Soru 13T Pro aldım ama kutuyu hala açmadım. Araştırıyorum beğenmezsem iade edeceğim.

Hasan_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Daimi mi 8se
Meslek
Özel sektör
Konular
2
Hocam merhaba.Ben düz modelini aldım çıkar çıkmaz.Kamerada şöyle bı sorun yaşadım.Sarja takip cikardiktan sonra kamera açınca kameranın içinde bugulanma oldu.Ayni şeyi başka 13t pro alan bir arkadasta yasamıs ben cihazı iade ettim.Sorun kronik mıdır bilmem ama bilgin olsun diye yazıyorum.
Yok kardeşim alalı 1ayı geçti ne buglanma nede başka Bir şey le karşılaşmadım yukarıda çektiğim resmide ekledim

selahaddn_eyyubi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi 13t pro
Konular
0
Xiaomi 11t den geçtim, iPhone 15 pro işe karşulaştırdık kamerayı sanırım sensör yada diaframdan dolayı iPhone yakınlaştırınca daha çok detay verdi ama yan yana getirince gerçekten lecia işe bu sefer yapmışlar. Çektiğim hemen her resim efekt felan yapmadan pro kamera ile çekilmiş gibi. Batarya, oyun performansı vs çok iyi sadece dwg için kullandığım bir programda kasma oluyordu, onuda farklı bir program ile değiştirdim düzeldi, sanırım yazılımsal bi olay.Beğenmeyenlerin kendi görüşüdür saygı duyarım ama bence telefon güzel. Kamera diyafram biraz daha iyi olsaydı ve ekran qhd olsaydı daha bence kimsenin edecek bir sözü olamazdı diye düşünüyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Buyrun bu resimleri hiç bir ayar yada efekt uygulamadan paylaşıyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_20231213_193927.jpg
    IMG_20231213_193927.jpg
    2,2 MB · Görüntüleme: 29
  • IMG_20240114_155148.jpg
    IMG_20240114_155148.jpg
    3,1 MB · Görüntüleme: 30
  • IMG_20240114_174405.jpg
    IMG_20240114_174405.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20240114_163252.jpg
    IMG_20240114_163252.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:

deathhand

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
mi 6
Meslek
ithalat
Konular
0
Xiaomi 11t den geçtim, iPhone 15 pro işe karşulaştırdık kamerayı sanırım sensör yada diaframdan dolayı iPhone yakınlaştırınca daha çok detay verdi ama yan yana getirince gerçekten lecia işe bu sefer yapmışlar. Çektiğim hemen her resim efekt felan yapmadan pro kamera ile çekilmiş gibi. Batarya, oyun performansı vs çok iyi sadece dwg için kullandığım bir programda kasma oluyordu, onuda farklı bir program ile değiştirdim düzeldi, sanırım yazılımsal bi olay.Beğenmeyenlerin kendi görüşüdür saygı duyarım ama bence telefon güzel. Kamera diyafram biraz daha iyi olsaydı ve ekran qhd olsaydı daha bence kimsenin edecek bir sözü olamazdı diye düşünüyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Buyrun bu resimleri hiç bir ayar yada efekt uygulamadan paylaşıyorum.
Hocam daha ne yapsın makine? Gayet güzel fotolar çekmiş işte. Sonuçta t serisi cihaz. Çin'de çok benzer şekilde Redmi markasıyla satılıyor. Geçenler IP15 Pro Max ile Mi13 Ultra 5x zoomda fotoğraf çektim. Iphone'daki kumlanma inanılmaz derecede daha fazlaydı. Telefonu aldığımdan beri hiç güncelleme yapmadım. Bence kamera konusunda 1 inçlik dev sensör çok fazla ışık aldığı zaman yazılım bunu iyi kullanamıyor. Onun dışında bence gayet iyi.

selahaddn_eyyubi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi 13t pro
Konular
0
Hocam daha ne yapsın makine? Gayet güzel fotolar çekmiş işte. Sonuçta t serisi cihaz. Çin'de çok benzer şekilde Redmi markasıyla satılıyor. Geçenler IP15 Pro Max ile Mi13 Ultra 5x zoomda fotoğraf çektim. Iphone'daki kumlanma inanılmaz derecede daha fazlaydı. Telefonu aldığımdan beri hiç güncelleme yapmadım. Bence kamera konusunda 1 inçlik dev sensör çok fazla ışık aldığı zaman yazılım bunu iyi kullanamıyor. Onun dışında bence gayet iyi.
13 ultra alacaktım ama 13t pro aldım kablosuz şarj ve zoom özelliği için daha çok ilgimi çekmişti yüksek katlı binalarda çalışıyorum zoom işime yarardı ama aradaki fiyat farkı nedeni ile alamadım size hayırlı olsun hocam. Evet şu ana kadar kullandığım en iyi xiaomi modeli bu oldu. Telefon ağırlık ve boyutu, kamera, hafıza, hız, ekran, (ses biraz daha iyi olabilirdi), şarj süresi olarak ilk kullandığım mi6 dan sonra şu ana kadar en tatmin edici model bu oldu. Mi6 dan sonra hiçbir modelin kamerasını beğenmemiştim ilk defa bu cihazda kamerayı beğeniyorum. Telefon piyasası artık çok saçmalamaya başladı eski Nokia zamanına döndük sürekli yeni modeller çıkarıp satmak için çok ufak değişikler yapılıp makyajla yenisi satılıyor, bir kaç özellik ve leica lens hariç 11t ile nereyse aynı, 12t ile de aynı diyebilirim. Uzun vadede kullanım için yüksek depolama alanı ve güncelleme desteği olan modeller seçilmesi lazım yoksa bu furya ile başa çıkmayacağız.

deathhand

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
mi 6
Meslek
ithalat
Konular
0
13 ultra alacaktım ama 13t pro aldım kablosuz şarj ve zoom özelliği için daha çok ilgimi çekmişti yüksek katlı binalarda çalışıyorum zoom işime yarardı ama aradaki fiyat farkı nedeni ile alamadım size hayırlı olsun hocam. Evet şu ana kadar kullandığım en iyi xiaomi modeli bu oldu. Telefon ağırlık ve boyutu, kamera, hafıza, hız, ekran, (ses biraz daha iyi olabilirdi), şarj süresi olarak ilk kullandığım mi6 dan sonra şu ana kadar en tatmin edici model bu oldu. Mi6 dan sonra hiçbir modelin kamerasını beğenmemiştim ilk defa bu cihazda kamerayı beğeniyorum. Telefon piyasası artık çok saçmalamaya başladı eski Nokia zamanına döndük sürekli yeni modeller çıkarıp satmak için çok ufak değişikler yapılıp makyajla yenisi satılıyor, bir kaç özellik ve leica lens hariç 11t ile nereyse aynı, 12t ile de aynı diyebilirim. Uzun vadede kullanım için yüksek depolama alanı ve güncelleme desteği olan modeller seçilmesi lazım yoksa bu furya ile başa çıkmayacağız.
Öncelikle telefonunuz hayırlı olsun. 13t Pro modeline nedense ısınamadım. Çünkü K60 Premium modeliyle kamera dışında aynı ancak fiyat farkı çok fazla. Zoom konusunda keşke 13 ultra 3.2 ve 5x yerine 5x ve 10x koysalardı çok daha iyi olurdu. 1 inçlik sensör varken ve 2x yakınlaştırabiliyorken neden 3x koyarlar anlamıyorum. İnşallah 14 ultraya koyarlar ama pek ümidim yok.

Freesby

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
10
1 haftadır kullanıyorum. Alınabilecek en mükemmel cihazlardan biri. Kamerası olsun, hızı olsun, şarjı olsun, ekran derinliği ve kalitesi olsun. Tartışmaya kapalı benim için.

Üst Alt