ibico_89 kullanıcısının son içeriği

1. ibico_89

Yardım Xiaomi 10000 mAh QC3.0 veya BlitzWolf mAh QC3.0 (Arasında Fark)

StreX kardeş yazdın ama link'deki aynı değil bu onu demek istiyorum.
  2. ibico_89

StreX kardeşim aldığınız model link'te koydum oo modeli'mi aldınız Xiaomi 10000 mAh Çıkışı 18 W QC3.0))
  3. ibico_89

As.. arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam özür diliyorum. Powerbank Tavsiye alıcam sizden iki marka arasında kaldım link'leri aşağıda sizden istediğim aralarında marka fark var biliyorum. ama özellik için burada fark yok gibi eğer varsa cevaplarınızı bekliyorum. daha önce böyle bir konu...
  4. ibico_89

Rom Pocophone F1 10.3.4.0 Stable Güncellemesi

Meraba Mahircevik kardeş biliyorum. Size yazıyorum. Ama kusura b. Arkadaşlar onlarda görücek şimdi de neyse ben konuya gireyim şimdi biliyorsunuz güncelleme vs geldi sonrası geri çekildi mi baya birşeyler oldu bende Pocophone F1 var son güncellemeyi bekliyorum. Gelicek mi her gün sistem...
  5. ibico_89

Peki siz tariktastan güncelleme beklermiydiniz yoksa 'hindistan' nı seçip öylemi yüklerdiniz
  6. ibico_89

1555282166 Selam kardeş peki böyle konu açtım ama Hindistan yapıp oldu ama riski ke girmek istemedim. Niye dersen beta diyor yeni gelende vs kafamda soru işaretleri herneyse yaparsam bir sonraki güncellemeler alıcakmı Artı benimki mağazadan alınma sorun garanti dışı kalır mı sen anladın kardeş...
  7. ibico_89

Arkadaşlar selam birşey farkettim pocophone F1 bölge'yi (Hindistan) tan yaparsak güncelleme geliyor ama Türkiye yaparsak gelicek ama ne zaman sizce yapmama gerek varmı Hindistan seçip yüklemeye yoksa bekleyimmi
  8. ibico_89

Selam kardeş bende senin gibi sorun yaşıyorum bence indirmeye gerek yok bir kaç gün sonrası güncelleme gelir diğer konu ise garanti dışı kalır mı onu bilemem benimki mağazadan alınma evofone yani ama güncelleme gelicek bunu eminim geri vs çekilmeler oldu ama dersen yapıcam diye oo işlemleri hiç...
  9. ibico_89

Rehber 10.3.4.0 Güncellemesi hakkında kişisel görüş ve bilgilendirme

Pocophone F1 modelim Poco F1 onuda yazarken kısa yazdım ondan yani ok ama diger konu ise güncelleme gelir diyorsun Erdemp bazı buradan diğer arkadaşlara gelmemiş aynı güncelleme gelicek dimi teşekkürler
  10. ibico_89

Rehber 10.3.4.0 Güncellemesi hakkında kişisel görüş ve bilgilendirme

Selam kardeş Erdemp şimdi bu güncelleme geldi sonrası poco F1 yüzde şarjım 2 di sonrası bir bakayım dedim son güncelleme gelmiş diye telefon kapanıp kapalı şekilde şarj ettim sonrası açtıktan ayarlara gelip güncelleme bulunumadı dedi bende burada birkaç arkadaş lar yardımcı oldular çok iyi...
  11. ibico_89

XSath eyvallah kardeş ama benim cevabı okumamıssın tamam da önemli olan birşey varmı benimde kafamda soru işareti kalmasın ondan demek istiyorum. peki (Karanlık Mod) akşam saatlerin'de niye kendi kendine siyah oluyor
  12. ibico_89

bilgiler için teşekkürler kardeş ama bir sonraki güncelleme gelirmi oo tabi benim için önemli ama araştırıp öyle yaparım şimdi böyle yapıncada kafam orada kalıcak eminim neyse senin dediğin şu ki ayarlar-güncelleme kısmında 10 logosunu birkaç defa tıklayıp sonrası atıp 'zip' dosyayı seçip oradan...
  13. ibico_89

kardeş cevap için Mahircevik teşekkürler nasıl yapıcam kardeş biraz bana ayrıntılı söylersen iyi olur sana zahmet yoksa gerek varmı sence gelirmi ilerleyen zamanlarda bilmiyorum. şimdi bunu yaparsam yanlış birşey olmasından tedirginim sonuçta mağazadan aldım ist poco f1 ri kusura b. çok uzattım...
  14. ibico_89

nasıl yaptın poco f1 güncellemesini zor birşeymi kardeş niye dersen ben poco f1 mağazadan alınma şimdi böyle birşey yaparsam bir sonraki kendisi otomatik güncelleme vericekmi sence yoksa gerek varmı yapmaya şimdi zor olunca insanlık hali yanlış birşey yaparım diye korkuyorum. kardeş özelden...
  15. ibico_89

Kesin ama gelir dimi tarık kardeş yoksa yakında farklı bir güncelleme sunarlarsa öylemi olur sence diğer konu ise fabrika ayarlarına geri dönmü diyorsun tam çözemedim. Orayı
Üst Alt