Yardım 11 T Pro tüm ayarları yaptım ama Wifi ye otomatik bağlanmıyor

WeFaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
WeaFaa
Cihazım
XİAOMİ 11T PRO
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
11 RKQ1.210503.001
Telefon Modeli
XİAOMİ 11T Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Wifi için otomatik bağlanma talimatı vermeme rağmen her eve girdiğimde Wifi'ı manuel açmam gerekiyor.
İnternetten araştırdım yazılanları tek tek denedim olmadı, videoları izledim denedim olmadı, tüm ayarları aktif ettim olmadı, wifi unut dedik baştan bağlandık, otamatik bağlanma ibaresini aktif ettik yine olmadı
Eski telefonum olan SAMSUNG S7 bile eve girdiğimde mobil veriyi kapatın wifi otomatik açıp kolaylık sağlardı bu telefon'a 9 bin TL vermek ile hata mı ettim bilmiyorum.
Wifi ye otomatik bağlanabilmesi için ne yapabilirim bu konuya vakıf olan bu konudan muzdarip olan ve çözüm bulabilen saygıdeğer arkadaşlar var ise yardımcı olabilirler ise minnettar olurum şimdiden teşekkürler

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Merhaba WeFaa, cihaz ayarları içinden, bağlantı ve paylaşım/ WLAN' ı mobil ağları ve Bluetooth' u sıfırla yaparak dener misiniz.

Oyla:

WeFaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
WeaFaa
Cihazım
XİAOMİ 11T PRO
Konular
1
Sıfırladım tekrar otamatik bağlan dedim dışarı çıktım uzaklaştım geri geldim olmadı bağlanmıyor. Wifi ye bağlanma da sorun yok, sorun otamatik açmıyor

Oyla:

WeFaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
WeaFaa
Cihazım
XİAOMİ 11T PRO
Konular
1
Merhaba WeFaa, cihaz ayarları içinden, bağlantı ve paylaşım/ WLAN' ı mobil ağları ve Bluetooth' u sıfırla yaparak dener misiniz.
Bu konu ile alakalı ne yapabilirim servis ile mi devam etmem gerekiyor yoksa 15 gün dolmadan iade mi edeyim

Oyla:

GÖKHAN SOYLU

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
GÖKHAN SOYLU
Cihazım
Mi 10T
Konular
4
Acaba geliştirici seçeneklerinde Wİ-Fİ taramasını daraltma aktif olabilir mi?

Oyla:

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Hocam güç ayarlarında ekran kapandıktan sonra 5/10/20/30 dakika sonra mobil veriyi kapat vs. Özellikler var onları kontrol et

Oyla:

WeFaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
WeaFaa
Cihazım
XİAOMİ 11T PRO
Konular
1
Hocam güç ayarlarında ekran kapandıktan sonra 5/10/20/30 dakika sonra mobil veriyi kapat vs. Özellikler var onları kontrol et
Desteğiniz için teşekkürler hocam kontrol edeceğim fakat hiç otomatik açılmıyor, açılsa da kapansa dediğin gibi olur ama yinede dediğiniz ayarlara kesinlikle bakacağım zira her fikir' ihtiyacım var teşekkürler

Oyla:

WeFaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
WeaFaa
Cihazım
XİAOMİ 11T PRO
Konular
1
Desteğiniz için teşekkürler hocam kontrol edeceğim fakat hiç otomatik açılmıyor, açılsa da kapansa dediğin gibi olur ama yinede dediğiniz ayarlara kesinlikle bakacağım zira her fikir' ihtiyacım var.
Desteğiniz için teşekkürler hocam kontrol edeceğim fakat hiç otomatik açılmıyor, açılsa da kapansa dediğin gibi olur ama yinede dediğiniz ayarlara kesinlikle bakacağım zira her fikir' ihtiyacım var teşekkürle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Üstteki alıntı mesajı yanlışlıkla attım.
Söylediğiniz kısmı bulamadım hocam nasıl bir yol izlemem gerekiyor acaba.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Önerinizi kontrol edip cevapliycam Gökhan bey sağolun

Acaba geliştirici seçeneklerinde Wİ-Fİ taramasını daraltma aktif olabilir mi?
Gökhan bey söylediğiniz gibi "Wİ-Fİ taraması daraltma" aktif imiş, inaktif yaptık inşallah eve vardığımda işe yarar, büyük ihtimalle dediğiniz konudan kaynaklı olabilir

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt