Yardım 11T pro oyunlarda ekran kararması

wiper30

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
mi 11T Pro
Meslek
Güvenlij+PC vs..
Konular
55
Arkadaşlar MIUI 13 yazılımında bir kısıltma var şu an cihaz çok ısındığı zaman veya çok değil de az ısındığı zaman sadece oyunda değil bütün uygulamalarda sistem Kendi parlaklığı ortalama %60 ile 70 çekiyor cihaz işlemci yani CPu tekrardan soğudu zaman otomatikmen düzeliyor

ÇÖZÜM araştırmalarıma göre MIUI sürüm 13.1 veya üstü yüklüyse sorun düzeliyor çünkü çok şikayet var bununla ilgili güncelleme varsa cihazı günceleyin.. büyük ihtimalle düzelir kendim de mi 11 t pro kullanıyorum 13.1 güncellemesi henüz alamadım eğer gelirse düzelirse yazarım buraya

Çözüm bu konuyu açtim

Son düzenleme:

wiper30

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
mi 11T Pro
Meslek
Güvenlij+PC vs..
Konular
55
Malesef bu surun yüzünden yaklaşık 12 rom denedim Aosp romlar dahil buna olmadı en son soğutucu aldım sıcaklık verileri 38 altına düştüğü zaman parlaklık düzeliyor 40 geçince parlaklık kısıyor bazen batarya sıcaklığı 32 düşüyor ama nadiren parlaklık tekrar kararma oluyor bence amooed ekran ısınıyor ondan olabilir mi?

m3tinkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
poco x3 pro
Konular
3
Malesef bu surun yüzünden yaklaşık 12 rom denedim Aosp romlar dahil buna olmadı en son soğutucu aldım sıcaklık verileri 38 altına düştüğü zaman parlaklık düzeliyor 40 geçince parlaklık kısıyor bazen batarya sıcaklığı 32 düşüyor ama nadiren parlaklık tekrar kararma oluyor bence amooed ekran ısınıyor ondan olabilir mi?
thermods bulup magisk ile kurun sorun çözülür arkadaş paylaşmış pubg 90 fps başlığında

wiper30

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
mi 11T Pro
Meslek
Güvenlij+PC vs..
Konular
55

raderde

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bulut
Cihazım
Mi 9T
Konular
23
PUBG yada farklı bı oyuna girdikten otomatik parlaklık hem cihazdan hemde game turbo üzerinden kapalı olmasına rağmen ekran ışığı kisiliyor sebebi nedir yada ne yapmalı bilen var mı ?
Şunu denermisin ayarlar>ekran>parlaklık düzeyi> güneş modunu kapat dene düzelecektir.

wiper30

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
mi 11T Pro
Meslek
Güvenlij+PC vs..
Konular
55
Şunu denermisin ayarlar>ekran>parlaklık düzeyi> güneş modunu kapat dene düzelecektir.

Yusuf vuran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
0
PUBG yada farklı bı oyuna girdikten otomatik parlaklık hem cihazdan hemde game turbo üzerinden kapalı olmasına rağmen ekran ışığı kisiliyor sebebi nedir yada ne yapmalı bilen var mı ?
Telefon ısınınca soğusun diye parlaklık kısıyor çözüm var attığım modülü magiskten flashlayin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi 9 t bende de aynı dert var çok can sıkıcı bir durum coUm bulursanız lütfen yazın

Çözüm bulabildinizmi hocam denemedik yol yordam bırakmadım sonuç sıfır
Çözüm var magisk modülü ile

Ekli dosyalar

• T_thermal-1.0.zip
    7,2 KB · Görüntüleme: 2
  • T_thermal-1.0.zip
    7,2 KB · Görüntüleme: 1
Moderatör tarafında düzenlendi:

mstfayyldrm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
39
11T Prosu olupta Miuı 14güncellemesi alan var mı?

Üst Alt