Rom [10.0] Pixel Experience ve Kernel En Hızlı RN 7 Deneyimi

Mevlanustundag13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlan
Cihazım
Redmi not 6 pro
Konular
6
Ben ilk verdiğiniz Kernel dosyasını flasladim wifi ve camera çalışmadi daha sonra ikinci verdiğiniz dosyayı flasladim çalıştı. Eu rom'dayim bu Kernel dediğiniz dosya benim nasıl işime yarayacak? Batarya performansım hiç değişmedi nasıl kaldırabiliriz bu dosyayı?

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

knkahun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrh
Cihazım
redmi note 7
Konular
21
Ben ilk verdiğiniz Kernel dosyasını flasladim wifi ve camera çalışmadi daha sonra ikinci verdiğiniz dosyayı flasladim çalıştı. Eu rom'dayim bu Kernel dediğiniz dosya benim nasıl işime yarayacak? Batarya performansım hiç değişmedi nasıl kaldırabiliriz bu dosyayı?

1-2 saatte bir fark hiçbir rom yada kernelde bir fark göremezsiniz. 2-3 gün kullan farkı anlarsın. Kullandığın romun çekirdeğinden daha üstün bir kernel. Kaldırmak gibi birsey daha önce denemedim.

cemiloner06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemil
Cihazım
K40 Gaming Edit
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
0
Ben kendim karnelden sonra flashladim öylede oldu demekki bir fark olmuyor.

Selamlar Önce Kernel Kamera Ve Wifi Çalışmayınca Verilen diğer parçayı flasladım wifi de kamerada çalışıyor emeğinize sağlık

knkahun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrh
Cihazım
redmi note 7
Konular
21
Selamlar Önce Kernel Kamera Ve Wifi Çalışmayınca Verilen diğer parçayı flasladım wifi de kamerada çalışıyor emeğinize sağlık
Güle güle kullan kardesim

dmdnz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Redmi note7
Konular
0
Öncelikle teşekkürler, rica etsem kurulum adımlarını biraz daha detaylandırır mısınız.

knkahun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrh
Cihazım
redmi note 7
Konular
21
Öncelikle teşekkürler, rica etsem kurulum adımlarını biraz daha detaylandırır mısınız.
Normal rom kurar gibi temiz kurulum yapabilirsiniz.

Masat4242

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Masat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Merhabalar. Piyasadaki neredeyse bütün romlari denedim gerçekten bu tür şeylere ılgım çok var. Sonunda en hızlı en stabil en iyi batarya süresi ve en iyi oyun performansı veren rom ve karneli sizlerle paylaşmak istedim. Kendim bir geliştirici değilim ancak dediğim gibi paylaşmayı severim. Belki daha iyisi olabilir ancak benim en iyi deneyimim bu rom ve kernel. Pubg de 60 FPS stabil ve sürekli çalıştıran tek rom ve kernel. Tabiki gfx tool dan 60 FPS ayarını bir kerelik yapmanız gerekiyor. Rom ve kernel bilgilerini sizler için paylasacagim. 2-3 gün kullanın farkı göreceksiniz. Simdiden hayırlı olsun.

Rom Hakkında

Bu nedir?
Pixel Experience, Google uygulamalarının ve tüm Pixel özelliklerinin (başlatıcı, duvar kağıtları, simgeler, yazı tipleri, bootanimation) dahil olduğu AOSP tabanlı bir ROM'dur.

Misyonumuz, cihazın düzgün çalışması için gerekli ve kullanışlı özelliklerin yanı sıra mümkün olan maksimum kararlılığı ve güvenliği sunmaktır. cihaz

Android 10.0'a dayanıyor

Ne çalışıyor?
Wifi
RIL
Mobil veri
GPS
Kamera
El Feneri
Video Kamera
Bluetooth
FMRadio
Parmak İzi okuyucu
Işıklar
Ses / titreşim

Bilinen sorunlar
Hiçbir şey

Sürüm Bilgileri

Oluşturuldu2019-05-16
Son Güncelleme 2020-Eylül-10

KERNEL DETAYLARI

Hızlı, Pil Dostu ve Verimli!

Kernel Sürümü - Özellikler, Talimatlar

İNDİRME LİNKLERİ

PİXEL ROM

KERNEL LİNKLERİ

KURULUM DETAYLARI

Öncelikle Twrp den format data yapın temiz kurulum için. Sonrasında pixel rom kurulumunu yapın. Rom yüklendikten sonra wipe yapın resetletip romu çalıştırın. Kurulumunuzu yapın. Daha sonra tekrar Twrp ye girin kernel i kurup wipe &d yapıp romu başlatıp kullanabilirsiniz.​
Hocam güzel seçim bende denedim oyun oynarak 5 6 saat ekran süresi alıyorum oyun oynamazsam 7 8 arası değişiyor

floast

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Redmi note 6 pr
Meslek
Serbest
Konular
35
Romu denedim gayet akici ,ancak cihaz sarjda iken çok ısınıyor sarjda kullanmıyorum bu arada

knkahun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrh
Cihazım
redmi note 7
Konular
21
Romu denedim gayet akici ,ancak cihaz sarjda iken çok ısınıyor sarjda kullanmıyorum bu arada
Merhaba öncelikle tel şarj iken sadece %0-20 arasında ısınır. Ondan sonra düzelir. Bunun nedeni düşük gucde yüksek akim vermesinden kaynaklanıyor. Daha sonra akım düşüyor herşey normale dönüyor. Yani bu tamamen geliştiricinin geliştirdiği karnel ile alakalı. Çok güzel düşünmüş telefona herhangi bir zararı yok bendede aynisi oluyor. Bu arada tel sarjdayken misal yüzde 60 şarj varsa ısınmaz. Tabiki pubg tarzı oyun oynarken ısınır ancak normalin en altında ısınır. Dediğim gibi düşük şarjda kullansanda kullanmasanda ısınır.

Üst Alt