Sohbet 12 Lite satılmaya başladı

vili48

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
11 Lite 5G NE
Konular
3
Merhaba yorumlariniz icin tesekkurler.

Telefon su an hepsiburada ciceksepeti vatan gibi sitelerde 14200- 14600 arasinda degisiyor.

27000 tl iphone 13 e verecegime 14200 bu telefona vererek enayilik etmis olmam degil mi 😊

Kacak gocek islerine girmek istemiyorum bu telefon kadar gorsel olarak hosuma giden cokta telefon olmadi koseli olmasi ince olmasi ekrani fotograf kalitesi hizli sarji benim icin ideal.

Evet 16500 bu telefon icin cok yuksekti gonul isterki 11-12 bandina insin ama su an 14 ten asagi zor inecek gibi gorunuyor.

14 bin garantili lite serisi olacagina, kaçak/göçek amiral gemisi alırım,filika ile ne işim olur....

Son düzenleme:

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
Yıllardır xiaomi cihaz kullanıyorum, hatta birkaç ay önce iphone 13 mini aldım, çok güzel cihazdı fakat mecburiyetten satmak zorunda kaldım, tekrar emektar mi6 ya döndüm.
xiaomi cihaz tercih etmemin birinci sebebi görüşme kaydetme özelliğinin olması, bazen hayat kurtarır gibi oluyor bu özellik.
Yurt dışı alıp imei ya da direnç atma ile uğraşmak istemiyorum, pasaport kaydı başka bir sorun, cihaz hangi pasaporta kaydedilmişse o pasaport sahibi adına alınan hattan başka hat çalışmıyor galiba, bu nedenle yurtiçi xiaomi cihaz alma niyetim var.
Her ne kadar bu cihaza bu kadar para vermeyi göze alanlar aşağılansa da, aptal geri zekalı yerine konsa da benim niyetim var.
Fiyatın biraz daha düşmesini bekliyorum.
Merak ettiğim bu cihaza twrp kurulabiliyor mu?
Görüşme kaydetme özelliği için eu rom kurulması gerekir.
Aynı durumdayım. Mükemmel çalışan görüşme kaydı ve uzaktan kumanda özelliğine sahip olduğundan dolayı Xiaomi kullanıyorum.
IMEI işi çözülse de 12 lite ve 12X alsam diye bekliyorum.

DiamonD

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Meslek
İşçiyiz gardaş
Konular
10
Yıllardır xiaomi cihaz kullanıyorum, hatta birkaç ay önce iphone 13 mini aldım, çok güzel cihazdı fakat mecburiyetten satmak zorunda kaldım, tekrar emektar mi6 ya döndüm.
xiaomi cihaz tercih etmemin birinci sebebi görüşme kaydetme özelliğinin olması, bazen hayat kurtarır gibi oluyor bu özellik.
Yurt dışı alıp imei ya da direnç atma ile uğraşmak istemiyorum, pasaport kaydı başka bir sorun, cihaz hangi pasaporta kaydedilmişse o pasaport sahibi adına alınan hattan başka hat çalışmıyor galiba, bu nedenle yurtiçi xiaomi cihaz alma niyetim var.
Her ne kadar bu cihaza bu kadar para vermeyi göze alanlar aşağılansa da, aptal geri zekalı yerine konsa da benim niyetim var.
Fiyatın biraz daha düşmesini bekliyorum.
Merak ettiğim bu cihaza twrp kurulabiliyor mu?
Görüşme kaydetme özelliği için eu rom kurulması gerekir.
Kardeşim hoşuna gittiyse paran varsa hiç durma al, bakma konuşup duranlara, kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş.

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
Şu anda fiyat 12 bin TL nin altına düştü. 10 bin in altına düşerse alınabilir bence.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
arakadaşım almak istemiyorsan almayabilirsin ama beğenipte alanları küçük düşürmeye hakkın yok millet beğenir sever alır seni ilgilendirmez kimsenin sevkine ve para harcamasına laf söyleyemezssin bence üslubunu değiştir ayıptır.
Vatan bile acımış satın alacaklara :D 10.000 liralık malı 17.000 liraya satınca 1000 liralık olanı 100 liraya vermişler tabii. Acısı nasıl olsa çıkıyor :D

İçimde kalmıştı... İlk mesajımda söylediğim fiyata düştüğünde bir alıntı daha yaparım :D

Şu anda fiyat 12 bin TL nin altına düştü. 10 bin in altına düşerse alınabilir bence.

Aynen katılıyorum hocam. Vergiler, garanti vs dahil 10k bu cihazın ederi.

melanor43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Zenfone 5
Konular
16
6800e 8/256 siyah renk cihazimi satiyorum beyler.

Üst Alt