mesocoban kullanıcısının son içeriği

1. mesocoban

Mod HyperOS EuROM Türkçe dil modülü Magisk/KSU - v24.01.29-dev

Diğer sürümde ekleme yapacagim
  2. mesocoban

Cihazına uygun boot dosyasını kernelsu github sayfasında indir fastboot yöntemiyle flaşla kernelsu apk indir ve kur sonra bu modülü kernelsu aracılığı ile yükle tekrar başlat ve son
  3. mesocoban

Merhaba arkadaşlar bildiğiniş gibi HyperOS çıkmaya başladı ve Eurom ekibi romları yayınlamaya başladı. Romu yükledim ama şöyle bir eksiklik fark ettim Suat Usta çeviri işini bıraktı yada ara verdi bilgim yok ama bayadır çeviri yapmıyor ve haliyle rom gelişmeye devam ediyor. Devam eden bu gelişme...
  4. mesocoban

Yardım Ayarlarda -1 yazıyor

çeviri hatası sadece
  5. mesocoban

Soru Xlm String dil dosyasını düzenlerken aynı fonksiyonlar nasıl silinir ?

Selam arkadaşlar bir konuda biligisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Sorum şu xml formatında string dil dosyalarını düzenlerken aynı fonksiyona sahip satırları tespit etme ve bunlardan birini silmek için bu işlemi toplu halde yapmanın bir yolu var mı ? 10 bin satırlık bir dosyada...
  6. mesocoban

Yardım Aosp romda kamera sorunu

Selam arkadaşlar cherish için rom derliyorum ama kamera açarken görüntü tamamen siyah olarak kalıyor uygulama ile ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum sorun uygulamanın kameraya baglanamamasi gibi duruyor yardımcı olabilecek biri varsa mutlu olurum logcat ekte mevcuttur
  7. mesocoban

Rehber Android Rom Tool .dat-.dat.br-img Dosyaları ile Çalışın. [Parçala ve topla]

arkadaşlar android 11 için unpack repack var mı bunlar işe yaramıyor
  8. mesocoban

Yardım imei repair ve parmak izi hakkında

reis en mantıklı eng rom yükleyip parmakizini kalibre etmek
  9. mesocoban

Soru Mi Note 10 diag Port açma sorunu

Cihazı rootla sonra usb hata ayıklamayı aktif et usbyi bilgisayara tak gerekli izinleri ver telden sonra adb komut satırı aç ve sırayla şu komutlara gir 1. adb shell 2. su 3. setprop sys.usb.config diag,adb
  10. mesocoban

Tema MiuiPro Round Tema

Hocam temalar miui pro romu açtım her yere baktım ama bulamadım temar romun neresınde saklanıyor bilgisayarda romu unpack yapmıştım
  11. mesocoban

Yardım Xiaomi mi note 10 / Kamera Odaklamama Sorunu

Reis imei stock recovery ile sıfırlandığında imei gidiyor bunun nedeni nv dosyalarınında sıfırlanması twrp gibi costum recovery kullanırsan sorun ortadan kalkar ve twrp ile efsyi yedekle imeyin sıfırlandıkca ordan yedeği geri yükleyip imei geri getirebilirsin her seferinde imei için para verme...
  12. mesocoban

Rehber Mi Note 10 / Mi CC 9 Pro - Magisk ile Root

Aynı sorun bende de var boot.img dosyasının yamalanmasinda sıkıntı var ondan telefon başlama yapmıyor
  13. mesocoban

Yardım Mi Note 10 Pro "Parmak izi eklenemedi" Hatası

reis aynı olay benim başıma gelmişti. bu şekilde düzeltmiştim. Kalibre etmen için dediğim gibi elinde iki kağit olacak siyah ve beyaz kalibre uygulamasını açmadan önce sensörü beyaz kağit ıle kapat ve uygulamayı çalıştır o aşamayı geçtikten sonra ikinci uyarıyı onaylamadan önce beyaz kağıdı...
  14. mesocoban

Yardım Mi Note 10 Pro "Parmak izi eklenemedi" Hatası

burdan eng romu indir telefunu bootloader kilidini aç sonra mi flash ile bunu flashla flashlamadan önce sağ alt köşedeki clear all seçeneğin seçili olmasına dikkat et yoksa tekrar bootloader kilidi kapanır. flasladıktan sonra telin açılmasını bekle açıldıktan sonra yanında bir beyaz bide siyah...
Üst Alt