Mod HyperOS EuROM Türkçe dil modülü Magisk/KSU - v24.01.29-dev

Gullu83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Rom root
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Grafiker, Office
Konular
1
Merhaba arkadaşlar bildiğiniş gibi HyperOS çıkmaya başladı ve Eurom ekibi romları yayınlamaya başladı. Romu yükledim ama şöyle bir eksiklik fark ettim Suat Usta çeviri işini bıraktı yada ara verdi bilgim yok ama bayadır çeviri yapmıyor ve haliyle rom gelişmeye devam ediyor. Devam eden bu gelişme romlarda yeni çeviri ihtiyaçlarını ortaya çıkartmaktadır. Bende kendi çalışmalarımla eurom dil kaynak kodlarını global rom kullanarak yeniden Türkçeleştirdim. 40 bin tane stringi düzenlemek çok zaman ve emek alan bir durumdur. Ama yaptığım çalışmaya değdi. Şimdi sizlerle bunu mod olarak paylaşıyorum. Eurom ekibine de başvurdum. Kabul görürse ordan da roma entegre edilebilir. Modülü kullandım şuan telefonumda yüklü sorunsuz çalışıyor. Ama yine de çeviri hatası yada çevrilmemiş bir yer görürseniz bildirebilirsiniz. geri bildirimlerle düzeltirim. Saygılar...

Açık kaynaklı olduğu için bana atıfta bulunarak paylaşabilirsiniz... Lütfen emeğe saygı...

İNDİR:

23.12.19 Değişiklikleri

+ Düzeltmeler
+ Çeviri ekleme
+ Mi AI yapay zeka motoru eklendi
+ 23.12.19 eklemeleri...
Ellerinize emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler hocam...

Slymngvn

MIUI özgürlüktür :)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Guven
Cihazım
Redmi K60
Konular
35
mrb bu hyperos da. sarj anımasyonu nereden değiştirilıyor acaba. bulamadım nereye baktysam

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Emeğine sağlık hocam gerçekten iyi iş çıkarmışsin

reos

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Noter
Konular
5
apk ayrıştırma ve toplama işlemini hangi programla yapıyorsunuz acaba, kullandığınız programları paylaşmanız mümkünmü ?

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Magisk sürümü gelir mi ?

realdjferdy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
mi5s
Konular
0
türkçe dil yaması tam olan eu rom yok mu

Son düzenleme:

xRaven

Return My Queen
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali İmran
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
12
Merhaba arkadaşlar bildiğiniş gibi HyperOS çıkmaya başladı ve Eurom ekibi romları yayınlamaya başladı. Romu yükledim ama şöyle bir eksiklik fark ettim Suat Usta çeviri işini bıraktı yada ara verdi bilgim yok ama bayadır çeviri yapmıyor ve haliyle rom gelişmeye devam ediyor. Devam eden bu gelişme romlarda yeni çeviri ihtiyaçlarını ortaya çıkartmaktadır. Bende kendi çalışmalarımla eurom dil kaynak kodlarını global rom kullanarak yeniden Türkçeleştirdim. 40 bin tane stringi düzenlemek çok zaman ve emek alan bir durumdur. Ama yaptığım çalışmaya değdi. Şimdi sizlerle bunu mod olarak paylaşıyorum. Eurom ekibine de başvurdum. Kabul görürse ordan da roma entegre edilebilir. Modülü kullandım şuan telefonumda yüklü sorunsuz çalışıyor. Ama yine de çeviri hatası yada çevrilmemiş bir yer görürseniz bildirebilirsiniz. geri bildirimlerle düzeltirim. Saygılar...

Açık kaynaklı olduğu için bana atıfta bulunarak paylaşabilirsiniz... Lütfen emeğe saygı...

Eurom Türkçe global kaynaklar kullandığından, modda önemli değişikler yaptım bir çok uygulama türkçe olduğundan moddan çıkardım ve sadece eksik olan çevriler eklendi. manifest dosyasında herhangi bir izin istememesi modu güvenli hale getiriyor. Kendinizde kontrol edebilirsiniz.

+ Çin romlarda çalışmaz çünkü Türkçe dili aktif etmemektedir. Bu tamamen HyperOS-Eurom kullanıcıları içindir.
+ Ufak iki tane optimizasyon yaptım.
1. Arama (incalliu) kısmını simge ve yazı boyutunu biraz büyüttüm
2.Ana ekran simge yazı boyutunu 1 sp kadar bütüttüm ve okunaklı hale geldi.

Magisk mod denemedim sorun ile karşılaşanlar geri dönüş yapabilir

İndir-KSU:

İndir-MSK:

24.01.29-dev Değişiklikleri

+ Düzeltmeler
+ Çeviri ekleme
+ Global dil ile uyumluluk
+ Magisk eklemesi
+ 24.01.29-dev eklemeleri...
Hocam bildirim çubuğunu nasıl ios tarzı yapmıştınız acaba?

Üst Alt