Soru 13T Pro aldım ama kutuyu hala açmadım. Araştırıyorum beğenmezsem iade edeceğim.

deathhand

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
mi 6
Meslek
ithalat
Konular
0
Mi13 Ultra kullanıyorum. IP11 daha iyi çekiyor diyenlere gülüp geçiyorum. Özellikle 1 inçlik sensörün çektiği foto ve videoları çok beğeniyorum.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Mi13 Ultra kullanıyorum. IP11 daha iyi çekiyor diyenlere gülüp geçiyorum. Özellikle 1 inçlik sensörün çektiği foto ve videoları çok beğeniyorum.
Boşver onlara laf anlatamazsın aynen diyip geçicen teknolojiden anlamayan insanlar çok para verdikleri için aşırı mükemmel dünyanın en iyi cihazını kullandıklarını sanıyorlar 🤣
Arkadaşlara diyorum hangi cihazı alayım iphone 11 al diyolar bir gülme tutuyor 🤣 iphone 15 modelini bana bedava verseler anında kapalı kutu satacak adamım ben çünkü 60 hz ekranlı telefonda bilgisayarda kullanmam artık.

Bibergolge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Lg g4
Konular
10
Bu cihazı almamak için custom rom bahane edilebilir fakat kamera bahane edilmemeli diye düşünüyorum kamerası gayet iyi, ekranı muhteşem, arayüz akıcı, hızlı şarj olayı çok cok iyi, en çok dikkatimi çeken kimse yazmamis ama modemi full performansta şarjı az yiyor, sanırım bu sorunu çözmüşler, mi 11t de 4.5g de 100 megabiti geçince cihaz çok ısınıyordu,

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Sonuçlar gerçekten harika leica xiaomiye yaradı :)
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

deathhand

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
mi 6
Meslek
ithalat
Konular
0
Boşver onlara laf anlatamazsın aynen diyip geçicen teknolojiden anlamayan insanlar çok para verdikleri için aşırı mükemmel dünyanın en iyi cihazını kullandıklarını sanıyorlar 🤣
Arkadaşlara diyorum hangi cihazı alayım iphone 11 al diyolar bir gülme tutuyor 🤣 iphone 15 modelini bana bedava verseler anında kapalı kutu satacak adamım ben çünkü 60 hz ekranlı telefonda bilgisayarda kullanmam artık.
Boşveriyorum zaten. Elimde şu an IP11, K60 Ultra, One+9, Mi12s Ultra ve Mi13 Ultra var. Kamera yazılım konusunda Apple başarılı, ancak Xiaomi kamera donanımı çok iyi, ve kamera yazılımı eskiye göre daha iyi olunca aradaki farkı kapatıp öne geçiyor. Eğer yazılım konusunda da Apple seviyesine ulaşırsa o zaman işler bambaşka olacak.

emreglgl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
ÖGRENCİ
Konular
26
Boşveriyorum zaten. Elimde şu an IP11, K60 Ultra, One+9, Mi12s Ultra ve Mi13 Ultra var. Kamera yazılım konusunda Apple başarılı, ancak Xiaomi kamera donanımı çok iyi, ve kamera yazılımı eskiye göre daha iyi olunca aradaki farkı kapatıp öne geçiyor. Eğer yazılım konusunda da Apple seviyesine ulaşırsa o zaman işler bambaşka olacak.
Hocam sence k60 ultra mı yoksa mi13 ultra mı alınır günlük kullanım günlük fotoğraf çekimi az oyun ama uzun ömürlü olacak şekilde yorum yaparsan

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

strat41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
13tpro
Konular
1
13 t pro alıpta leica modunu kullanamayan varmı kamerada leica kısmı yok bende

deathhand

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
mi 6
Meslek
ithalat
Konular
0
Hocam sence k60 ultra mı yoksa mi13 ultra mı alınır günlük kullanım günlük fotoğraf çekimi az oyun ama uzun ömürlü olacak şekilde yorum yaparsan

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
K60 Ultra daha mantıklı olur eğer Çin'den alabilirseniz. Fiyat farkı çok fazla.

yaaplu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Naci
Cihazım
RedmiNote12pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
15
Yorumlara baktığımda herkes kamerayı kötülemiş, Ben aktif olarak sürekli telefon test ediyorum, İphone 14 pro max satıp samsung s23 ultra aldım 1 hafta kullanmadım satıp 15 düz aldım onuda sattım en son şuan 13t Pro kullanıyorum, Kamera bence lecia ile olmuş gece çekimi çok başarılı. Memnunum 20 gündür kullanyorum.

Hasan_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Daimi mi 8se
Meslek
Özel sektör
Konular