MIUI 13 Miui 13 By Ondroid - Android 12 - Port Rom

Bu Rom İle Kaç Saat Ekran Süresi Alıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    119
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dearlover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zek
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
5
Daha önce geliştirici belirtmişti China tabanli rom yapacağını. Dil secenekleri ve Gapps sorduğumda, Gapss olacak ancak dil secenegi olmayacak demişti. Türkce dil yamalari da Miui 13'de çalışmıyordu en son. Bunun yanında yuksek ihtimalle herkese açık paylaşılmaz. Sadece Patreon olma ihtimali büyük.

Prensip olarak denemediğim romu paylasmiyorum, birkac istisna disinda paylasmadim da. Bilgisayarım bir suredir arızalı ve rom degistirme islemlerinde sorun yasarsam telefonu kurtaracağım bir bilgisayar olmadigi icin de herhangi bir romu sirf denemek için kurmaya sicak bakmıyorum. Bu yüzden de rom çıksa da ben paylasmayacagim; isterseniz siz isterseniz bir baskasi paylasabilir tabiki de sonuçta burasi bir forum, rom konularini sadece ben açacağım diye bir sey yok :)
Hocam, geliştirici stabil bir rom yapacağını söylüyordu. Bununla ilgili bir tarih var mı sizin bildiğiniz?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Eline sağlık sanırım 22.9.16 yi yayimlamis ondroid blog

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Eline sağlık sanırım 22.9.17 yi yayimlamis ondroid blog

22.9.16 yayınlandı oda bu romun guncellemesi degil China Beta romu yayinlamis. Sadece patreon destekcilerine özel. Turkce dil desteği yok. Bu romun yeni surumlerini de ücretsiz paylasmama karari aldi sanırım.

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
22.9.16 yayınlandı oda bu romun guncellemesi degil China Beta romu yayinlamis. Sadece patreon destekcilerine özel. Turkce dil desteği yok. Bu romun yeni surumlerini de ücretsiz paylasmama karari aldi sanırım.
Hayda o niye hocam bilginiz var mı ?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hayda o niye hocam bilginiz var mı ?
Erken erişim linki bazi mecralarda paylaşılmış, gelistirici de buna yaptırım olarak Patreon ozel link paylasmaya basladi.

Bende bu açıklamayı gördükten sonra, en son elimde olan guncellemeyi konuya ekledim. Yani gelistirici erken erisimi durdurma karari aldıktan birkac gun sonra elimde ki son linki burada ki kullanıcıların beklentisini bosa çıkarmamak için paylastim. Yani bu sızıntı benim tarafımdan olmadı hatta erken erisim linki isteyenleri patreon'a yönlendirdim iki kişi benim yonlendirmemle ile satın aldı. Sonra gördüm ki gelistirici erken erişimi durdurmus sadece ucretli hale geçmiş burada ki arkadaşlara son bir link vereyim onlar da bosa beklememis olsun dedim cunku bir once ki haftanin linkini de gelistirici sildigi için o guncelleme linki de kırılmıştı. Sonuç olarak erken erisimin bitmesinin benimle alakasi olmamasiyla birlikte baska yerlerde cok daha onceden linklerin paylaşıldığını icin gelistiricinin aldığı bir karardi.

Bugun paylaştığı yeni china romda da erken erisim ibaresi olmadığı için az çok eminim ki romlar artık herkese açık paylaşılmayacak. Eğer olurda gelistirici paylaşırsa yeni güncelleme linkini eklerim onun disinda bu durum değişmediği sürece bu roma yeni bir guncelleme linki eklemeyeceğim.

ahmet44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kullanıcı
Cihazım
sunny ss01
Konular
0
Arkadaşlar romu temiz kurulum yaptıktan sonra rootlu kullananlar için memeui adında magisk modülünü kurarsanız baya stabilleşiyor. Son güncelleme paylaşıldığından beri kullanıyorum gayet iyi.

RuLiing

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Mi9T
Konular
0
Erken erişim linki bazi mecralarda paylaşılmış, gelistirici de buna yaptırım olarak Patreon ozel link paylasmaya basladi.

Bende bu açıklamayı gördükten sonra, en son elimde olan guncellemeyi konuya ekledim. Yani gelistirici erken erisimi durdurma karari aldıktan birkac gun sonra elimde ki son linki burada ki kullanıcıların beklentisini bosa çıkarmamak için paylastim. Yani bu sızıntı benim tarafımdan olmadı hatta erken erisim linki isteyenleri patreon'a yönlendirdim iki kişi benim yonlendirmemle ile satın aldı. Sonra gördüm ki gelistirici erken erişimi durdurmus sadece ucretli hale geçmiş burada ki arkadaşlara son bir link vereyim onlar da bosa beklememis olsun dedim cunku bir once ki haftanin linkini de gelistirici sildigi için o guncelleme linki de kırılmıştı. Sonuç olarak erken erisimin bitmesinin benimle alakasi olmamasiyla birlikte baska yerlerde cok daha onceden linklerin paylaşıldığını icin gelistiricinin aldığı bir karardi.

Bugun paylaştığı yeni china romda da erken erisim ibaresi olmadığı için az çok eminim ki romlar artık herkese açık paylaşılmayacak. Eğer olurda gelistirici paylaşırsa yeni güncelleme linkini eklerim onun disinda bu durum değişmediği sürece bu roma yeni bir guncelleme linki eklemeyeceğim.
Merhaba, en azından patreon sayfasını paylaşabilir misin? Almak isteyen alır ya da ordak daha sık takip edebiliriz

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75

Peki hocam şu anda romun son sürümü konuda ki mi yoksa patreon da daha önce bir son sürüm yayınlandı mı ?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Peki hocam şu anda romun son sürümü konuda ki mi yoksa patreon da daha önce bir son sürüm yayınlandı mı ?
Evet suan konuda ki link en guncel sürüm. Ayrica Yeni çıkardığı China tabanli rom cuma gunu ucretsiz paylasilacakmis.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt