Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

gegebee

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökmen
Cihazım
Redmi
Konular
0
Tr rom da güncelleme bekleyenlerin gözü aydın :)
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Görseli okuyabilsek güzel olurdu. :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu telefonu almayı düşünüyorum fakat yakınlık sensörüne dair fikrinizi almak istiyorum.
Bu sizce donanımsal bir arıza mı? Güncelleme gelmesine rağmen çoğu kullanıcıda bu sorun çözülememiş?

Enderhsl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
Radyoloji tekniker
Konular
2
Görseli okuyabilsek güzel olurdu. :)

Bu telefonu almayı düşünüyorum fakat yakınlık sensörüne dair fikrinizi almak istiyorum.
Bu sizce donanımsal bir arıza mı? Güncelleme gelmesine rağmen çoğu kullanıcıda bu sorun çözülememiş?
Yakınlık sensörü stabil çalışmıyor hocam. Bende şöyle bir sorun oluyor:
Telefonu cevaplayıp kulağıma götürdüğümde sıkıntısız çalışıyor sensör, ekran kapanıyor. Ama yürürken telefon çalıp kulağınıza götürüp oynatırsanız(kulağınızdan uzaklaştırmayı kastetmiyorum) vs. çalışmıyor. Kuzey tekinoğlu gibi bastırmak gerekiyor telefonu :D Ekran açılıyor ve bir yerlere dokunuyor yanlışlıkla. Bunları göz önünde bulundurmakta fayda var :)

gegebee

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökmen
Cihazım
Redmi
Konular
0
Telefonu cevaplayıp kulağıma götürdüğümde sıkıntısız çalışıyor sensör, ekran kapanıyor. Ama yürürken telefon çalıp kulağınıza götürüp oynatırsanız(kulağınızdan uzaklaştırmayı kastetmiyorum) vs. çalışmıyor. Kuzey tekinoğlu gibi bastırmak gerekiyor telefonu :D Ekran açılıyor ve bir yerlere dokunuyor yanlışlıkla. Bunları göz önünde bulundurmakta fayda var :)

Açıkçası 3500 bütçem var en fazla ve yeni sorunsuz bir cihaz yok gibi.
Redmi Note 9 Pro alamıyorum, Mi Note 10 lite alamıyorum.
Ne alayım hocam, var mı bir tavsiyen?
Düşünmekten yoruldum.
Diyordum Qualcomm işlemcili bir Xiaomi alır bakarım keyfime diye ama yemedi maalesef.
Redmi Note 8 almak istemiyorum, hem daha yavaş hem de pahalı şu an.
UFS depolaması olan, işlemcisi iyi, kamerası güzel bir telefon bakıyorum.
Oyun oynamam. 3.5 mm çıkışı da olsa yeter.
Hafıza kartından feragat ettik, yine bir yere varamadık.
Xiaomi cidden eskisi gibi değil belli ki.

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
Bootloader kilitini beklemeden acabilen var mı ???

benimde oyunda beklediğim performansı vermedi acıkcasi ama normal kullanımda memnunum sarj, kamera vs. bide camı cok cabuk ciziliyor koruyucusuz kesinlikle kullanmayin !!!!!

Düşünmekten yoruldum.
Diyordum Qualcomm işlemcili bir Xiaomi alır bakarım keyfime diye ama yemedi maalesef.
arkadasımda redmi note 9 pro var memun kamerasıda iyi

Son düzenleme:

KopeLy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mümin
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Grafik, Ön muhasbe
Konular
1
bir msj geliyor whatsapp vs herhangi bir fark etmez 3 tane vs bildirim görünüyor açtığımda sadece 1 mesaj oluyor sebebi nedir acaba ? bir de video çekerken kameram donuyor diye daha önce sormuştum videoda da donan kısım yok ..

Mustayfa06

Ŋє мυTℓυ Tüякüм Đιуєηє!
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Düşünmekten yoruldum.
Note 10 lite birazda şans işi, telefonun yakınlık sensörü dışında bir sorunu yok verdiğim parayı hakediyor diyorsunuz günün sonunda. Sensör kısmına gelecek olursak telefonu ilk aldığımda bende de vardı 11.0.8 güncellemesi gelince düzelmişti, düzelmezse bile ben Bluetooth kulaklık alıp bu sorunu çözmüştüm. Kısacası bence alin cihazi hocam.

gegebee

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökmen
Cihazım
Redmi
Konular
0
Note 10 lite birazda şans işi, telefonun yakınlık sensörü dışında bir sorunu yok verdiğim parayı hakediyor diyorsunuz günün sonunda. Sensör kısmına gelecek olursak telefonu ilk aldığımda bende de vardı 11.0.8 güncellemesi gelince düzelmişti, düzelmezse bile ben Bluetooth kulaklık alıp bu sorunu çözmüştüm. Kısacası bence alin cihazi hocam.

Realme XT aldım, bence üretim sıkıntılı.
Güncelleme ile sorunu gideremeyenler var sanırım.

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Realme XT aldım, bence üretim sıkıntılı.
Güncelleme ile sorunu gideremeyenler var sanırım.

Aynen sensör sorunu herkes de olmuyor. Bende mesela neye güncellediysem sensör sorunu bi türlü düzelmedi, artık bu şekilde kabullendik telefonu :) . Onun haricinde başka sorun yok, telefonu kılıfsız kullanırken premium hissiyatı vermesi bile insanı mutlu ediyor. Sizin telefonda hayırlı olsun. Bende Mi Note 10 lite almadan önce onu düşünmüştüm. Nasıl memnunmusunuz telefondan?

bebahce1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
M2007J3SG
Konular
1
RevOs, mıuı 12 tabanlı yeni rom yapıyormuş çok sevindim. Hemen siteye giriş yaptım ve desteklenen cihazlara baktım. Bilin bakalım hangi cihaz yok?
Evvet doğru bildiniz. Tabi ki mi note 10 lite.

Sitede böyle yazıyor.

The approach of the new project is as follows:
- Support new xiaomi devices: Mi 10, Mi 10 Pro, Mi 10 Ultra, Poco X2, Poco F2 Pro and Mi 10 Lite Zoom. (no it's a final list)
- Keep support for: Mi Note 10, Mi 9, Mi 9 Lite, Mi 9 SE, Redmi Note 8, Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro, Mi 9T, Mi 9T Pro
. The only ports allowed by the team will be: Poco F1 (until February 2021), and Redmi Note 8T (until xiaomi withdraws support for Redmi Note 8)
- Achieve to maintain support for the already abandoned xiaomi devices until at least February 2021: Mi 8, Mi 8 SE, Mi 8 Lite, Mi Max 3, Mi Mix 2S, Mi Mix 3, Mi 8 Pro

gegebee

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökmen
Cihazım
Redmi
Konular
0
Aynen sensör sorunu herkes de olmuyor. Bende mesela neye güncellediysem sensör sorunu bi türlü düzelmedi, artık bu şekilde kabullendik telefonu :) . Onun haricinde başka sorun yok, telefonu kılıfsız kullanırken premium hissiyatı vermesi bile insanı mutlu ediyor. Sizin telefonda hayırlı olsun. Bende Mi Note 10 lite almadan önce onu düşünmüştüm. Nasıl memnunmusunuz telefondan?

Hocam en temel işlev olan konuşmada böyle bir sıkıntıyı kabullenemedim açıkçası.
Bakın SD kart desteğinden bile feragat edeyim dedim ama yok abi bu arızaya göz yumamaz, risk alamazdım.
Yattığım yerden uzanıp telefonla konuşamayacaksam 3500 lirayı ne diye vereyim değil mi?

Cihaz henüz kargodan gelmedi, özellik olarak benzer cihazlar sayılır. Bakalım Oppo'nun yazılımı tatmin edecek mi?
Reno 2Z'ye şöyle bir bakmıştım, arayüz tatmin etmemişti başta. Muhtemelen alışmadığım içindir.
Umarım ileride ROM bulabilirim Realme XT için. :D

Üst Alt