Yardım 11 T Pro tüm ayarları yaptım ama Wifi ye otomatik bağlanmıyor

WeFaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
WeaFaa
Cihazım
XİAOMİ 11T PRO
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
11 RKQ1.210503.001
Telefon Modeli
XİAOMİ 11T Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Wifi için otomatik bağlanma talimatı vermeme rağmen her eve girdiğimde Wifi'ı manuel açmam gerekiyor.
İnternetten araştırdım yazılanları tek tek denedim olmadı, videoları izledim denedim olmadı, tüm ayarları aktif ettim olmadı, wifi unut dedik baştan bağlandık, otamatik bağlanma ibaresini aktif ettik yine olmadı
Eski telefonum olan SAMSUNG S7 bile eve girdiğimde mobil veriyi kapatın wifi otomatik açıp kolaylık sağlardı bu telefon'a 9 bin TL vermek ile hata mı ettim bilmiyorum.
Wifi ye otomatik bağlanabilmesi için ne yapabilirim bu konuya vakıf olan bu konudan muzdarip olan ve çözüm bulabilen saygıdeğer arkadaşlar var ise yardımcı olabilirler ise minnettar olurum şimdiden teşekkürler

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Geliştirici seçeneklerinde bu tür ayarlar vardı orayı da kontrol edin. Güç tasarrufu ile ilgili kısimları kontrol ettim wifi yi engelleyecek bir ayar yokmuş hocam

Oyla:

WeFaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
WeaFaa
Cihazım
XİAOMİ 11T PRO
Konular
1
Geliştirici seçeneklerinde bu tür ayarlar vardı orayı da kontrol edin. Güç tasarrufu ile ilgili kısimları kontrol ettim wifi yi engelleyecek bir ayar yokmuş hocam
Geliştirici seçeneklerde dediğiniz gibi bu tür ayarlar var sürekli açıp kapatıp deniyorum şimdilik düzelme yok, denemeye devam edeceğim zira beynimi çok meşgul eden bir konu oldu. Servisi bu konuya deva olabilir mi acaba onu düşünüyorum.

Oyla:

WeFaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
WeaFaa
Cihazım
XİAOMİ 11T PRO
Konular
1
Merhaba WeFaa, cihaz ayarları içinden, bağlantı ve paylaşım/ WLAN' ı mobil ağları ve Bluetooth' u sıfırla yaparak dener misiniz.
Mustafa bey bölge sorumlusu olarak çözüm öneriniz nedir acaba, Servis çözebilir mi wi-fi konusundaki müşkülümüzü nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Mustafa bey bölge sorumlusu olarak çözüm öneriniz nedir acaba, Servis çözebilir mi wi-fi konusundaki müşkülümüzü nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Cihazınız garantili, servise götürüp firmware yüklenmesi talep edebilirsiniz. Cihazınız güncelleme aldı mı ona bakın önce, ayarlar, güncelleme altından. Gelmişse güncellemeyi manuel yapmayı deneyin. Bu donanımsal bir sorun değil çünkü. Uğraşmak istemiyorum derseniz direk verin servise baksınlar. O kadar para vermişsiniz, karşılığını alın :)

Oyla:

WeFaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
WeaFaa
Cihazım
XİAOMİ 11T PRO
Konular
1
Cihazınız garantili, servise götürüp firmware yüklenmesi talep edebilirsiniz. Cihazınız güncelleme aldı mı ona bakın önce, ayarlar, güncelleme altından. Gelmişse güncellemeyi manuel yapmayı deneyin. Bu donanımsal bir sorun değil çünkü. Uğraşmak istemiyorum derseniz direk verin servise baksınlar. O kadar para vermişsiniz, karşılığını alın :)
Aynen servise götüreceğim İzmir'de nerede servis var onu araştırıyorum ayriyetten DORA iletişim ile irtibat a gecicem zira Mİ STOR dan aldım biraz da onlara dert yanayım 😊.
Desteğiniz için çok sağolun Mustafa bey

Oyla:

erdemuslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem Uslan
Cihazım
Resmi Note 10 P
Konular
0
Geliştirici seçenekleri içinden Wifi taramasını daralt seçimini pasif yapınca sorun düzeldi.

Oyla:
Üst Alt