Yardım 1gb üstü bişey inmiyor!!!!

DemircaN_XD

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Demircan
Cihazım
Redmi note7
Konular
8
Arkadaşlar redmi note 7 alalı 2 ay oldu ve şöyle bir problemim var cyber hunter Pubg Mobile gibi oyunları indiremiyorum sizce problem nedir?(wifi üzerinden play store ile inmiyor ancak Google üzerinden APk ile indiriyorum bu sıkıntı beni rahatsız ettiği için yazdım)

Son düzenleme:

DemircaN_XD

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Demircan
Cihazım
Redmi note7
Konular
8
Play Store ayarlarında Uygulama İndirme Tercihi kısmında "Yalnızca Kablosuz Üzerinden" seçili ise burayı "Herhangi Bir Ağ Üzerinden" seçip tekrar deneyebilir misiniz?
Yaptım indirmeye başladı bir süre sonra ağ bekleniyor dedi ama ağ vardı devam et dedigimde ise 0 dan başladı

Oyla:

fatih_tuncel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
0
Boşuna sağla solla limitlerle uğraşmayın hocam. Ben de mi a2 lite kullanıyorum. Android pie nin ilk güncelemesi geldiğinde sıkıntı yoktu pubg indirip oynadım. Sonra bir güncelleme daha geldi (performans ve kararlılık) ve o güncelleme den sonra 1 GB nin üstünde dosya indirmiyor ya da indirse dahi kurmuyor tekrar baştan başlatıyor. Ayrıca ben androidin jeally bean sürümünden beri tüm sürümleri kullanmış biriyim en berbat sürümü bu bence. Bir uygulamayı arka plana aldığınızda uygulamada açtığınız işlem sıfırlanıyor(pil optimizasyonu ile alakalı değil denedim çünkü) örneğin n11 den alışveriş yapıcam mobil ödeme şifresi geliyor, n11 i arka plana alıp mesajlara geçince n11 deki işlem başa dönüyor sanki mobil ödeme sayfasına hiç geçmemişim gibi. Bu arada wifiden indirince de aynı sorunla karşılaşıyorsunuz, indirmiyor ya yarıda kalıyor ya da %99 a geldiğiniz de baştan başlatıyor. Ben sorunu şu şekilde aştım; internetten pubg nin yükleme dosyasını buldum ve onu kurup pubg üzerinden indirme yaptım. Yani anlayacağınız bu limitle kısıtlama ile alakalı bir sorun değil bu tamamen android pie yazılımı ile alakalı

Son düzenleme:
Oyla:

BlackCat

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ekin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
Merhabalar.. Konuyu hortlatmak istiyorum.. Bende de aynı sorun var. 1 GB üstü bir şey inmiyor veya güncelleme ile birlikte 1 GB olacak uygulamayı güncelleyemiyorum. İndiriliyor gibi gözüküyor, en sonunda tekrar başa alıyor. Bir yere kadar sabrettim ama artık sinir bozucu bir hal almaya başladı. Ne yapabilirim? ;(

Oyla:

Mirayii

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Selen Bulgu
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
İnternet hızı düşük olduğundan kaynaklı bir sorun sanırım. Bende tatildeyken başıma geldi ama şimdi kolayca indirebiliyorum. Nasıl çözüldüğünü anlamadım. Cep tele reset attığimda düzelmedi uyarayım sizi.

Oyla:

DemircaN_XD

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Demircan
Cihazım
Redmi note7
Konular
8
İnternet hızı düşük olduğundan kaynaklı bir sorun sanırım. Bende tatildeyken başıma geldi ama şimdi kolayca indirebiliyorum. Nasıl çözüldüğünü anlamadım. Cep tele reset attığimda düzelmedi uyarayım sizi.
Sorun internette değil çünkü önceki telefonumda bu hızda rahatça indiriyordum ek olarak reset attim hard reset attım ancak 0 bu arada internet hızı ile alakalı değil çünkü oyle olsa kafayı yemezdi telefon(kafayi yemek derken birden Google play den atması bildirimlerin gozukmemesi ve uygulama içi bildirimin olmaması (internet %70 e kadar yarım saatte indiriyor ve 30 dk lik bir videoyu 480 p de donmadan izleyebiliyorum bence hızı gayet yeterli hatta aynı sürede 720 p de bile çok küçük takilmalar ile izleyebiliyorum ))

Oyla:

methcnnbs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
Merhabalar.. Konuyu hortlatmak istiyorum.. Bende de aynı sorun var. 1 GB üstü bir şey inmiyor veya güncelleme ile birlikte 1 GB olacak uygulamayı güncelleyemiyorum. İndiriliyor gibi gözüküyor, en sonunda tekrar başa alıyor. Bir yere kadar sabrettim ama artık sinir bozucu bir hal almaya başladı. Ne yapabilirim? ;(

Ayarlar/Ek ayarlar/gizlilik/özel uygulama erişimi/kısıtlanmış veri. Burdan play store aktif edip denermisin.

Oyla:
Üst Alt