Sıcak Fırsat 17,90 TL-Baseus Cafule Special Edition Hızlı Şarj Data USB Kablosu, Type-C, 5A, 1M, Gri, Siyah

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
2 kernel, 3 rom değiştirdim.. Yok arkadaş şarj olmuyor aşırı derecede yavaş.. Cihaz kapalı açık fark etmiyor, yavaş.. Meğer aosp romlarda böyle bir performans sergiliyormuş güzelim kablo, dün gece farkettim, bu sabah iadesini yaptım amazona.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
2 kernel, 3 rom değiştirdim.. Yok arkadaş şarj olmuyor aşırı derecede yavaş.. Cihaz kapalı açık fark etmiyor, yavaş.. Meğer aosp romlarda böyle bir performans sergiliyormuş güzelim kablo, dün gece farkettim, bu sabah iadesini yaptım amazona.
Valla en kötü olmazsa satarım hocam. İade etsem 15₺ için değmeyecek kargoya gitmeye. :D

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Burada kargo şubeleri çok ve yakın.. Elimi atsam kargoya çarpıyor :) mng hemen burada evime çok yakın, amazona iade mng ile yapılıyor sanırım, en azından bana gönderilen iade talimatında öyle yazıyor..
Satacağınız kişiyi dikkatli seçin, bizim gibi rom hastalığı olan biriyse çok küfür eder :) musdi27

ismail0100

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
Amazon MNG Kargo ile çalışıyor ona göre alım yapın. Benim yaşadığım yerde MNG Kargo bırak ürün getirmeyi, ürün şubeye geldiğinde almanız için haber verirse şanslısınız. Amazon'un tek sıkıntısı kargo şirketi seçimi olmaması.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Burada kargo şubeleri çok ve yakın.. Elimi atsam kargoya çarpıyor :) mng hemen burada evime çok yakın, amazona iade mng ile yapılıyor sanırım, en azından bana gönderilen iade talimatında öyle yazıyor..
Satacağınız kişiyi dikkatli seçin, bizim gibi rom hastalığı olan biriyse çok küfür eder :) musdi27
EU stabile geçtim hocam. Pili Arrow'a göre çok çok kötü ama Arrow'un son A10 güncellemesiydi 28 Aralık sürümü. Birkaç canımı sıkan nokta vardı, bir tane daha olunca tekrar MIUI'a dönmek istedim. :) A11 iyice oturana kadar geçmem herhalde bir daha.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Bu kabloda sorun var. Veya bunun türü böyle. Emin değilim ama sinir krizi geçirtti biraz.

Xiaomi'nin şarj aleti vardı 18w. Onunla kullanıyordum. Pek güzel şarj olmuyordu ki bir baktım çakma imiş. Bundandır diye yeni adaptör aldım. Kuulaa markasının 18w adaptörünü. Neyse, dün geldi, o zaman telefonum tam şarjlı olduğu için düşmesini bekledim. Şimdi de tekrar şarja taktım ve tam watt değerine bakmak için FKM'yi indirdim. Bir de ne göreyim, maksimum 7w'ı geçmiyor.

Şarj aleti bozuk sandım, eskisini taktım; 6w'ı geçmiyor. Aklıma kablo geldi sonra. Arrow'da da şarj etmiyordu bu kablo. Eskisini taktım ve 18w çekmeye başladı cihaz. Eski kablo (Şok ürünü Asonic) 18w çekerken bu kablo 7w anca çekiyor ki zamanla da 4w'a düşüyor. Galiba ara değer çektirmiyor bu kablo. Belki de girişi yüzünden (her iki yüzünü de takabiliyoruz) tam temas etmiyor. Birazdan araya kağıt sıkıştırarak deneyeceğim.

Değerler şöyle:

Kuulaa adaptör + Baseus kablo:
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Çakma Xiaomi adaptör + Asonic kablo

Kuulaa adaptör + Asonic kablo

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Bu kabloda sorun var. Veya bunun türü böyle. Emin değilim ama sinir krizi geçirtti biraz.

Xiaomi'nin şarj aleti vardı 18w. Onunla kullanıyordum. Pek güzel şarj olmuyordu ki bir baktım çakma imiş. Bundandır diye yeni adaptör aldım. Kuulaa markasının 18w adaptörünü. Neyse, dün geldi, o zaman telefonum tam şarjlı olduğu için düşmesini bekledim. Şimdi de tekrar şarja taktım ve tam watt değerine bakmak için FKM'yi indirdim. Bir de ne göreyim, maksimum 7w'ı geçmiyor.

Şarj aleti bozuk sandım, eskisini taktım; 6w'ı geçmiyor. Aklıma kablo geldi sonra. Arrow'da da şarj etmiyordu bu kablo. Eskisini taktım ve 18w çekmeye başladı cihaz. Eski kablo (Şok ürünü Asonic) 18w çekerken bu kablo 7w anca çekiyor ki zamanla da 4w'a düşüyor. Galiba ara değer çektirmiyor bu kablo. Belki de girişi yüzünden (her iki yüzünü de takabiliyoruz) tam temas etmiyor. Birazdan araya kağıt sıkıştırarak deneyeceğim.

Değerler şöyle:

Kuulaa adaptör + Baseus kablo:

Çakma Xiaomi adaptör + Asonic kablo

Kuulaa adaptör + Asonic kablo
Orijinal olmayan adaptörlerin nedense girişi gevşek oluyor hocam.Mesela elimde Ugreen 18W adaptör var kabloları taktığım zaman diş gibi sallanıyor.Xiaomi'nin adaptörüne takınca kablo,bırakın sallanmayı geri çıkarırken bile zorluk yaşatıyor.Xiaomi'nin orijinal 18W adaptörüyle bu kablo bende sorunsuz çalışıyor,başka arkadaşlar da sorun yaşamış,dediğiniz gibi gevşeklik sorun yaratıyor olabilir.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Orijinal olmayan adaptörlerin nedense girişi gevşek oluyor hocam.Mesela elimde Ugreen 18W adaptör var kabloları taktığım zaman diş gibi sallanıyor.Xiaomi'nin adaptörüne takınca kablo,bırakın sallanmayı geri çıkarırken bile zorluk yaşatıyor.Xiaomi'nin orijinal 18W adaptörüyle bu kablo bende sorunsuz çalışıyor,başka arkadaşlar da sorun yaşamış,dediğiniz gibi gevşeklik sorun yaratıyor olabilir.
Gevşeklik sorunu yok hocam. Tam oturuyor girişe. Ayrıca araya kağıt sıkıştırıp da denedim, aynı. Her cihazı, her adaptörü desteklemiyormuş. İade mi etsem, LetGo'da mı satsam diye düşünüyorum ama iki türlü de pek yararı yok bana. İade etsem altı üstü 16 TL geri yatacak, LetGo'da satsam o kişide de sorun çıkartsa o da geri vermek isteyecek. Kalsın böyle. Belki başka bir cihazda olursa onda kullanırım. Ama çok sinirimi bozdu durduk yere. :(

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Kablo aosp romlarda yavaş şarj ediyor çoook yavaş öyle böyle değil.. Iade ettim zaten. musdi27
Yalnız nasıl oluyor bu sorun ben anlam veremedim bir türlü :D

Son düzenleme:
Üst Alt