
munistan
Cihazım
Samsung S4
Konular
0
system zahmet olmazsa arkadaşınız mi5s 128/4 için fiyat sorabilir mi? Benim de bir arkadaşım Çine gidecek, ona aldırmak istiyorum, Çin fiyatları konusunda bir fikrim olsun. Teşekkürler

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
system zahmet olmazsa arkadaşınız mi5s 128/4 için fiyat sorabilir mi? Benim de bir arkadaşım Çine gidecek, ona aldırmak istiyorum, Çin fiyatları konusunda bir fikrim olsun. Teşekkürler
Söz vermeyeyim ama sordurtabilirsem size alıntı yaparım.. mail ile iletişim kuruyoruz, onu da not düşerim tabiki.

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Arkadaşlar, an itibari ile siparişi vermiş bulunuyorum. Para yı ucu ucuna denk getirdiğim için 4/128 gb lık olanını sipariş verdim, telefon gelsin yardımlarınıza ihtiyacım olacak, başınızı ağrıtırım artık.

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Hocam siparişimin altına not düşürttüm , bilgi gelirse size ileteceğim.

kartal21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tekin
Cihazım
mi 5s
Meslek
emekli
Konular
3
Kardeşim 2600 tl çin den gelen bir cihaz için hiç de uygun bir fiyat değil bence, 2799 tl ye satılıyor zaten, ufak bir pazarlık ile 2700, 2750 ye rahat alırsın nakit olarak. Bence siz siparişinizi bir daha gözden geçirin.

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Kardeşim 2600 tl çin den gelen bir cihaz için hiç de uygun bir fiyat değil bence, 2799 tl ye satılıyor zaten, ufak bir pazarlık ile 2700, 2750 ye rahat alırsın nakit olarak. Bence siz siparişinizi bir daha gözden geçirin.
Hocam bahsettiğiniz ilanları gördüm , sipariş verdiğimin ertesi günü hemde, moralim bozuldu açıkcası, sonrasında aradım vatandaşı sordum, elinizde varmı cihaz dedim var dedi, dükkan adresi belliydi , atladım arabaya gittim dükkana, Burada paylaşmak yanlış olur diye dükkan ismi paylaşmıyorum. Neyse ellerinde gerçekten de ürün vardı, hemde sıfır ve jilatinli, Hocam param nakit, en son kaça bırakırsın dedim ve inanırmısın 2700 tl ye bıraktı ve üzerine hiç ısrar etmedim. Belki biraz daha pazarlık yapsam 2600,2650 tl ye bırakacak. Hemen mail attım ve siparişimi iptal ettim. Neden buradan aynı fiyata almak varken çinden getirtiyorum dedim. Belli arkadaş üzerine koymuş, koysun tabii ama benim için bir espirisi kalmadı ki. Şimdi 2600 tl nakit param cebimde, bu uğraş ve koşturmaca beni yordu valla, o yüzden burada güvenilir bir arkadaş bulursam, hem bana teknik destek sağlayacak, ileride yazılım sıkıntısı çıkarsa yardımcı olacak biri ondan alacağım. Telefonculara bu konu da güvenmiyorum açıkcası... Zaten ilk heyecanımı da yitirdim, deli gibi istiyordum bu cihazı ama şimdi bekleyebilirim... Hayırlısı artık.

Üst Alt