2600 TL ye sıfır mi mix

• Konbuyu başlatan system
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 20
  • Görüntüleme 3K

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Arkadaşlar merhaba, çin deki arkadaşım 2600 tl mi mix fiyatı verdi, sizce nasıl fiyat ? 2 hafta içinde geliyor arkadaşım, burada en ucuz 2999 tl ye buldum sıfır olarak. Buradaki malum yollar ile kayıt altına alınmış ve turkçe yüklü, google play yüklü. Tabii ben oradan alınca bunlara extra ücret vereceğim. 4/128 lik.

Sizce ne yapmalıyım ?

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Arkadaşlar merhaba, çin deki arkadaşım 2600 tl mi mix fiyatı verdi, sizce nasıl fiyat ? 2 hafta içinde geliyor arkadaşım, burada en ucuz 2999 tl ye buldum sıfır olarak. Buradaki malum yollar ile kayıt altına alınmış ve turkçe yüklü, google play yüklü. Tabii ben oradan alınca bunlara extra ücret vereceğim. 4/128 lik.

Sizce ne yapmalıyım ?

fiyat iyi gibi hocam. eğer alırda kullanmaya başlarsanız 2 sorununuız olacak
1- Global Rom Çıkana Kadar Xiaomi.Eu Romları Kullanmak,
2- Ya Passaport Kaydı Yapacaksınız, Yada İllegal Yoldan İmei Yazdıracaksınız

Onun Haricinde Sorun Çıkmayacaktır ;) Şimdiden Hayırlı oLsun ;)

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
fiyat iyi gibi hocam. eğer alırda kullanmaya başlarsanız 2 sorununuız olacak
1- Global Rom Çıkana Kadar Xiaomi.Eu Romları Kullanmak,
2- Ya Passaport Kaydı Yapacaksınız, Yada İllegal Yoldan İmei Yazdıracaksınız

Onun Haricinde Sorun Çıkmayacaktır ;) Şimdiden Hayırlı oLsun ;)

Teşekkür ederim hızlı dönüş için, pasaport var hazırda kayır ettirmem için, orada bir sorun yok. Fakat bu ROM olaylarından pek anlamam, çok zorluk çıkartırmı bana kullanıma hazır hale getirmek. Gerçi forum da bir arkadaş var bu işleri yapan, ondan yardım alacağım, yine de bilmediğim için bu işleri korkuyorum açıkcası. Xiaomi.Eu rom kurunca günlük kullanımıma devam edebileceğim sanırım, Global rom çıkana kadar.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Teşekkür ederim hızlı dönüş için, pasaport var hazırda kayır ettirmem için, orada bir sorun yok. Fakat bu ROM olaylarından pek anlamam, çok zorluk çıkartırmı bana kullanıma hazır hale getirmek. Gerçi forum da bir arkadaş var bu işleri yapan, ondan yardım alacağım, yine de bilmediğim için bu işleri korkuyorum açıkcası. Xiaomi.Eu rom kurunca günlük kullanımıma devam edebileceğim sanırım, Global rom çıkana kadar.

Sorun Yok Hocam, Telefon Gelene Kadar Forumdaki Root, TWRP, Unlock Konularına Göz Atın. Biraz Bilgi Sahibi Olun.
Eğerki Yapamazsanız, Forumca Her Türlü Desteği Alabilirsiniz Zenex Hocam Başta Olmak Üzere, Bizlerde Burada Yardımcı Olmaya Çalışırız.

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Sorun Yok Hocam, Telefon Gelene Kadar Forumdaki Root, TWRP, Unlock Konularına Göz Atın. Biraz Bilgi Sahibi Olun.
Eğerki Yapamazsanız, Forumca Her Türlü Desteği Alabilirsiniz Zenex Hocam Başta Olmak Üzere, Bizlerde Burada Yardımcı Olmaya Çalışırız.
Çok teşekkür ederim ilginiz ve yardımsever yaklaşımınız için. Konuları baştan sona okuyup gerekirse sizden de yardım alırım. Biliyorum göreceli bir durum ama bu telefonun boyutları korkutuyor beni, alışabilirim umarım. şu an HTC A9 kullanıyorum ve artık ekranı küçük gelmeye başladı.

f.oksuz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
LeMax2 6/128
Konular
15
6/256gb olan modelin fiyatını öğrenin. aralarında 100tl gibi bir fark olur. 4/128 yerine 6/256gb olanı sipariş edin bence.

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
6/256gb olan modelin fiyatını öğrenin. aralarında 100tl gibi bir fark olur. 4/128 yerine 6/256gb olanı sipariş edin bence.
Orası kafamı karıştırmıyor değil. Normalde bana 128 gb çok çok fazla, yani rahat rahat yeter. 4 ve 6 GB arasında performans farkı olacağını sanmıyorum ama aradaki fiyat farkı da az olunca insanın kafası karışıyor tabii...

f.oksuz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
LeMax2 6/128
Konular
15
Orası kafamı karıştırmıyor değil. Normalde bana 128 gb çok çok fazla, yani rahat rahat yeter. 4 ve 6 GB arasında performans farkı olacağını sanmıyorum ama aradaki fiyat farkı da az olunca insanın kafası karışıyor tabii...

hiç düşünmeden 6gb olanı alın derim. telefonu yarın birgün satarken aralarında fiyat farklı çok olur 2.elde. 6/256gb daha karlı olacaktır.

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
hayırlı olsun oncelıkle 6 gb modelı ıyıdır kapesıte olarak da guzel ama 128 gb senı uzmez. fırsatın varken 6 gb 256 gb modelını al derım tabıkıde.

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
hayırlı olsun oncelıkle 6 gb modelı ıyıdır kapesıte olarak da guzel ama 128 gb senı uzmez. fırsatın varken 6 gb 256 gb modelını al derım tabıkıde.
O zaman şöyle yapayım ben, alım için onay bekliyor arkadaş benden, onay vereyim, eğer aralarındaki fiyat farkı 100, 150 tl yi geçmezse 256 GB aldırayım. Bütçem kısıtlı olmasa sorun olmaz da, bütçem kısıtlı biraz.

Üst Alt