Rom 12.5.1 Eu Rom Poco X3

kdrngn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
POCOX3NFC 6/128
Meslek
Muhasebe
Konular
19
Sormak istediğim birşey var, roma gömülü gelen xiaomi nin kendi posta uygulamasının güvenilir olmadığına dair daha önce birçok yazı okumuştum, outlookta sıkça senkron sorunu olduğu için alternatif olarak kullanmayı düşündüm bu uygulamayı önerir misiniz konu hakkında bilgisi olanlar varsa yardımcı olabilirlerse makbule geçer.. Daha önce sadece outlook ve gmail kulanıyordum.

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Sormak istediğim birşey var, roma gömülü gelen xiaomi nin kendi posta uygulamasının güvenilir olmadığına dair daha önce birçok yazı okumuştum, outlookta sıkça senkron sorunu olduğu için alternatif olarak kullanmayı düşündüm bu uygulamayı önerir misiniz konu hakkında bilgisi olanlar varsa yardımcı olabilirlerse makbule geçer.. Daha önce sadece outlook ve gmail kulanıyordum.
Ben özellikle e-posta uygulamasını kullanıyorum.tüm hesapları ekleyebiliyorum.ayrıca diğerleri de ne kadar güvenli onu bilemeyiz.Dolaysıyla içiniz rahat olsun.ona bakarsanız her uygulama resmen bizi adım adım takip ediyor.tüm izinleri veriyoruz mecburen.. takmayın

kdrngn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
POCOX3NFC 6/128
Meslek
Muhasebe
Konular
19
Ben özellikle e-posta uygulamasını kullanıyorum.tüm hesapları ekleyebiliyorum.ayrıca diğerleri de ne kadar güvenli onu bilemeyiz.Dolaysıyla içiniz rahat olsun.ona bakarsanız her uygulama resmen bizi adım adım takip ediyor.tüm izinleri veriyoruz mecburen.. takmayın
ya işte orası öyle de akla gelen ilk düşünce şuan mevcut kullandıklarım zaten kendi resmi uygulamaları onlar erişiyorsa zaten başka uygulamaya ekstra olarak tekrardan neden bilgilerime erişim izni vererim şeklinde düşünce.. ondan dolayı tereddüt ettim.

erkantorun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan Torun
Cihazım
Resmi note 6 pr
Konular
1
Google Play Sistem güncellemesi 1 şubat, yeni güncelleme ile sistem açılmıyor ve reset atıp duruyor. 12.01 de aynı sorun var idi. Bunda da aynı sorun var devam ediyor. Bu sorunun çözümü bilen, bulan sorunun çözümünü paylaşa bilir mi?

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Google Play Sistem güncellemesi 1 şubat, yeni güncelleme ile sistem açılmıyor ve reset atıp duruyor. 12.01 de aynı sorun var idi. Bunda da aynı sorun var devam ediyor. Bu sorunun çözümü bilen, bulan sorunun çözümünü paylaşa bilir mi?
Maalesef öyle güncelleme yapıyor ama telefon reset atınca eski haline dönüyor

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
25
Arkadaşlar ben Magisk yükledim ama logosu ekrana gelmedi..son sürümünü bilen var mı onu yükleyeyim.
Merhaba buradan lınk paylasımı yasak dıye bılıyorum asagıda en son surum hangılerı oldugu yazıyor buna baglı netten ınderebılırsın
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Gaza geldim ve ilk defa twrp yükleyip uzun zamandır geçmek istediğim eu romu kurdum, efs yedeği almayı unutmuştum ama imei uçmadı. Şu an güncellemeleri yapıyorum umarım stabildir pişman olmam..
Rom en az 3 güne tam anlamıyla oturuyor hocam gayet akıcı olmus ve sarj konusunda basaralı

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
hocam ben uzun zamandır kullanıyorum çok kullanışlı gerçekten tavsiye ederim.

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Merhaba buradan lınk paylasımı yasak dıye bılıyorum asagıda en son surum hangılerı oldugu yazıyor buna baglı netten ınderebılırsın
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rom en az 3 güne tam anlamıyla oturuyor hocam gayet akıcı olmus ve sarj konusunda basaralı
teşekkürler ederim.rom dediğiniz gibi akıcı oldu.ilk yükleme sonrası kasmalar yok.şarj iyi ben beğendim.ama temiz kurulum yapmak gerekiyor.

Ensar1817

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ensar
Konular
3
Endonezya romundan geçtim, şarjı çok kötü geldi bana arkadaslar,sizde de öylemi?

Üst Alt