Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

xSentinusS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
İyi Günler hocam. Elinize sağlık son sürüm oldukça güzel özellikle astrophotgraphy modu fakat zaman atlama modu bende düzgün çalışmıyor. Tıkladığımda uygulama çöküyor. Bir çözümü var mıdır ?

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
İyi Günler hocam. Elinize sağlık son sürüm oldukça güzel özellikle astrophotgraphy modu fakat zaman atlama modu bende düzgün çalışmıyor. Tıkladığımda uygulama çöküyor. Bir çözümü var mıdır ?
Maalesef, bildiğim bir çözüm yok.

thefatality

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
destinty97 hocam merhaba, blackson camerayı yükledim. Gündüz ayarları ve gece ayarları xml leri de yükledim.Bunları seçip üzerlerinde birkaç değişiklik yapıp kaydolsun istedim fakat ( maksimum parlaklık sürekli açık vs. ) ayarlardan çıktığım gibi seçtiğim seçenekler eski haline dönüyor ve istediğim değişiklikleri yapamıyorum. Yardımcı olur musunuz? teşekkür ederim.

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
Destiny97 hocam
4) Resimdeki yere iki defa üst üste tıklayın
Hocam burada gösterdiğiniz yer Diğer yazan yerse iki defa bastığımda aşağıdaki resimdeki ekran geliyor gece gündüz seçenekleri ni gösteren ok görünmüyor yardım eder misiniz teşekkürler
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
destinty97 hocam merhaba, blackson camerayı yükledim. Gündüz ayarları ve gece ayarları xml leri de yükledim.Bunları seçip üzerlerinde birkaç değişiklik yapıp kaydolsun istedim fakat ( maksimum parlaklık sürekli açık vs. ) ayarlardan çıktığım gibi seçtiğim seçenekler eski haline dönüyor ve istediğim değişiklikleri yapamıyorum. Yardımcı olur musunuz? teşekkür ederim.
Hazır ayarları değiştirdikten sonra ayarlara girip en aşağıda config save'ye basarak kayıt etmeniz gerekiyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Destiny97 hocam
4) Resimdeki yere iki defa üst üste tıklayın
Hocam burada gösterdiğiniz yer Diğer yazan yerse iki defa bastığımda aşağıdaki resimdeki ekran geliyor gece gündüz seçenekleri ni gösteren ok görünmüyor yardım eder misiniz teşekkürler
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Resimde gösterdiğim yere değil, diğerin üstüne basıyorsunuz.

thefatality

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Hazır ayarları değiştirdikten sonra ayarlara girip en aşağıda config save'ye basarak kayıt etmeniz gerekiyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimde gösterdiğim yere değil, diğerin üstüne basıyorsunuz.

Teşekkür ederim hocam, sorun çözüldü.

Üst Alt