Alış 2500₺ Bütçe ile 2. el telefon önerisi?

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Hocam valla temiz 1 tane cihaz yok bir tane daha buldum 2200 ondada çatlak var 😂 Hemde ondaki daha büyük bir çatlak 😂 Ne yapacağımı bilemedim vallahi yok 2500e var ama ilan tarihi Haziran adam onun üstüne kim bilir kaç telefon değişmiştir 😂😂
Belki de çevre illere bakmak lazım. Küçük bir şehirde yaşıyorsanız zordur elbette.

Adana piyasası çok dolu şimdi baktım 1 haftalık 64 var temiz 128 var.
Pazarlıkla çok rahat var yani.
Hepsi de bugünün ilanı daha yeni.

Alacağınız Mi 9T en az 2 yıl kullanılmış olarak ancak Poco olarak sıfıra yakın bulmak mümkün.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-03-14-13-41-48-887_com.abtnprojects.ambatana.jpg
    Screenshot_2022-03-14-13-41-48-887_com.abtnprojects.ambatana.jpg
    811,3 KB · Görüntüleme: 11
  • Screenshot_2022-03-14-13-41-27-208_com.abtnprojects.ambatana.jpg
    Screenshot_2022-03-14-13-41-27-208_com.abtnprojects.ambatana.jpg
    763,1 KB · Görüntüleme: 11

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
öncelikle telefonu kullanacak kişi ne için kullanacak
fotoğraf paylaşmak için mi
yoksa sosyal medya için mi
yoksa gündelik telefon konuşması vs için mi
şarjı uzun mu gitmeli
oyun oynamak için mi

bu konulara göre birşey söyleyerseniz cevap verebilirim.
başka birine 2.el almanızı önermem.
çünkü sorumluluk size ait olmuş olur.
sıfır bir cihaz daha iyidir.
dediğiniz bütçeye göre telefonlar var

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Belki de çevre illere bakmak lazım. Küçük bir şehirde yaşıyorsanız zordur elbette.

Adana piyasası çok dolu şimdi baktım 1 haftalık 64 var temiz 128 var.
Pazarlıkla çok rahat var yani.
Hepsi de bugünün ilanı daha yeni.

Alacağınız Mi 9T en az 2 yıl kullanılmış olarak ancak Poco olarak sıfıra yakın bulmak mümkün.
Hocam istanbuldayım küçük şehir olsa eyvAllah 😂 Redmi Note 10s e ne diyorsunuz peki?

öncelikle telefonu kullanacak kişi ne için kullanacak
fotoğraf paylaşmak için mi
yoksa sosyal medya için mi
yoksa gündelik telefon konuşması vs için mi
şarjı uzun mu gitmeli
oyun oynamak için mi

bu konulara göre birşey söyleyerseniz cevap verebilirim.
başka birine 2.el almanızı önermem.
çünkü sorumluluk size ait olmuş olur.
sıfır bir cihaz daha iyidir.
dediğiniz bütçeye göre telefonlar var
Hocam şarjı 1 günü rahat çıkarmalı. Oyun oynamak için değil ama öyle düşünün sonuçta oyun için iyi olan telefonlar diğer mana da da iyi oluyorlar. Cihazı anneme alıyorum :)

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Hocam istanbuldayım küçük şehir olsa eyvAllah 😂 Redmi Note 10s e ne diyorsunuz peki?

Hocam şarjı 1 günü rahat çıkarmalı. Oyun oynamak için değil ama öyle düşünün sonuçta oyun için iyi olan telefonlar diğer mana da da iyi oluyorlar. Cihazı anneme alıyorum :)
Bence siz yanlış yerde arıyorsunuz İstanbul'da son 24 saatte 5995 poco x3 NFC ilanı verilmiş sadece letgo ile.

Bakın mesela 3 aylık temiz kutulu 2750 demiş pazarlık ile daha uyguna gelebilir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-03-14-13-59-01-117_com.abtnprojects.ambatana.jpg
    Screenshot_2022-03-14-13-59-01-117_com.abtnprojects.ambatana.jpg
    862,4 KB · Görüntüleme: 10

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Hocam cihazı aldım 2200 gibi bir fiyata ekranda çatlak var dedi ama bir tane çatlak yok çatlak dediği yer de çizikmiş 😂 Sadece parmak izi çalışmıyor onu da arka kapağı açıp neye baktıysa koparmış 😂 Parmak izi çokta mühim değil cihaz on numara 5 yıldız çatlak olsaydı da alabilirdim ön cam değişirdim. Parmak izi zaten hiç sorun değil benim için o çatlak dediği yerde çizik var sadece rahatsız etmiyor ederse değiştiririm ön camı 280 lira gibi bir fiyatı var cihaz bana gelmiş olur 2480 liraya
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde cihaza güncelleme falan gelmiş cihaz yurt dışı 6/128 ama model olarak ne olduğunu anlayamadım baktım telefon hakkındaya falan da her neyse güncelleme ya da fabrika ayarlarına sıfırlamam IMEI siler mi?

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25
Hocam cihazı aldım 2200 gibi bir fiyata ekranda çatlak var dedi ama bir tane çatlak yok çatlak dediği yer de çizikmiş 😂 Sadece parmak izi çalışmıyor onu da arka kapağı açıp neye baktıysa koparmış 😂 Parmak izi çokta mühim değil cihaz on numara 5 yıldız çatlak olsaydı da alabilirdim ön cam değişirdim. Parmak izi zaten hiç sorun değil benim için o çatlak dediği yerde çizik var sadece rahatsız etmiyor ederse değiştiririm ön camı 280 lira gibi bir fiyatı var cihaz bana gelmiş olur 2480 liraya
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde cihaza güncelleme falan gelmiş cihaz yurt dışı 6/128 ama model olarak ne olduğunu anlayamadım baktım telefon hakkındaya falan da her neyse güncelleme ya da fabrika ayarlarına sıfırlamam IMEI siler mi?
Güncellemede gitmiyor diye biliyorum.

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25
Silinmiyorsa güncelleyeceğim valla hocam
Hocam ben rn8 pro da güncelliyorum hiç gitmedi ama model poco x3 nfc deneyimlemedim o o yüzden net birşey diyemem ama hard reset,fabrika ayarlarına dönmede gidiyor sadece diye biliyorum çünkü kendi cihazıma fasboot rom kurdum gitmedi ayarlardan güncelledim gitmedi soft brick bile yaptım cihazı gitmedi sanmıyorum gitceğini imeinin ama kefil olmıyım :)

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Hocam ben rn8 pro da güncelliyorum hiç gitmedi ama model poco x3 nfc deneyimlemedim o o yüzden net birşey diyemem ama hard reset,fabrika ayarlarına dönmede gidiyor sadece diye biliyorum çünkü kendi cihazıma fasboot rom kurdum gitmedi ayarlardan güncelledim gitmedi soft brick bile yaptım cihazı gitmedi sanmıyorum gitceğini imeinin ama kefil olmıyım :)
Teşekkürler hocam işimizi garantiye alıp NFC kullanıcılarının da yorumunu bekleyeyim öyleyse :)

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Teşekkürler hocam işimizi garantiye alıp NFC kullanıcılarının da yorumunu bekleyeyim öyleyse :)
Hiçbir sorun olmaz NFC için repair sağlam. Hard reset, telefon ayarlarından sıfırlama, güncelleme vb hiçbir şekilde imei zarar görmez. Hayırlı olsun

Üst Alt