Yardım 2023 yılında Poco X3 Pro hala alınır mı?

sefaaltun0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sefa
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
3
Herkese merhabalar. İkinci el olarak Poxo x3 pro 8/256 modelini 5300 tl'ye bir ilanda gördüm. Satıcı kutu ve sarj aletinin mevcut olduğunu vs. söyledi. Bir kaç video ve resim attı, telefon temiz görünüyordu. Sizlere sorum sene 2023'de bu telefon alınır mı? Eğer alınırsa satışı gerçekleştirirken nelere dikkat etmeliyim, ödemeyi ibandan mı yoksa direkt nakit olarak mı yapmalıyım vs. yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Waluigi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
26
Bence Note 10 Pro, X3 Pro gibi modeller hala tercih edilebilir. Alışverişi yüz yüze yapmak iyi olur, cihazı bizzat kontrol edip içine sinerse alırsın. Kutulu, faturalı ve dirençsiz olursa daha iyi olur. Ödemeyi de bence iban üzerinden yapmak iyi olur. Olumsuz bir durum olması durumunda dekont, elinde bir belge olarak bulunabilir. Satıcı nakitte ısrar ederse ben şüphelenirim açıkçası.

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Herkese merhabalar. İkinci el olarak Poxo x3 pro 8/256 modelini 5300 tl'ye bir ilanda gördüm. Satıcı kutu ve sarj aletinin mevcut olduğunu vs. söyledi. Bir kaç video ve resim attı, telefon temiz görünüyordu. Sizlere sorum sene 2023'de bu telefon alınır mı? Eğer alınırsa satışı gerçekleştirirken nelere dikkat etmeliyim, ödemeyi ibandan mı yoksa direkt nakit olarak mı yapmalıyım vs. yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Almanı tevsiye ederim ben kullanmıyorum fakat ablam kullanıyor yaklaşık 2 senedir hala telefon ilk günkü gibi ve suan 6/128 gblik versiyonu 16.000 tl fiyat bandında 5300 tlye bulduysan bence alırsan bi kontrol ettir parça değişmiş mi diye. ama telefon miui 12.5 sürümündeyse güncelleme hiç yapma en stabili o ama miui 13 ise düşünmeden 14e yükselt. 13de çok problem var ve 14e yükseltince formatla pil optimizasyon sorunu düzelir ama bana kalırsa o telefonda oynama var onu kontrol ettir.

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
Almanı tevsiye ederim ben kullanmıyorum fakat ablam kullanıyor yaklaşık 2 senedir hala telefon ilk günkü gibi ve suan 6/128 gblik versiyonu 16.000 tl fiyat bandında 5300 tlye bulduysan bence alırsan bi kontrol ettir parça değişmiş mi diye. ama telefon miui 12.5 sürümündeyse güncelleme hiç yapma en stabili o ama miui 13 ise düşünmeden 14e yükselt. 13de çok problem var ve 14e yükseltince formatla pil optimizasyon sorunu düzelir ama bana kalırsa o telefonda oynama var onu kontrol ettir.
Bende -poco X3 pro- MIUI 13 var hiç problem yaşamadım dediğiniz kadar sorunlu değil

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Bende -poco X3 pro- MIUI 13 var hiç problem yaşamadım dediğiniz kadar sorunlu değil
sorunludan kastığım çok bugu var ya gerçi miui 13 genelolarak sorunlu bir yazılım sürümden sürüme değişiyor ama tavsiye etmem

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
sorunludan kastığım çok bugu var ya gerçi miui 13 genelolarak sorunlu bir yazılım sürümden sürüme değişiyor ama tavsiye etmem
Endonezya 13.0.5 sürümündeyim neredeyse bug yok 2 tane ile karşılaştım onları da hallettim 2 yıldır bu cihazı kullanıyorum

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Endonezya 13.0.5 sürümündeyim neredeyse bug yok 2 tane ile karşılaştım onları da hallettim 2 yıldır bu cihazı kullanıyorum
hocam endonezya sürümü ne zmaan hatalı olduki zaten ben miui 13 türkiye global sürümlerini kastediyorum

Üst Alt