Yardım 11T pro oyunlarda ekran kararması

saranda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi8
Konular
9
PUBG yada farklı bı oyuna girdikten otomatik parlaklık hem cihazdan hemde game turbo üzerinden kapalı olmasına rağmen ekran ışığı kisiliyor sebebi nedir yada ne yapmalı bilen var mı ?

Fsensoz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi 9t 128/4
Konular
0
PUBG yada farklı bı oyuna girdikten otomatik parlaklık hem cihazdan hemde game turbo üzerinden kapalı olmasına rağmen ekran ışığı kisiliyor sebebi nedir yada ne yapmalı bilen var mı ?
Çözüm bulabildinizmi hocam denemedik yol yordam bırakmadım sonuç sıfır

saranda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi8
Konular
9
Çözüm bulabildinizmi hocam denemedik yol yordam bırakmadım sonuç sıfır
Valla çözüm bulamadım otomatik ekran parlaklığı game turbodan kapatınca olması lazım aslında ama 4 tane rom denedim hepsinde aynı ve aşırı can sıkıcı sırf bu yüzden cihazı bile satarim ama aksine cihazda çok iyi tek sıkıntı bu oyunlarda parlaklık meselesi bakalım bı rom var onda yapmazmis bu gece müsait olursam onu deneyecem

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Benim tahminim cihaz ısınıyorsa veya batarya ekran ve işlemci tüm donanımı besleyemiyosa voltaj düşüyodur belkide o parlaklık düşüşü olmasa cihazda büyük sorunlar çıkarabilir. Güçlü mobil işlemcilerin frekansı bana yüksek geliyor üreticiler ısıyı dengede tutmak için çeşitli soğutma sistemleri ekliyor yinede yetersiz kalıyor.

bazzrulz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahir
Cihazım
xiaomi mi 9 se
Meslek
Broker/Owner
Konular
30
Otomatik parlaklık kapalı olsada gün ışığı modu açıksa ekranınız ortamın ışığına göre ayarlama yapabilir. Parlaklık ayar menüsüne girip gün ışığı modunu kontrol etmenizi öneririm.

saranda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi8
Konular
9
Benim tahminim cihaz ısınıyorsa veya batarya ekran ve işlemci tüm donanımı besleyemiyosa voltaj düşüyodur belkide o parlaklık düşüşü olmasa cihazda büyük sorunlar çıkarabilir. Güçlü mobil işlemcilerin frekansı bana yüksek geliyor üreticiler ısıyı dengede tutmak için çeşitli soğutma sistemleri ekliyor yinede yetersiz kalıyor.
Daha oyuna başlar başlamaz ekran ışığı kısılıyor yani cihaz ısınmıyor bile farklı yazılımsal bir sıkıntı var muhtemelen farklı romları denedim ama hepsinde aynı yapıyor bir türlü çözemedim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Otomatik parlaklık kapalı olsada gün ışığı modu açıksa ekranınız ortamın ışığına göre ayarlama yapabilir. Parlaklık ayar menüsüne girip gün ışığı modunu kontrol etmenizi öneririm.
Her türlü ayarı denedim hocam yine de olmuyor

Mehmet1987

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 t
Konular
0
Mi 9 t bende de aynı dert var çok can sıkıcı bir durum coUm bulursanız lütfen yazın

bazzrulz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahir
Cihazım
xiaomi mi 9 se
Meslek
Broker/Owner
Konular
30
Mi 9 t bende de aynı dert var çok can sıkıcı bir durum coUm bulursanız lütfen yazın
Ayarlardan "Pil" menüsüne girin sağ üsteki ayar butonuna tıklayın.
Daha sonra "uygulama pil tasarrufu" başlığına girin PUBG uygulamasını bulup üstüne tıklayın. Çıkan sayfada "kısıtlama yok" seçeneğini seçin.

Mehmet1987

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 t
Konular
0
Ayarlardan "Pil" menüsüne girin sağ üsteki ayar butonuna tıklayın.
Daha sonra "uygulama pil tasarrufu" başlığına girin PUBG uygulamasını bulup üstüne tıklayın. Çıkan sayfada "kısıtlama yok" seçeneğini seçin.
Kısıtlama yok zaten sadece oyunda değil her alanda aynı şekilde karanlık ortam da disco topu gibi oluyor

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Güvenlik uygulamasını guncelleyerek tekrar dener misiniz?

Üst Alt