Xiaomi ve MIUI Haberleri

Android 13 alacak cihazlarin listesi yayinlanmis ne kadar dogrudur bilinmez tabiki. https://www.donanimhaber.com/android-13-alacak-xiaomi-akilli-telefonlarin-listesi-ortaya-cikti--148349
Geçtiğimiz günlerde Xiaomi, Android tabanlı yeni kullanıcı arayüzü olan MIUI GO yazılımını kullanıcılara duyurdu. İlk defa bundan yaklaşık 5 yıl önce tanıtılan sistem için geliştirme çalışmaları nihayet bitti. Şirketin düşük RAM ve depolama...
Saat 5'te güncelleme geldi hemen yaptım ama tam olarak deneyimleyemdim herşeyini
Tamamını izlemek istemeyenler için... Redmi Note 11 Pro 5G öne çıkan özellikler Fiyat Redmi Note 11 Yazılım
Arkadaşlar mi 8 ile mi 8 pro kılıfları aynı mı acaba iki cihazın kılıfları parmak izi deliği hariç birbiri ile uyumlu mu acaba? Mi 8 in parmak izi yerini kapatmak için mi 8 e mi 8 pro kılıf almak istiyordum.
Xiaomi'nin “Hız ve stabilite” vurgusu yaptığı Android 12 üzerine inşa edilen Miui 13 güncellemesini 2022’nin ilk çeyreği içerisinde alacak akıllı telefon ve tablet modelleri global olarak lanse edildi. Güncellemeyi alacak ilk modeller şu şekilde...
Birkaç saat önce Xiaomi, MIUI 13 sistemini resmi olarak piyasaya sürdü. Xiaomi bu sefer “MIUI Evrenini” genişletiyor ve MIUI 13 (akıllı telefonlar için), MIUI 13 Pad (tabletler için), MIUI Home, MIUI TV için MIUI 13 sürümü yayınlanıyor...
Redmi Note 8 nihayet MIUI 13 güncellemesini dahili MIUI Beta'da aldı. Bu da bize Redmi Note 8'in kesinlikle MIUI 13 güncellemesini alacağını gösteriyor Xiaomi, 2019'da Android 9 tabanlı MIUI 10 ile Redmi Note 8'i piyasaya sürdü. Redmi Note 8...
Ekran Açık Kalma Süresi Bilgisi Kaldırıldı Xiaomi cihazlarda, MIUI 12.5 tabanlı Android 12 ve MIUI 13 tabanlı Android 12 sürümlerinde ekran açık kalma bilgisini kaldırıldı. Ekran başındaki detayları hesaplamak için artık bir üçüncü taraf...
MIUI Başkanı Jin Fan, Xiaomi çalışanlarının çoğunlukla iPhone kullandığı yönündeki söylentiler için izahat yapmış oldu. Xiaomi’nin MIUI arayüzünü geliştirmekten görevli ekibinin Başkanı Jin Fan, şirket çalışanlarının çoğunlukla iPhone kullandığı...
Xiaomi cihazlarında Android işletim sisteminin üzerine kurulan MIUI sistemi, yan kuruluşları Redmi ve Poco ile birlikte önemli bir aktif kullanıcı sayısına ulaştığını duyurdu. Çinli üreticinin az önce açıkladığı bilgilere göre , MIUI sistemi...
Kayıt Olmadan Önce Bilmeniz Gerekenler; •Kayıt olduğunuz rom Çin romudur ve Türkçe dil mevcut değildir.(İngilizce mevcut) •Kayıt olduktan sonra MIUI 12.5 Güncellemesini alabilmek için Çin beta romunda olmanız gerekmektedir. •Kayıt olabilmeniz...
merhaba; bu işletim sistemi android ve ios a benzer daha hafif ve daha güçlü deniyor. xaomi bu işletim sistemini alırmı ? şarj problemi yaşayan kullanıcıların almasının mantıklı oldugunu düşünüyorum çünkü google çok fazla güç tüketimi saglıyor ...
MIUI Redmi cihazları için bir dizi farklı ve benzersiz özellik sunacağını belirtti. Kaynak, tam olarak ne hakkında olduğunu belirtmedi, farklılıkların görsel nitelikte olacağını, yani grafik arayüz alanında bazı değişiklikler olacağını...
Artık bl kilidi açmak garanti kapsamını bozmuyormuş . Custom romlu Cihazın çökmesi-brick olması durumunda garanti dışı işlem yapılıyormuş . Ki genel olarak bl açıldıktan sonra brick çözülüyor . Xiaomi güzel bir tercih yapmış .
27 Kasım 2021'den sonra bu modellerin çin beta güncellemesi durdurulacak. Mi 9, Mi 9SE, Redmi K20 Pro (Mi9t Pro), Redmi K20 (Mi 9T), Mi CC9 Meitu (Mi9 Lite Meitu), Redmi Note 8 Pro, Mi CC9 (mi 9 Lite) Redmi Note 8, Mi 9 Pro. Not: Kararlı...
" Tech In Deep'ten Alıntıdır" Xiaomi’nin Android tabanlı arayüzü MIUI, Android cihazlarda mevcut olan en popüler özel kullanıcı deneyiminden biridir. Yakın zamanda yayınlanan MIUI 12 güncellemeleri büyük yenilikler içeriyor. Arayüzün birçok...
Herkese merhaba yardımcı olacak arkdaslar benımle iletişime gecebılir mi xiaomı mi 11 ultra almak istiyorum kullanan var mı daha once varsa nasıl bir telefon paylaşırsa deneyımlerını sevınirim 2. Sorum yurtdısından gelicek telefon ama Çin sürümü...
Xiaomi, bugün yepyeni bir akıllı giyilebilir cihaz olan Xiaomi Akıllı Gözlüklerini duyurdu. Daha önce akıllı gözlük teknolojilerini tanıtan Google, Snapchat, Nreal ve Lenovo'ya Xiaomi de katıldı. Xiaomi Akıllı Gözlükler, MicroLED optik dalga...
Üst Alt