HyperOS 13 serisi hyperOS hakkında

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Merhaba arkadaşlar bootloader kilidi açık direnç işlemi uygulanmış Xiaomi 13 kullanan bir arkadaş hyperos güncellemesini aldı, bu demek oluyor ki 13 ultra içinde güncelleme gelecek. Malum xiaomi yaptığı açıklamada bl kilidini açan kullanıcılara güncellemeyi vermeyeceğini duyurmuştu ama yinede güncelleme ota yoluyla gelmeye başladı, şimdiden hayırlı olsun umarım sorunsuz bir sürümdür.

Ekli dosyalar

• sevgigsm-20231224-0001.jpg
    sevgigsm-20231224-0001.jpg
    286,6 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleme:

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Xiaomi13 üme biraz önce otomatik güncelleme geldi ve yükledim ama temalarda süper duvar kağıtları ve herzaman açık ekran sıkıntılı her zaman açık ekrana girdiğimizde temalar uygulamasını açıyor değiştiremiyorum
bl kilidiniz açık mıydı ? cihaz yurt dışı cihazı mı?

Oyla:

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Cihaz xiaomi mağazasından alındı bl kilidi açık değil standart kullanıyorum
Anladım. bu konu yurt dışı bl kilidi açık cihazlar içindi. ama güncellemedeki sıkıntılar geçicidir çözülür

Oyla:

husnolil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
0
Arkadaşlar merhaba, yılbaşından önce direnç kayıtlı bl kilidi kapalı Çin versiyon 12GB 512GB bir Xiaomi 13 aldım, şuan Global Sürüm MIUI 14.0.7 sürümü kurulu. Bu telefona HyperOS güncellemesi gelir mi, daha doğrusu bu telefon güncelleme alacak mı onu merak ediyordum bilgisi olan var mıdır? Teşekkürler.

Oyla:

kron0S

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi9
Konular
2
Arkadaşlar merhaba, yılbaşından önce direnç kayıtlı bl kilidi kapalı Çin versiyon 12GB 512GB bir Xiaomi 13 aldım, şuan Global Sürüm MIUI 14.0.7 sürümü kurulu. Bu telefona HyperOS güncellemesi gelir mi, daha doğrusu bu telefon güncelleme alacak mı onu merak ediyordum bilgisi olan var mıdır? Teşekkürler.
Bazı kaynaklara göre dirençli ve BL kapalı cihazlara HyperOS yüklediğiniz vakit artık normal yollarla BL kilidi açmanız engelleniyormuş, bu da yalnızca ücretli bir şekilde yetkili hesapla çözebilirsiniz demek oluyor. Her ihtimale karşı bootloader kilidini kaldırmanızı öneririm.

Oyla:

Serq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
0
Xiaomi 13 üme oto olarak hyperos 1.0.1.0 gelmişti yaklaşık birkaç aydır kullanıyorum , fakat özellikle WhatsApp bildirimleri kilit ekranında görünmemeye bildirim gelmemeye başladı, grup sohbetlerinin sesü kısık bildirim açık olanlarda ses gelip bildirim gelmemeye başladı, arada da hayalet bildirim sesleri geliyor ses var hiçbir bildirim yok . Böyle bir sorun yaşayan var mı , çözüm önerisi olan varmı ? Teşekkürler

Oyla:
Üst Alt