Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

metin137

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi Note 10
Konular
2
eu romun v 12 si çıkmış , cihaza kurmuş olan var mı?

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53

Mustayfa06

Ŋє мυTℓυ Tüякüм Đιуєηє!
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Dostlar, internette veya sosyal medyada gezinirken Whatsapp araması geldiğinde ses kısma tuşu ile sessize alabiliyorduk aramayı, mi note 10 litede ekrani kapatıp açmam gerekiyor aramayı sessize almak için, bunu nereden ayarlayabiliriz? İyi forumlar herkese.

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
Koruyucu konusunda tam karar veremediğim için neredeyse iki aydır telefonu ekran koruyucusuz ve kutudan çıkan kılıfı ile kullanıyorum, ekranda en ufak kılcal çizik bile yok. Telefonumu asla başka eşyalar ile cebime/çantaya vs yerlere koymadığımı da belirteyim.
bende ayni sekikde kullaniyorum garantiye gonderdim ekranda fabrikasyon hatasi olabilir diye kullani kaynakli dediler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bi an once yaptırmak lazım. Kılıfa gore yanlardan koselerden kesmek işe yarar belki
ben biara makinadan kesilen nano koruyucu yaptirdim oda kenarlarindan kalkiyor kilifla kullanirken

sparco7000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Orm. End. Müh.
Konular
5
Koruyucu konusunda tam karar veremediğim için neredeyse iki aydır telefonu ekran koruyucusuz ve kutudan çıkan kılıfı ile kullanıyorum, ekranda en ufak kılcal çizik bile yok. Telefonumu asla başka eşyalar ile cebime/çantaya vs yerlere koymadığımı da belirteyim.
Bende ayni sekildeyim, 2 ay oldu cihazi alali ve surekli kontrol ediyorum 1 tane bile nokta yok ekranda. Note 7 vardi ayni sekilde kullaniyordum 1 ay gecmeden cizilmisti ekran. Ama note 10 lite ekrani gercekten harika. Sanirim mi cihazlarinda redmi ye gore daha kaliteli urunler kullaniliyor, dedikleri gibi.

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
104
Arkadaşlar bu cihazı 1 hafta içerisinde alacağım mor 128/6ram versiyonu yurt dışı 2800 TL ekran amoled olduğu için güzel ama iz kalır vs diye korkuyorum sizce bi sorun olur mu birde yurt dışı olduğu için rom yüklediğimde imei gitme olasılığı nedir ? Son olarak kaliteli bir kılıf önerir misiniz teşekkürler

Üst Alt