Rom [10.0] Pixel Experience ve Kernel En Hızlı RN 7 Deneyimi

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
hocam 9 ve 10 u da denedim yine hata verdi kaldım böyle :(
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

error 7
1. wrong device
2. wrong firmware
3. corrupt zip. hatasını alıyorum yine .
Orange fox recovery yi denedinizmi

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Bliss geçtim bende rn7 de şuan uygulamaları yüklüyorum umarım kalıcı olur olmazsa PE+ 11 i deneyeceğim olmazsa yine MIUI 10 a kadar yolu var
Elinde sonunda MIUI ya dönüceksin kaderden kaçılmaz Aosp rom arasında PE yi tek geçerim ama

M2007J20CI cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Elinde sonunda MIUI ya dönüceksin kaderden kaçılmaz Aosp rom arasında PE yi tek geçerim ama

gelelim final saatlerine o zaman
önce bliss geçtim, android 11; stabildi açıkçası, kalabilirim dedirtti, kaşıntı başladı uygulamalar yüklenirken.
hazırda pe plus 11 de indirmişim dedim, onu da yükledim, o da kalınabilir gibi geldi ama miui>bliss>pe şeklinde sıralama gidince özelleştirmeler ağır bastı tabi. Üzerine dedim android 10 deneyeyim bir de, Lineage os vardı güncel sürüm, onu da yükledim sonunda rahatladım aosp tan tekrar gıcık kaptım şuan MiRoom MIUI 11 11.0.7 yüklüyorum, belki yine kaşıntı tutar geçerim MIUI 12 ama bu sefer geçersem global son sürüm e geçip rootlayıp kendi setup'ımı kuracağım cihaza, hazır uğraş oldu bana da..

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
gelelim final saatlerine o zaman
önce bliss geçtim, android 11; stabildi açıkçası, kalabilirim dedirtti, kaşıntı başladı uygulamalar yüklenirken.
hazırda pe plus 11 de indirmişim dedim, onu da yükledim, o da kalınabilir gibi geldi ama miui>bliss>pe şeklinde sıralama gidince özelleştirmeler ağır bastı tabi. Üzerine dedim android 10 deneyeyim bir de, Lineage os vardı güncel sürüm, onu da yükledim sonunda rahatladım aosp tan tekrar gıcık kaptım şuan MiRoom MIUI 11 11.0.7 yüklüyorum, belki yine kaşıntı tutar geçerim MIUI 12 ama bu sefer geçersem global son sürüm e geçip rootlayıp kendi setup'ımı kuracağım cihaza, hazır uğraş oldu bana da..
Her zaman derim hocam MIUI sigara gibidir bırakması zor bende Note 7 cihazına veda ettim Poco X3 ile devam ediyorum Xiaomi MIUI ile güzel :)

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Her zaman derim hocam MIUI sigara gibidir bırakması zor bende Note 7 cihazına veda ettim Poco X3 ile devam ediyorum Xiaomi MIUI ile güzel :)

Hocam MIUI 11 den selamar, tek bir sıkıntım var şuanda. Predator 9.4 kurdum miRoom 11.0.7 üzerine, oldcam patch te yaptım ancak kamera çalışmıyor. Wifi çalışıyor ancak kamera yok, kernel android 9 desteklemediği için mi acaba? bilginiz var mı?
Stoya Hocam siz biliyor musunuz?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
OGSKY, Maalesef bilgim yok, düz kullanıcıyim :) Oldum olası modül,kernel vs kullanmam..

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
OGSKY, Maalesef bilgim yok, düz kullanıcıyim :) Oldum olası modül,kernel vs kullanmam..
MIUI11 newcam imiş ve patch gerekmiyormuş :) Şuraya iliştireyim de forum kültürü ölmesin.. :) İyi akşamlar

Yusufforuc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusufforucc
Cihazım
Redmi note7
Konular
6
Denedim sonuç alamadım. Telefon ne fastboot ne de recovery moda girmez oldu sonra orijinal rom kurmak zorunda kaldım mi toolstan maalesef rom veya benim kurduğum fw de sorun var sanırım. Rom işlerine bulaşmiyorum yeterli bilgi verilmemiş forumda ilk defa kurulum yapacaklar için. çok pasif redmi note 7 forumu. tecrübeli kişiler belki biliyordur ne yapacağını ama benim gibi yeni üyeler için belli kişiler dışında ne konulara cevap veren var ne de yardımcı olan.(sizin için demiyorum) kolay gelsin.
Sıkıntın nedir
Denedim sonuç alamadım. Telefon ne fastboot ne de recovery moda girmez oldu sonra orijinal rom kurmak zorunda kaldım mi toolstan maalesef rom veya benim kurduğum fw de sorun var sanırım. Rom işlerine bulaşmiyorum yeterli bilgi verilmemiş forumda ilk defa kurulum yapacaklar için. çok pasif redmi note 7 forumu. tecrübeli kişiler belki biliyordur ne yapacağını ama benim gibi yeni üyeler için belli kişiler dışında ne konulara cevap veren var ne de yardımcı olan.(sizin için demiyorum) kolay gelsin.
Vendorsuz flaşla ben rn7 deyken aosplari vendorsuz flasliyordum

Üst Alt