Rom Pocophone F1 10.3.4.0 Stable Güncellemesi

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
kardeş cevap için Mahircevik teşekkürler nasıl yapıcam kardeş biraz bana ayrıntılı söylersen iyi olur sana zahmet yoksa gerek varmı sence gelirmi ilerleyen zamanlarda bilmiyorum. şimdi bunu yaparsam yanlış birşey olmasından tedirginim sonuçta mağazadan aldım ist poco f1 ri kusura b. çok uzattım eyvallah sağol tekrar için

Konudan bağlantıyı indir, daha sonra sistem güncelleme ekranına gel ayarlardan, 10 kere 10 logosuna tıkla artık güncellemeyi elle yapabilirsiniz.
Bunu da o üç nokta kısmından güncelleme paketi yükle yazıyor olması lazım, oradan indirmiş olduğun dosyayı seçiyorsun ve kuruyorsun bu kadar, update sırasında telefon şarjda takılı olsun.
Unofficial hatası vermedi bana o yüzden, yeni güncelleme otomatik bana gelecektir diye tahmin ediyorum, gelmese bile buradan arkadaşlar yardımcı olur, kurarız diye düşünüyorum.
Tabii bu olay garanti kapsamından çıkarır mı bilmiyorum ama ben ithalatçı aldım o yüzden bunu biraz daha rahat kafayla yaptım.

oguzhanacer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Poco f1
Meslek
DC System Admin
Konular
4
Sistem güncelleyicisine gir 10 simgesine 10 defa tıkla sonrasında üç noktaya basıp güncelleme paketini seç de sonra indirdiğini seçip yüklemeyi yapabilirsin.

kardeşim allah senden razı olsun şu olayı bilmıyordum. sabahtan beri araştırıyorum deliriyordum az daha teşekkürler

ibico_89

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
12
Konudan bağlantıyı indir, daha sonra sistem güncelleme ekranına gel ayarlardan, 10 kere 10 logosuna tıkla artık güncellemeyi elle yapabilirsiniz.
Bunu da o üç nokta kısmından güncelleme paketi yükle yazıyor olması lazım, oradan indirmiş olduğun dosyayı seçiyorsun ve kuruyorsun bu kadar, update sırasında telefon şarjda takılı olsun.
Unofficial hatası vermedi bana o yüzden, yeni güncelleme otomatik bana gelecektir diye tahmin ediyorum, gelmese bile buradan arkadaşlar yardımcı olur, kurarız diye düşünüyorum.
Tabii bu olay garanti kapsamından çıkarır mı bilmiyorum ama ben ithalatçı aldım o yüzden bunu biraz daha rahat kafayla yaptım.
bilgiler için teşekkürler kardeş ama bir sonraki güncelleme gelirmi oo tabi benim için önemli ama araştırıp öyle yaparım şimdi böyle yapıncada kafam orada kalıcak eminim neyse senin dediğin şu ki ayarlar-güncelleme kısmında 10 logosunu birkaç defa tıklayıp sonrası atıp 'zip' dosyayı seçip oradan yükleyip başka birşey yapmadan okey mu yani başka birşey yok tamam kolay gelsin XSath

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
bilgiler için teşekkürler kardeş ama bir sonraki güncelleme gelirmi oo tabi benim için önemli ama araştırıp öyle yaparım şimdi böyle yapıncada kafam orada kalıcak eminim neyse senin dediğin şu ki ayarlar-güncelleme kısmında 10 logosunu birkaç defa tıklayıp sonrası atıp 'zip' dosyayı seçip oradan yükleyip başka birşey yapmadan okey mu yani başka birşey yok tamam kolay gelsin XSath
Evet dostum 10 defa tıklıyorsun oluyor
Akşam saatleri kendi kendine karanlık tema oluyor bildirim çubuğu ama devamlı açık tutmayı bulamadım

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

ibico_89

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
12
Evet dostum 10 defa tıklıyorsun oluyor
Akşam saatleri kendi kendine karanlık tema oluyor bildirim çubuğu ama devamlı açık tutmayı bulamadım

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
XSath eyvallah kardeş ama benim cevabı okumamıssın tamam da önemli olan birşey varmı benimde kafamda soru işareti kalmasın ondan demek istiyorum.
peki (Karanlık Mod) akşam saatlerin'de niye kendi kendine siyah oluyor

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
XSath eyvallah kardeş ama benim cevabı okumamıssın tamam da önemli olan birşey varmı benimde kafamda soru işareti kalmasın ondan demek istiyorum.
peki (Karanlık Mod) akşam saatlerin'de niye kendi kendine siyah oluyor

Dostum bir sonraki güncelleme gelir mi bilmiyorum zaten ben de merakımdan yaptım, hani zaten bir sonraki güncelleme bu sitede poco altında yayınlanır oradan yine elle yaparız, dert değil. Bir de garanti kapsamı olayını bilmiyorum garantiden çıkabilir, onu bilen arkadaş aydınlatsın.
Gece saatlerinde olmaya ayarlanmış galiba bulursam hep açığa ayarlayacağım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-04-09-17-13-19-017_com.mi.android.globallauncher.png
    Screenshot_2019-04-09-17-13-19-017_com.mi.android.globallauncher.png
    88,9 KB · Görüntüleme: 20

PocophoneF1Mİ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Poco X5 Pro
Konular
2
Arkadaşlar bi sıkıntımı paylaşmak istiyorum bu 10.3.4.0 güncellemesiyle mi geldi yoksa daha öncede vardıda benim mi dikkatimi cekmedi bilmiyorum.
WhatsApp'tan birisi mesaj attiğında ana ekrandayken yada uygularmalardayken normal bi şekilde bildirim geliyo fakat mesaji okumadigim zaman baska biri mesaj attığında ilk atılan mesaj ana ekrana tekrar düsüyo bildirimlerde baktigimda ise ikinci gelen mesaj gozukuyo resimleri attım bi bakın ayarlardan çözülebilecek bi durum ise yardımcı olabilirmisiniz ?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10
Arkadaşlar bi sıkıntımı paylaşmak istiyorum bu 10.3.4.0 güncellemesiyle mi geldi yoksa daha öncede vardıda benim mi dikkatimi cekmedi bilmiyorum.
WhatsApp'tan birisi mesaj attiğında ana ekrandayken yada uygularmalardayken normal bi şekilde bildirim geliyo fakat mesaji okumadigim zaman baska biri mesaj attığında ilk atılan mesaj ana ekrana tekrar düsüyo bildirimlerde baktigimda ise ikinci gelen mesaj gozukuyo resimleri attım bi bakın ayarlardan çözülebilecek bi durum ise yardımcı olabilirmisiniz ?

Normal bir durum herkeste oluyor, mesajı okursanız ya da okundu olarak işaretlerseniz sorun kalmaz.

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61

Soruyu çok anlaşılır izah etmişsiniz, bunu ben de yaşıyorum 10.3.4 de bile aynı, fark yok yani. Miui 9'da nasıldı hatırlamıyorum ama çok kullanmak nasip olmadı zaten hemen güncelleme geldi :D

Üst Alt