Sohbet 2.5 Yıllık dostum Ghost Screen oldu...

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Allah razı olsun bir nebze de olsa içim rahatladı, haklısınız.
Hocam ekran rengini soğuk yapabilirsiniz ghost minimum oluyor. Otomatikte çok daha fazla belli oluyor. Okuma modu bir işe yaramadı bende.

spilterr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
26
2.5 yıldır özenerek kullandım, şarj konusuna o kadar çok dikkat ediyordum ki işlerimi bile aksattığım oldu. Az önce nasıl fark ettim bilmiyorum ama uygulamadan bir ikon kalmış. Üzüldüm, yapacak bir şey yok..
Hocam öncelikle geçmiş olsun umarım geçtikten sonra bir daha başınıza gelmez, bu arada bu ghost screen işi neredeyse şans işi gibi bir şey çünkü ben telefonu o kadar şarjda kullanmama rağmen bende hiç olmadı fakat bende de ghost touch sorunu var :D

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Hocam öncelikle geçmiş olsun umarım geçtikten sonra bir daha başınıza gelmez, bu arada bu ghost screen işi neredeyse şans işi gibi bir şey çünkü ben telefonu o kadar şarjda kullanmama rağmen bende hiç olmadı fakat bende de ghost touch sorunu var :D
Hocam ben de sizin gibi bir konuya böyle yazdım 2 güne kalmadan ghost oldu ya:).
IPS ekranda can sıkmayın en fazla 30 dakika sonra geçer, yani ekran soğuduğunda görüntü de gider, ısınmaya bağlı oluyor genelde bu sorun, amoled olsaydı o zaman ağlayabilirdiniz zira çözümü yok, hayaleti değil bizzat kendisi orada kalıyor :)
Bu arada doğru söylüyorsunuz hocam amoledde asla düzelmiyor bizimki en azından 5dk uykuda kalınca geçiyor:D

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Hocam ekran rengini soğuk yapabilirsiniz ghost minimum oluyor. Otomatikte çok daha fazla belli oluyor. Okuma modu bir işe yaramadı bende.
Öneriniz için teşekkür ederim hocam.

O sorun daha kötü hocam :(

spilterr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Hocam ben de sizin gibi bir konuya böyle yazdım 2 güne kalmadan ghost oldu ya:).

Bu arada doğru söylüyorsunuz hocam amoledde asla düzelmiyor bizimki en azından 5dk uykuda kalınca geçiyor:D
İnşallah olmaz hocam :D

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
2.5 yıldır özenerek kullandım, şarj konusuna o kadar çok dikkat ediyordum ki işlerimi bile aksattığım oldu. Az önce nasıl fark ettim bilmiyorum ama uygulamadan bir ikon kalmış. Üzüldüm, yapacak bir şey yok..
Hocam, bende de Max 2 varken ara sıra oluyordu ama sonra tamamen kayboluyordu, arkadaşların dediği gibi ısınmadan oluyor sanırım, uygulamanın yerini değiştirmek de bir çözüm olabilir....sıkmayın canınızı, Kral her zaman Kral'dır, Allah başka dert ve keder vermesin inşallah

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Hocam, bende de Max 2 varken ara sıra oluyordu ama sonra tamamen kayboluyordu, arkadaşların dediği gibi ısınmadan oluyor sanırım, uygulamanın yerini değiştirmek de bir çözüm olabilir....sıkmayın canınızı, Kral her zaman Kral'dır, Allah başka dert ve keder vermesin inşallah

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Doğru söylüyorsunuz hocam kral her zaman kral'dır. :)
Amin hocam Allah başka dert vermesin inşallah.
Şu anlık bir problem yok çok şükür, şu anda EU ROM kullanıyorum güncel bir EU ROM yükleyeceğim hem temizlemiş olurum cihazı.

Üst Alt