Xiaomi ve MIUI Haberleri

Xiaomi, geçen ay Hindistan'da 500 Mi mağazasını aynı anda açarak kırılması zor bir rekora imza attı. Hindistan'da 2019 yılı sonunda 5 bin mağaza hedeflediğini belirten şirket, aynı anda açılan en çok mağaza kategorisinde Guinness Rekorlar...
Xiaomi’nin alt markası Pocophone firmasının F1 modeli için Android Pie Tabanlı Miui 10 betası başladı. Poco F1 kullanıcıları bu Beta programına katılarak Android 9 deneyimini önceden yaşayabilecekler. Hey guys! We are now open with the Android...
Xiaomi, Safir Kristal Cam ile tasarlanmış ve su geçirmez saatini 25$'dan satışa sundu.
Xiaomi’nin ikinci nesil Android one cihazı Mi A2 Lite yakında Android 9 güncellemesine kavuşacak gibi görünüyor. Xiaomi, Mi A2 modelinin ardından Lite modeli içinde Android Pie beta programına başladı. Beta programı sonrası hızlı bir şekilde...
Arkadaşlar bugün karşılaştığım bir durum Bölgeyi Hindistan seçtim Temalar uygulamasını açtım karşıma Font diye icon çıktı içerisinde de bir sürü Font var. İstediğimizi secebiliyoruz. Belkide ben yeni farkettim ama güzel oldu. Mi 5s Global...
Lineage os unoffical 16.0 Mi5 için çıktı. lineage-16.0-20180831-UNOFFICIAL-gemini.zip [ROM][UNOFFICIAL] LineageOS 16.0 for Xiaomi Mi 5 https://builds.nezorfla.me/opengapps/pie/arm64/20180827/open_gapps-arm64-9.0-pico-20180827-UNOFFICIAL.zip
Xiaomi’nin ikinci nesil Android One Cihazı Mi A2 modeli uzun bir bekleyişin ardından geçtiğimiz hafta Beta olarak Android 9 Güncellemesine kavuşmuştu. Bugün itibariyle ise Hindistan başta olmak üzere kademeli olarak Stabil Android 9 güncellemesi...
Qualcomm’un bu sene sonunda tnıatacağı ve 2019 Amiral gemi cihazlara güç verecek işlemcisi Snapdragon 8150 ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. 7nm üretim süreciyle üretilmesi beklenen işlemcinin AnTuTu testinden aldığı puan sızdırıldı...
Xiaomi’nin geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Redmi Serisinin en düşük versiyonu Redmi 5A Miui 10 güncellemesine kavuştu. Görsel ve Performans odaklı iyileştirmelerin yanı sıra tam ekran kullanımı gibi bir çok özelliği Miui 10 ile cihazlarınızda...
Qualcomm’un gelecek ay lansmanını yapacağı üst seviye işlemcisi Snapdragon 8150 teknoloji severler tarafından merakla bekleniyor. Snapdragon 845 işlemcisine göre hem performans hem enerji verimliliği konusunda büyük geliştirmeler göreceğimiz 7nm...
Dün bir poster paylaşılmış ve Xiaomi’nin Youth(Lite) Model bir cihaz tanıtacağı ortaya çıkmıştı. Bizler ve yabancı teknoloji basını bu cihazın Mi Mix 3 Lite olabileceğini düşünüyorduk ancak yanıldık. Xiaomi’nin Mi 8 ailesinin en mütevazi modeli...
Geçtiğimiz hafta Xiaomi Mix serisinin 4. telefonu olan Mi Mix 3 modelini tanıtmış ve kızaklı bir telefon yapısıyla karşımıza çıkmıştı. Bizler de bu modelin bir ön inceleme videosunu hemen çekip sizlere ulaştırmıştık. Videoyu izlemek için...
Xiaomi’nin ikinci nesil Android One cihazı Xiaomi Mi A2 çıkışı üzerinden 3 ay geçmiş olmasına rağmen henüz Android Pie güncellemesini almış değil. (OnePlus firması Android One projesi kapsamında olmamasına rağmen neredeyse Pixel cihazlarla aynı...
Xiaomi’nin en yeni amiral gemisi Xiaomi Mi Mix 3 hem kızaklı tasarımı hem de muhteşem kamera performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Xiaomi Mi Mix 3 modelinde yer alan Gece modu / Düşük Işık modu özelliği yazılım güncellemesiyle...
Yurtdışından yolcu beraberinde gelen telefonların bilindiği üzere pasaport üzerine kayıt ettirilmesi gerekiyor. Şuan 170 lira olan bu İmei Kaydı ücreti ise Resmi Gazete’de yayınlanan bir karar ile 500 lira oldu. 2012 yılında ilk kez ortaya çıkan...
Evet arkadaşlar geçtiğimiz aylarda redmi 5 plus cihazına MIUI 10 geldi ve android 8.1 Oreo güncellemesi geldi ve bende bir sonraki güncelleme android Pie güncellemesi alacak mı diye araştırdığımda çoğunlukla almayacak dendi sizin fikirlerinizi...
Xiaomi’nin ikinci nesil Android One Cihazı Mi A2 modeli uzun bir bekleyişin ardından geçtiğimiz hafta Beta olarak Android 9 Güncellemesine kavuşmuştu. Bugün itibariyle ise Hindistan başta olmak üzere kademeli olarak Stabil Android 9 güncellemesi...
Xiaomi’nin geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Redmi Serisinin en düşük versiyonu Redmi 5A Miui 10 güncellemesine kavuştu. Görsel ve Performans odaklı iyileştirmelerin yanı sıra tam ekran kullanımı gibi bir çok özelliği Miui 10 ile cihazlarınızda...
Xiaomi’nin ikinci nesil Android one cihazı Mi A2 Lite yakında Android 9 güncellemesine kavuşacak gibi görünüyor. Xiaomi, Mi A2 modelinin ardından Lite modeli içinde Android Pie beta programına başladı. Beta programı sonrası hızlı bir şekilde...
Qualcomm’un bu sene sonunda tnıatacağı ve 2019 Amiral gemi cihazlara güç verecek işlemcisi Snapdragon 8150 ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. 7nm üretim süreciyle üretilmesi beklenen işlemcinin AnTuTu testinden aldığı puan sızdırıldı...
Üst Alt