Yardım *#06# IMEI menüsüne girmiyor

sercangogercin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sercan
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Merhaba,
Teknosadan aldığım mi9t telefonumun IMEI menüsüne giremiyorum ve sim kart taktığımda algılamıyor. Yedek de almamıştım.
Edl modunda kilitlenen telefonumu miuiturkiye üyesi bir bayiye götürdüm, telefona sistemi flaşladılar ama bir baktım IMEI de atmışlar ve 2. sim için IMEI 0 yazıyor. Özellikle IMEI orijinal ve sadece sistemi yükleyin dememe rağmen böyle bir işlem yapmışlar. Şimdi iki sorum var:

1) Bu adamlar imeimi yedekleyip ya da bir kenara not alıp kullanırlar mı?
2)IMEImi kurtarmak için, cihazın kendi imeisini bir telefoncuda attırmaktan başka carem var mıdır? Yoksa bir şekilde içinde bir yerde duruyor ve onu telefonun görmesini sağlayabiliyor muyuz?

Teşekkürler

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Garantili değil mi cihaz?

Oyla:

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Merhaba,
Teknosadan aldığım mi9t telefonumun IMEI menüsüne giremiyorum ve sim kart taktığımda algılamıyor. Yedek de almamıştım.
IMEImi kurtarmak için, cihazın kendi imeisini bir telefoncuda attırmaktan başka carem var mıdır? Yoksa bir şekilde içinde bir yerde duruyor ve onu telefonun görmesini sağlayabiliyor muyuz?

teknosadan aldığınız cihazda ımeı sorunu olduğunu düşünmüyorum cihaza ne tür işlemler yaptınız

Oyla:

sercangogercin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sercan
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Garantili değil mi cihaz?
Daha önce içini açarak bir işlem yapmıştım, değil. Ama bu imeisinin orijinal olduğu gerçeğini değiştirmiyor ve şu anda IMEI cihazda yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

teknosadan aldığınız cihazda ımeı sorunu olduğunu düşünmüyorum cihaza ne tür işlemler yaptınız
edl modundan çıkartmak için bugün bir telefoncuya gittim. Sağolsun tleefona sistemi attı çıkardı o modadan ama, gitmiş imeisini de değiştirmiş
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çünkü *#06# değil *#06#*
:D emin misiniz?

Oyla:

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
cihaz yazılımına yetkisiz bir müdahele olduğunu baştan söylemenizi tercih ederdim BOX ile yapılan işlemlere düzeltme önermiyorum. geçmiş olsun

Oyla:

sercangogercin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sercan
Cihazım
Mi9t
Konular
1
cihaz yazılımına yetkisiz bir müdahele olduğunu baştan söylemenizi tercih ederdim BOX ile yapılan işlemlere düzeltme önermiyorum. geçmiş olsun
O zaman ben yarın gideyim o bayiye, IMEI numaralarımı yeniden yükleteyim. Herhalde tek seçenek bu olacak gibi

Oyla:

sercangogercin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sercan
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Efs qcn yedekleri varsa geri gelir diye biliyorum
imeisine falan ellemeyin, cihazı qualcomm modundan çıkarın yeter dememe rağmen IMEI atmışlar. Dolayısıyla alamamış oldum maalesef. Neyse, imeilerimiz orijinal ben gider bir şekilde yükletirim onlara

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
imeisine falan ellemeyin, cihazı qualcomm modundan çıkarın yeter dememe rağmen IMEI atmışlar. Dolayısıyla alamamış oldum maalesef. Neyse, imeilerimiz orijinal ben gider bir şekilde yükletirim onlara
Yükletemezsiniz, eğer yedek almamışlarsa ki aldıklarını sanmıyorum o partisyonları sildikten sonra asla çift sim çalışır hale gelmez.

Oyla:
Üst Alt