Soru 13T Pro aldım ama kutuyu hala açmadım. Araştırıyorum beğenmezsem iade edeceğim.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Aslında ShanSheyyy dostumuz doğru bir tesbitte bulunuyor. Kamera sizin için önemliyse ( hani profesyonel fotoğrafçılık falan yapmayı düşünüyorsanız ) Xiaomi markasından uzak durun. 8=)yn~~ Zamanında 18 Bin TL verip Xiaomi' nin en tepe modeli 13 Pro aldım. Aldığıma köpekler kadar pişman oldum. Benim küçük kızın iPhone 11 i çok daha iyi fotoğraflar çekiyor. Samsung falan deniyor ya, S23 gibi üst düzey telefona gerek yok. Bizim hanımın orta sınıf A54 ü çektiği fotoğraflarla 13 Proya rahmet okutuyor. Yani Leica meica falan hikâye...
Altmışından sonra mobil fotoğrafçılığa soyunalım dedik, o da yalan oldu. Selfie kamerasıyla 4K video bile çekemiyoruz... Bütün hevesim kaçtı. ;(
Şu an müthiş hayalkırıklığı yaşıyorum. Xiaomi pişmanlıktır...facepalm~~
BL kilidinizi açıp Gcam yükleme zamanı gelmiş gibi geldi bana

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
BL kilidinizi açıp Gcam yükleme zamanı gelmiş gibi geldi bana

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Gcam yüklemek için BL kilidini açmaya lüzum yok ta bu dandik cihaza gcam yüklesen de fayda yok.
Ben şimdiden emekli maaşından kırpıp iPhone parası biriktirmeye başlasam diyorum. Tabii biz parayı toparlayana kadar iPhone 20 mi çıkar yoksa ömrümüz mü biter, artık orası meçhul.8=)facepalm~~

OzanSRC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Gcam bekleyenler biraz çok bekler. Mediatek işlemcili telefonlarda zor Gcam işi. Kameraya bizim millet kadar takıntılısını da görmedim arkadaş herkes yayıncı içerik üreticisi sanki. Ben şahsen kamera için telefon almam gider kamera alırım o kadar profesyonel beklentim varsa. He illa telefonda profesyonel bir deneyime yakın birşeyler elde edeyim diyen varsa 1. Tercih Huawei olmalı ondan sonra Samsung. Xiaomi tercih eden insanlar bu telefonları kamerası için tercih etmiyor fiyat performans oranı yüksek olduğu için tercih ediyor. Mevcut piyasa koşullarına göre hala fiyat performanslı sayılabilir. Mi.com üzerinden 4000 TL'lik ekosistem ürünü ve 1000 TL indirim kuponu ile 32.500 TL'ye aldım ve hiç pişman değilim. Bataryası çoğunluğun aksine beni tatmin etti 7.30 8 saatten aşağı ekran süresi almıyorum. Daha önce hiçbir telefonda bu süreleri alamamıştım. Ayrıca işlemcisi Allah'ın belası Samsung üretimi Snapdragon işlemciler gibi 5 dk sonra Throttlinge girip performans düşürmüyor. Nintendo Switch ve Ps2 emülatörlerinde uzun süre aşırı bir ısınma sorunu olmadan tam performans alabiliyorum.

catsnovel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
10 5g vs 11se
Konular
9
Kamerasının Sony olması durumda bir artı sağlamaz mı ? 10 t pro'nun kamerasından memnundum. bence bu modelde kameralar yeterli.

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
Kamera denince benim aklıma s23 ultra geliyor (:

Omer.dnr3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
14
Kamera denince benim aklıma s23 ultra geliyor (:
S23 ultradan mi 13t proya geçtim yurtdışı takılıyorum kullanıp satıyorum Samsung da çok ahım şahım değil bazen iyi çekiyor bazen kötü Xiaomiden s23 e geçince yazılım olarak gerçekten Xiaomi yi arıyorsun bence kamera konusu dışında Xiaomi yazılımı da gayet kullanışlı ve gösterişli

xomamme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şaomi
Cihazım
13T PRO
Konular
11
ben mi 6dan geçiş yaptım, tek pişmanlığım düz 13 alamamak oldu o da çok fiyatlıydı. gps arızası yaşadım garantiye gönderdim bekliyorum. sahibindene 38e koyup 2 bin üzerine verip düz 13 alma fikri beynimi kurcalıyor.

mahubey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sami
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Cihazı şuan kullanıyorum. Şimdilik hiç bir sorunum yok. S22 Ultra da var ama xiaomi 13t Pro gerçekten hoşuma gitti. Bootloader kilidini 168 saatte açtım. Ardından taiwan rom kurdum. Deneysel MTE aktifleştirildi diye bir uyarı çıkıyor. Bildirim ayarlarından geliştici bildirimlerini pasif sonra aktif yapınca bildirim kayboldu.

Okan42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Okan
Cihazım
Ak
Konular
10
Cihazı şuan kullanıyorum. Şimdilik hiç bir sorunum yok. S22 Ultra da var ama xiaomi 13t Pro gerçekten hoşuma gitti. Bootloader kilidini 168 saatte açtım. Ardından taiwan rom kurdum. Deneysel MTE aktifleştirildi diye bir uyarı çıkıyor. Bildirim ayarlarından geliştici bildirimlerini pasif sonra aktif yapınca bildirim kayboldu.
hocam neden Taiwan Romu kurdunuz daha mı iyi?

Hasan_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Daimi mi 8se
Meslek
Özel sektör
Konular
2
Merhaba arkadaşlar ben de 13t pro mavi renk 12/512 bugün tanıştık mi8se den geçtim elimde sanki tablet var gibi ☺️ inşallah memnun kalırım bakalım biraz kullanalım deneyimlerimizi paylaşırım

Üst Alt