Soru 11T sıfırlama veya güncelleme sonrası tekrar imei atılır mı?

yektagenc57

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yekta
Cihazım
Redmi note 10
Konular
1
Arkadaşlar benim bildiğim kadarıyla , 11T de imei atmak biraz sıkıntılı. Direnç vs. hiç uğraşmak istemiyorum açıkçası. Başta repair atıp sonra güncelleme veya sıfırlama yapsam sonra tekrar imei repair atılıyor mu ?

(Bir sorum daha olacak snapdragon işlemcilerinde (örnek 11lite 5G NE) imei atmak aynı şekilde direnç falan gerekiyor mu ?)

Murat72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
0
Arkadaşlar benim bildiğim kadarıyla , 11T de imei atmak biraz sıkıntılı. Direnç vs. hiç uğraşmak istemiyorum açıkçası. Başta repair atıp sonra güncelleme veya sıfırlama yapsam sonra tekrar imei repair atılıyor mu ?

(Bir sorum daha olacak snapdragon işlemcilerinde (örnek 11lite 5G NE) imei atmak aynı şekilde direnç falan gerekiyor mu ?)
11T direnç ile değil, yazılımsal IMEI kaydı yapılıyor. Güncelleme veya sıfırlama işlemi yaparsan IMEI kaydı silinir. Sonradan tekrar IMEI kaydı yapılıyor ama bildiğim kadarıyla şu an MIUI 14'te yapılamıyor. İleride olur mu? Olabilir tabi.

21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yektagenc57

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yekta
Cihazım
Redmi note 10
Konular
1
11T direnç ile değil, yazılımsal IMEI kaydı yapılıyor. Güncelleme veya sıfırlama işlemi yaparsan IMEI kaydı silinir. Sonradan tekrar IMEI kaydı yapılıyor ama bildiğim kadarıyla şu an MIUI 14'te yapılamıyor. İleride olur mu? Olabilir tabi.

Tamamdır hocam. Direnç değişimi ile alakalı ben forumda gezerken kalıcı imei için öyle yapılıyor falan dediler diye bahsettim konuda.

Sıfırlama veya güncelleme den sonra tekrar imei repair yapmak zarar falan verir mi? 2. Kere yaptığımız için sıkıntı çıkar mı yani?

Murat72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
0
Tamamdır hocam. Direnç değişimi ile alakalı ben forumda gezerken kalıcı imei için öyle yapılıyor falan dediler diye bahsettim konuda.

Sıfırlama veya güncelleme den sonra tekrar imei repair yapmak zarar falan verir mi? 2. Kere yaptığımız için sıkıntı çıkar mı yani?
Sıkıntı olmaz. Sonuçta yazılımsal IMEI repair yapılıyor. İsterseniz 100 kere yapın, birşey olmaz.

mfa5

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Mİ5s-RNote8
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Sıkıntı olmaz. Sonuçta yazılımsal IMEI repair yapılıyor. İsterseniz 100 kere yapın, birşey olmaz.

bilip bilmeden konuşmayın bazen nulla düşerse yedek dosayası uoksa imei çok zor atılır

mfa5

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Mİ5s-RNote8
Meslek
Öğrenci
Konular
11

Murat72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
0
imei atan kişinin dosyalrı yedek diye vermesi lazım
IMEI atan kişi işinin ehli değilse, tabiki de nulla düşürebilir. Ben işini bilen telefoncu arkadaşlara 100 kere götür, 100 kere IMEI repair yapar diyorum. Bilmediğim, tanımadığım telefoncuya ne güveneceğim?

mfa5

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Mİ5s-RNote8
Meslek
Öğrenci
Konular
11
IMEI atan kişi işinin ehli değilse, tabiki de nulla düşürebilir. Ben işini bilen telefoncu arkadaşlara 100 kere götür, 100 kere IMEI repair yapar diyorum. Bilmediğim, tanımadığım telefoncuya ne güveneceğim?

nulla düşerse yedek dosyası yoksa atamaz hocam onu diyorum

yektagenc57

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yekta
Cihazım
Redmi note 10
Konular
1

bilip bilmeden konuşmayın bazen nulla düşerse yedek dosayası uoksa imei çok zor atılır
Teşekkürler hocalarım.

Peki evden repair atabilir miyiz ? Sıkıntı çıkar mı ? Yoksa sıkıntı olmaz ama işi pek bilmediğim için bazı şeyleri aksak yapar mıyım ?

Üst Alt