Rom 12.5.1 Eu Rom Poco X3

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Arkadaşlar kurulumu yaptım iyi şuanda bir sıkıntı yok.ram kullanılan oranı 2.9 ilk kurduktan sonra hafif kasma vardı yeniden başlatınca düzeldi.zaman gösterecek.

omerfi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1
arkadaşlar imei uçar mı acaba telefon imei kayıtlı bootloader kilidi açık ama twrp yüklü değil. Twrp kursam sonra romu kursam imei uçar mı?

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
arkadaşlar imei uçar mı acaba telefon imei kayıtlı bootloader kilidi açık ama twrp yüklü değil. Twrp kursam sonra romu kursam imei uçar mı?
Yok birşey olmaz.twrp kurduktan sonra efs yedeğini al.işin sağlam olsun.sonra romu yükle.

KayzerSoze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
16
geçişlerde kasmalar, arka duvar kağıdı bazen kayboluyor (tamamen siyah oluyor) , kontrol panelini belli bir zaman geçip indirirken kasıyor sonrasında düzeliyor. enndonezya romdan geçtim bana göre o rom daha akıcı ama güncelleme ile düzeltilecek stabil olacak sorunlar bunlar. kullanmaya dvam edicem. kullanılmaz bi halde değil.. teşekkürler

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
geçişlerde kasmalar, arka duvar kağıdı bazen kayboluyor (tamamen siyah oluyor) , kontrol panelini belli bir zaman geçip indirirken kasıyor sonrasında düzeliyor. enndonezya romdan geçtim bana göre o rom daha akıcı ama güncelleme ile düzeltilecek stabil olacak sorunlar bunlar. kullanmaya dvam edicem. kullanılmaz bi halde değil.. teşekkürler
Ekran yenileme 60 olarak ayarlayın birde hareketli duvar kağıdı değil de poco duvar kağıdı seçtim şimdilik iyi bende kullanacağım

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
25
Launcher zamanla duzelıyor 120hz bıraz kullanmayı deneyın magısk kullanmayı bılıyorsanız debloater modullerı ıle bıkac bısı sılın 2 3 gune oturur rom kasmalar takılmalar duzelır

KayzerSoze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
16
ben alışamadım maalesef bunu yükleyince mercedesden inip şahine bindim sanki. tekrar dönüyorum eski roma..

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Arkadaşlar ben Magisk yükledim ama logosu ekrana gelmedi..son sürümünü bilen var mı onu yükleyeyim.

pegasusline

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İBRAHİM
Cihazım
Mİ 11T 8/128
Meslek
MERMER TORNA USTA
Konular
7
Google Play Sistem güncellemesi 1 şubatta mı hala güncelleme yapılıyor mu?

kdrngn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
POCOX3NFC 6/128
Meslek
Muhasebe
Konular
19
Gaza geldim ve ilk defa twrp yükleyip uzun zamandır geçmek istediğim eu romu kurdum, efs yedeği almayı unutmuştum ama imei uçmadı. Şu an güncellemeleri yapıyorum umarım stabildir pişman olmam..

Üst Alt