Haber 10.3.5 Resmi olarak geldi....

fsezer

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih Sezer
Cihazım
Mi9 SE
Konular
0
Merhaba,

twrp menüsü korece güncelleme sırasında hangi menüden gitmemiz gerekiyor. Telefonu yeni aldım. mi9 se yardım lütfen

Nusclash

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurullah
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
7
Merhaba,

twrp menüsü korece güncelleme sırasında hangi menüden gitmemiz gerekiyor. Telefonu yeni aldım. mi9 se yardım lütfen
Güncelleme pocophone F1 için mi9se için değil bide sistem güncelleme twrp ile yapılmaz twrp ile yapılmaz için romun tam boyutunu indirip twrpden flashlamna lazim

muratteas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
pocophone f1
Konular
0
Şuan bende bunların hepsi normal...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Volte ok ama vowifi hala yok gibi ama hiçç kullanmadığım özellik...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Isınma yok test ettim, Wifi mobil geçiş çok hızlı, kamere güzel hoparlör güzel....
Isınmayı nasıl test ettiniz? Mesala ben dışarıda sokakta, cadde de falan bir yere yürürken telefonu kullandığımda ateş ediyor resmen. Yine dışarıda cebimde durduğunda bile ısınıyor. Bu telefonda birde sıvı soğutma vardı. Nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama ısınma testini sokakta kamerayı açarak fotoğraflar çekerek bir deneseniz de sonuçları öyle paylaşsanız?

32yasin32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
pocophone f1
Konular
4
Telefon Test ettim cihazın güvenlik kısmından ısı değerlerinide aldım.
wifi acık veya mobil veri açık halde denenmiş görüntülü görüşme müzik dinleme kamera ile fotograf çekme esnasında
cihaz acık havada 36 derece ve 40 saaatte batarya %67 ye düşmüştür.

Cihazda şu ayarları uygulamanızı tavsiye ederim.
ekran ışığını olduğunca minimumda tutmak telefon sarj süresini cok etkilidir.
2. uygulama yönetim pil kısıtlama modunda cihazın chrome gmail yada instagram gibi uygulamaları arka plan uygulamaları kısıtla moduna alın.
bunu whatshap veya tarayıcı da yapmayınız. ancak bunu google play uygulaması için yapabilirsiniz.
cihaz'da bir diğer ram yükselten ve ısınmaya sebep olan seylerden biride parmak izi okuyucu yada ekran kilidi olarak yüz tanımlama lardan birini açınız. mesela
cihazda yüz tanımlama ile açıyorsanız. parmak izi kullanmayın. yada parmak izi kullanıyorsanız yüz tanımlamayı siliniz.
ayrıca pil %60 da ve asagısında pil tasarruf modunu aktif ediniz. böylece telefon daha az ısınma ve pil ömrünü uzun tutucaktır.

ayrıca hareketli animasyon temalarını kullanmanızı tavsiye etmiyorum. tema sitesi üzerinden uyumlu deilse temalarınız onlarıda kullanmayınız. sistem arızası veya cihaz üzerinden farklı sıkıntılara yol acabiliyor.

Üst Alt