Soru 11T sıfırlama veya güncelleme sonrası tekrar imei atılır mı?

Murat72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
0
Miui 14 bana hala gelmedi.
2 ayrı bilgisayarda yüklemeyi denedim. İkisindede miflash hata verdi. Yükleyemedim.
Teledondaki şuanki sürüm fotoda.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
SKWEUBY, bu koda sahip cihaz operatör tarafından kilitli ve güncellemeyi operatör yolluyor. Kilidin açılıp unlock rom yüklenmesi lazım.

derici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
mi5
Konular
3
SKWEUBY, bu koda sahip cihaz operatör tarafından kilitli ve güncellemeyi operatör yolluyor. Kilidin açılıp unlock rom yüklenmesi lazım.

Kilit nasıl açılacak?
İzah edermisiniz? Unlock rom nasıl yüklenir?
Daha önce samsung ve xiaomi cihazlara birçok custom rom yüklemişliğim var. Ama uzun zamandır bu işlerle uğraşmıyorum.
Bu arada cihazımın kilidi açık.

C.Clark

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tiger
Cihazım
Mi 11t
Konular
0
Bende yakın zamanda 11T veya 11T Pro almayı düşünüyorum.

Hangi romu önerirsiniz? Sizin gibi indo mu kullanayım sonra performans odaklı başka rom mu indireyim ? Pek bilgim yok rom konusunda ondan kusura bakmayın.
Hocam ben 11T önermiyorum. Kendim kullanıyorum. Oyun oynarken çok ısınıyor.

Murat72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
0
Kilit nasıl açılacak?
İzah edermisiniz? Unlock rom nasıl yüklenir?
Daha önce samsung ve xiaomi cihazlara birçok custom rom yüklemişliğim var. Ama uzun zamandır bu işlerle uğraşmıyorum.
Bu arada cihazımın kilidi açık.

Ben de bilmiyorum. Netten bulduğum bilgiyi paylaştım sadece. Detaylı araştırma yaparsanız bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Murat72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
0
Hocam ben 11T önermiyorum. Kendim kullanıyorum. Oyun oynarken çok ısınıyor.
Oyun oynarken ısınmayan telefon söyler misiniz? Elinizdeki bir telefon unutmayın. Oyun oynamak için tasarlanmadı. Oyun oynayabilirsiniz diyorlar sadece.

gemini05

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi5 64gb
Konular
0
Ben de endonezya rom v13 kullanıyorum. 14 güncellemesi geldi ama imei silinecek ve 14 için atılamıyor dedikleri için yüklemedim. Siz nerede yaptırdınız? imei atılınca telefondaki bilgiler siliniyor mu bilgi verirseniz sevinirim.
Miui 14 yapılıyor bizzat kendim iki gün önce yaptırdım

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12
Ben de endonezya rom v13 kullanıyorum. 14 güncellemesi geldi ama imei silinecek ve 14 için atılamıyor dedikleri için yüklemedim. Siz nerede yaptırdınız? imei atılınca telefondaki bilgiler siliniyor mu bilgi verirseniz sevinirim.
Kendiniz güncelleme yaparsanız imei silir ve cihaz nv dataya düşer imei attırdığınız yere götürün yüklesinler hiçbir sıkıntı olmaz

aytanha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
Xiaomi mi 11 t
Konular
0
Arkadaşlar benim bildiğim kadarıyla , 11T de imei atmak biraz sıkıntılı. Direnç vs. hiç uğraşmak istemiyorum açıkçası. Başta repair atıp sonra güncelleme veya sıfırlama yapsam sonra tekrar imei repair atılıyor mu ?

(Bir sorum daha olacak snapdragon işlemcilerinde (örnek 11lite 5G NE) imei atmak aynı şekilde direnç falan gerekiyor mu ?)
Ya knk bende yeni aldım yd şimdi IMEI için ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim

C.Clark

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tiger
Cihazım
Mi 11t
Konular
0
Oyun oynarken ısınmayan telefon söyler misiniz? Elinizdeki bir telefon unutmayın. Oyun oynamak için tasarlanmadı. Oyun oynayabilirsiniz diyorlar sadece.

Örneğin diğer cihazlar 40 Dereceye çıkıyorsa bu 45 e çıkıyor. Yani daha fazla ısınıyor.İnsanı korkutuyor. Başka birileri bu telefonu alsa bana kârı yada zararı olmaz. Ben bu telefonu hala kullanıyorum. İstersen 90 fps te mobil veri açıkken 2 el pubg oyna. Eğer hala aynı düşüncedeysen yaz. Ben oyun oynayıpta alacaklar için yazdım. İsteyen dikkate alır.

Murat72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
0
Örneğin diğer cihazlar 40 Dereceye çıkıyorsa bu 45 e çıkıyor. Yani daha fazla ısınıyor.İnsanı korkutuyor. Başka birileri bu telefonu alsa bana kârı yada zararı olmaz. Ben bu telefonu hala kullanıyorum. İstersen 90 fps te mobil veri açıkken 2 el pubg oyna. Eğer hala aynı düşüncedeysen yaz. Ben oyun oynayıpta alacaklar için yazdım. İsteyen dikkate alır.
Neden telefonda oyun oynama konusu açılınca herkes pubg oyununu baz alıyor anlamış değilim. Okey 101 Plus da ısınıyor mu mesela? Candy crash saga da kaç derecelere kadar çıkıyor acaba? Pubg denen oyunu oynamak için cep telefonu değil, oyun telefonu alacaksın (Rog phone, BlackShark vs gibi). Onların içinde daha komplike soğutma sistemleri, fanlar vs var. 11T de sana pubg oynatır ama GPU, CPU zorlayan bir oyun olduğu için telefon ısınır ve kendini korumaya almak için ekran ışığını azaltıp 60 Hz düşürebilir. 45 derece neyse 40 derecede de odur. Yani 40 dereceden sonrası Allah'a emanet.

Üst Alt