Mustayfa06 kullanıcısının son içeriği

1. Mustayfa06

Sohbet Mi Note 10 Lite Pil-Ekran Süreleri

Bu dediğin olay kesinlikle doğru hocam, bende kuşkulanıp bir takım testler yaptım ve %100 olunca cidden tamamen dolmuyor artık fullendikten sonra bir yarim saat daha şarjda bırakıyorum.
  2. Mustayfa06

Yardım Her fotoğraftan 30-40 tane var(Miui fotoğraf)

Orijinal hocam mi 10 liteye geçince böyle oldu eski telefonum mi 5te böyle bir sorunla karşılaşmadım hiç 1602178425 Deniyorum hocam
  3. Mustayfa06

İ İmkansız hocam aldığım ss'lerden bile 50 tane var
  4. Mustayfa06

Arkadaşlar geçen bi galeriye giriyim dedim her fotoğraftan yaklaşık 30 40 tane var, nasıl oldu bu neden oldu nasıl düzelir? 17000 tane fotoğraf olmuş yaklaşık :D
  5. Mustayfa06

Merak ettiğim bir soru var örnek veriyorum %100de şarjı çekiyorum sadece sosyal medyada 10dakika civari gezinmeme rağmen şarj su gibi gidiyor 85 90a düşüyor, bazende yine 100de çekip 10dk civarı takılıyorum bu sefer şarj 95 96 oluyor anlamadim çok saçma
  6. Mustayfa06

Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

Note 10 lite birazda şans işi, telefonun yakınlık sensörü dışında bir sorunu yok verdiğim parayı hakediyor diyorsunuz günün sonunda. Sensör kısmına gelecek olursak telefonu ilk aldığımda bende de vardı 11.0.8 güncellemesi gelince düzelmişti, düzelmezse bile ben Bluetooth kulaklık alıp bu sorunu...
  7. Mustayfa06

Hocam bizim telefonlar super wallpaper desteklemiyor diye biliyorum, nasıl yaptınız?
  8. Mustayfa06

Rom Mi Note 10 Lite - Global Kararlı V12.0.2.0.QFNMIXM İndirme Bağlantısı

Dostlar güncellemeden sonra şu menü sürekli varsayılan dizilime sıfırlanıyor yok mu bir çaresi?
  9. Mustayfa06

Dostlar, internette veya sosyal medyada gezinirken Whatsapp araması geldiğinde ses kısma tuşu ile sessize alabiliyorduk aramayı, mi note 10 litede ekrani kapatıp açmam gerekiyor aramayı sessize almak için, bunu nereden ayarlayabiliriz? İyi forumlar herkese.
  10. Mustayfa06

Rom Mi Note 10 Lite - Global Kararlı V12.0.2.0.QFNMIXM İndirme Bağlantısı

Dostlar ota yolu ile miui12 kurduktan sonra telefonu sıfırlamaya gerek var mı? Yanlış hatırlamıyorsam android güncellemelerinden sonra hard reset atmamız gerekiyordu, bir kaç yıl uzak kaldım bu olaylara bilen dostlar yeşillendirsin.
  11. Mustayfa06

9-10 saat ekran alan arkadaşlar yaptığı ayarları vs. yazsa aslında çok yardımcı olurlar
  12. Mustayfa06

Hocam telefonu yoğun kullansam sürekli oyun falan oynasam 6 saat normal diyeceğim ama 5260mah diyince insan bir 9-10 saat beklentisine giriyor.
  13. Mustayfa06

Arkadaşlar telefon henüz 2 günlük 6 saat ekran süresi alıyorum 2 gündür (%100-%5), sizce normal mi? Oyun falan oynamıyorum internette sosyal medyada takılıyorum full mobil veri açık global 11.0.8.
  14. Mustayfa06

Yardım Telefon ve Instagram tuşlarının iç içe geçmesi

Arkadaşlar Instagram ve telefon tuşları ara sıra iç içe geçiyor kendi kafasına göre düzeliyor bazen uzun süre düzelmiyor, bu sorunu başka yaşayan var mı? Yardımlarınızı bekliyorum, İyi forumlar.
  15. Mustayfa06

Rom Xiaomi Mi 5 V.9.5.2.0 Kararlı Geldi

Bende de mevcut bu problem.
Üst Alt