Xiaomi ve MIUI Haberleri

Xiaomi firması hem anavatanı Çin’de hem de dünya çapında her yıl milyonlarca telefon satan bir firma ve Çin’de satışa çıkan Xiaomi modelleri gerek içerisinde yüklü gelen Çin’e özel uygulamalar gerekse Google hizmetleri ve uygulamalarının yasak...
Her geçen gün büyümeye devam eden Çin’in en büyük üretici devlerinden olan Xiaomi,Xiaomi dünyanın en büyük Mi Home mağazasını açtı. Sadece bir telefon üreticisi olmaktan ziyade, ürettiği akıllı ev ürünleri ve ilginç bir çok ürüne sahip olan...
Xiaomi, kırdığı satış rekolarından sonra bu seferde bambaşka bir rekor ile karşımıza çıkıyor. Xiaomi’nin Hindistan bacağı farklı bir reklam ve pazarlama taktiği kullanarak Dünya genelinde açmış oldukları 50. mağaza şerefine, son açtıkları...
Xiaomi’nin 3. Nesil Mix serisi cihazı Mi Mix 3 yakında tanıtılacak ve o güne kadar bizler merakla sızıntıları takip ediyor olacağız. Şuana kadar gerek sızıntı seviyesinde gerekse de şirket yetkililerin paylaşımları ile Mi Mix 3 hakkında bir çok...
Evet arkadaşlar beklenen liste geldi webtekno ekibi bu haberi paylaşmış. Bende aynısını buraya koyuyorum. Xiaomi'nin Çin için üretilen telefonlarına global ROM yükleme işi tarihe karışıyor. Çinli elektronik devi Xiaomi, bildiğiniz üzere tüm...
Xiaomi‘nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu Mi Mix 3, bugün yeni bir görsel ile karşımıza çıktı. Çok merak edilen telefon emin adımlarla geliyor. Xiaomi Mi Mix 3, bildiğiniz üzere 15 Ekim tarihinde resmen lanse ediliyor. Dün bünyesinde Xiao AI...
Merhaba arkadaşlar pocophone F1 migrosta da 3599₺ ye satışa başlamış ben biraz erken davranıp 3350₺ ye mi 8 almıştım pişman da değilim fiyatlar artmadan iyi ki almışım malzeme kalitesi haricinde pek fark yok almak isteyen arkadaşlara güzel bir...
Tavsiye köşemizde bir aya daha ulaşmayı başardık. Ekim ayını kapsayan yazımız sizlerin cebi için pek hayırlı olamayacak. Zira fiyatlar olağanca hızıyla yükselmeye devam ediyor. Lakin artışların artık pazar geneli değil ürün bazına inmiş durumda...
Merhaba Miui Türkiye takipçileri bir süredir yapmak istediğim ancak bir türlü fırsat bulamadığım bir seriyi hayata geçirdim. Her hafta düzenli olarak Mobil teknoloji dünyasında neler olup bitiyor kendimce yorumlayacağım ve Youtube / Soundcloud...
'xiaomi 5s'' Telefonu 1 saatliğine kapattım ardından telefonu açtığımda tuş titreşimleri kendiliğinden açılmış .Sol ve ana tuşlar çalışmıyor (tuşları bastığımda ışık yanıyor ama) sadece geri gitme tuşu çalışıyor. Bildirimler gelmiyor. bir videoyu...
Arkadaşlar miui 10u yapmak istiyorum telefona yabancı kaynaklara bakıyorum a1lere de yapıyorlar linkini falan vermişler yapsam bir sıkıntı çıkar mı telefonda
Xiaomi’nin uygun fiyatlı telefonlarını topladığı seri olan Redmi bu yıl 6. jenerasyonu ile kullanıcı karşısına çıktı. Redmi 6, 6A, 6 pro gibi modellerin ardından sıra Note modeline geldi ve Xiaomi Dün Redmi Note 6 Pro modelini resmen tanıttı...
Xiaomi remi Note 5'den sonra daha gelişmiş bir telefon olan Redmi Note 6 Pro'yu tanıtmaya hazırlanıyor. İki cihaz arasındaki farklara bakıldığında Note 6 Pro'nun hatrı sayılır bir gelişme gösterdiğini görüyoruz. Üstteki görselde görüldüğü üzere...
OnePlus firmasının bu yılki son telefonu OnePlus 6T modeliyle ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. 17 Ekimde tanıtılacak cihazın tasarımı ve batarya kapasitesi ortaya çıktı. OnePlus 6 modeli hızı ve genel performansı ile bu yılın en çok...
Xiaomi's Anti-Rollback Explained: How to avoid bricking your phone Linkteki makalede de yazıldığı üzere, gidişat bu yönde gibi. İlk zamanlarda 1-2 günde onaylanan kilit açma isteklerinin giderek daha uzun sürelere yayılması, edl yetkilendirme...
Çin’in yükselen yıldızı OnePlus firmasının bu yılki ikinci modeli olacak 6T modeli 17 Ekimde Tanıtılacak. OnePlus 6 modeli donanımı ve özellikle hızı ile piyasanın bu sene tabiri caizse tozunu attırdı. Cihazın tasarımı ile ilgili bir çok sızıntı...
Xiaomi’nin oyun odaklı telefonu Black Shark modeli bu yıl ikinci nesile güncellenecek. Ne zaman tanıtılacağı belli olmayan cihaz Çin’de TENAA da listelendi. Şimdilik cihazla ilgili pek fazla detay ortaya çıkmasa da çıkan detaylara hep beraber...
Apple geçtiğimiz günlerde yaptığı lansman ile yeni iPhone modellerini tanıttı. Önce Xiaomi XS XS Max adını verdiği özel paketleri piyasaya sürdü ve iPhone almak yerine bizden dizüstü bilgisayar telefon saat kulaklık alabilirsibiz dercesine Apple...
Yakın zamanda Türkiye pazarına giriş yapan ve dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden olan Xiaomi, MIUI isimli Android yazılım deneyimi nedeniyle son günlerde dikkatleri üzerine çekti. Bir reddit kullanıcısının paylaştığı bir gönderide...
Üst Alt