2600 TL ye sıfır mi mix

• Konbuyu başlatan system
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 20
  • Görüntüleme 3K

kartal21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tekin
Cihazım
mi 5s
Meslek
emekli
Konular
3
Hocam bahsettiğiniz ilanları gördüm , sipariş verdiğimin ertesi günü hemde, moralim bozuldu açıkcası, sonrasında aradım vatandaşı sordum, elinizde varmı cihaz dedim var dedi, dükkan adresi belliydi , atladım arabaya gittim dükkana, Burada paylaşmak yanlış olur diye dükkan ismi paylaşmıyorum. Neyse ellerinde gerçekten de ürün vardı, hemde sıfır ve jilatinli, Hocam param nakit, en son kaça bırakırsın dedim ve inanırmısın 2700 tl ye bıraktı ve üzerine hiç ısrar etmedim. Belki biraz daha pazarlık yapsam 2600,2650 tl ye bırakacak. Hemen mail attım ve siparişimi iptal ettim. Neden buradan aynı fiyata almak varken çinden getirtiyorum dedim. Belli arkadaş üzerine koymuş, koysun tabii ama benim için bir espirisi kalmadı ki. Şimdi 2600 tl nakit param cebimde, bu uğraş ve koşturmaca beni yordu valla, o yüzden burada güvenilir bir arkadaş bulursam, hem bana teknik destek sağlayacak, ileride yazılım sıkıntısı çıkarsa yardımcı olacak biri ondan alacağım. Telefonculara bu konu da güvenmiyorum açıkcası... Zaten ilk heyecanımı da yitirdim, deli gibi istiyordum bu cihazı ama şimdi bekleyebilirim... Hayırlısı artık.
En doğrusunu yapmışsınız, buradan illaki bahsettiğiniz rakamlara ön ödemeli satanlar olacaktır. Aman kardeşim bu ön ödemeli satışa dikkat et, doğru kişi seç bulursan da. Sonra çok başın ağrır valla...

Üst Alt